MINISRAZÍK

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Uživatelský avatar
Miza
Příspěvky: 56
Registrován: pon pro 11, 2006 21:49
Bydliště: Praha

Příspěvek od Miza »

No a proč to třeba neudělat dřív a třeba přímo v Hradci ? Né že bych byl tak nadrženej, ale teď v zimě je stejně ho....no co dělat a v létě budou samý dovolený atd... ?? :)
Daewoo Matiz 0,8 r.v. 2001 červený. 40 tkm.
Reklama
 

Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Příspěvek od Vít, Jiří »

Miza píše:No a proč to třeba neudělat dřív a třeba přímo v Hradci ? Né že bych byl tak nadrženej, ale teď v zimě je stejně ho....no co dělat a v létě budou samý dovolený atd... ?? :)
hele klidně až bude přijatelný počasí tak se dohodnem ale nechci někde mrznout u grilu :lol:jako srazit se jen tak klíďo ale aby se mohlo i pokecat o autech v nějakým zákrytu před větrem a mrazem
ŘEZNÍK
Uživatelský avatar
Miza
Příspěvky: 56
Registrován: pon pro 11, 2006 21:49
Bydliště: Praha

Příspěvek od Miza »

No nemyslel jsem sedět venku u vysekaný díry do ledu ... Otevřel jsem si stránky Hradce a hned mě uchvátilo to náměstí u toho Biskupského paláce. Aspoň na tý fotce to vypadá dobře a je před tim vobr parking. (teda podle fotky) No a tam bude určitě nějaká útulná knajpa nebo tak něco ... dát si tam gulášek potlachat u kafe a večer sme doma na zprávy :D Je jasný že jestly bude venku humus jak je třeba právě teď tak to nemá smysl, pšíkat po sobě s červenejma rypákama asi nejni to pravý ale takovejch 10 nad nulou už neni taková sibiř ... :lol:
Daewoo Matiz 0,8 r.v. 2001 červený. 40 tkm.
Odpovědět

Zpět na „Srazy“