Protektory- ano či nie?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

Dede aj na tej netovej adrese su to tie značky PROFIL tuším to robia poliaci.
Škoda Roomster TSI
Reklama
 

Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

protect

Příspěvek od simone »

mal som na nexii protktor z Baumaxu a v pohode . mynulu zimu som kupil už na nubiru hankook w400 a nikdy viaaac!!!!!!!!! aj ten protektor bolepšííí. ale na druhu stranu som začiatkom leta kupil protektor letný nejaký Malatesta utra no name a mam ho pravidelne ošuchaný na oboch krajoch po rentgene v tempuse som videl ako je pekne zdeformovaný kord na krajoch a bolo mi povedané že od podhustenia. takže je to na šťastí. teraz mam Michelin Aline po seconhand tak čakam ale na second Pirelli p4000 som bol spokojný až nadmieru najazdil som nanic cxa 4tis km a v pohode
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Ako hovorím každý má dáke skúsenosti :D a stále opakujem proti gustu žiadny dišputát :lol: :lol: :lol:
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

mino píše:To je pravda ale na Kalose 1,2 su seriovo 15" a pneu v techničáku je 185/ 55 15" a som v šoku čo stojí taká zimná guma. 14" disky sa mi nechce kupovať lebo zase su to len prachy a to už mozem kupiť rovno tie 15". :(
Ja bych to tak neodsuzoval. Za plechace na Kalose nedas zase tak mnoho (meli by byt stejne jako na Lacika a u nej mi rekli kolem 1000 Kc) a kdyz pak mas 2 sady kol, tak setris pri kazdym prezouvani.
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

No ale na jar chcem kupit aj na nove Aveo elektrony 15" kedze je už od výroby na 15"a jedny plechy už na nom sú. Mna len prekvapila cena tých 15" 185/55 :( . Zatial som na každom aute mal 2 sady ved kto by platil prezúvanie 2x do roka cca 1000.- sk
Škoda Roomster TSI
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

-peha- píše:Ako hovorím každý má dáke skúsenosti :D a stále opakujem proti gustu žiadny dišputát :lol: :lol: :lol:
Pěkný dobrý večer :D
Naprostý souhlas!! Ale myslím,že už jsem to tady psal.Jěště na 120 někdy v 85 jsem měl protektory a jel jsem po dálnici do Brna a najednou takový problémy ve 130,že jsem měl co dělat abych se nevysekal.Zastavil jsem a nic jsem nezjistil a když jsem se zas rozjel tak někde od 80 km to začínalo mlátit.Znova jsem zastavil sundal a zkontroloval všechny kola a nic jsem neobjevil.V Brně /byla neděle a tak tenkrát fungoval servis jen v Imperiálu ale ani tam na nic nepřišli.Když jsem přijel domů a zastavil jsem se v Barumce u známého tak ten prohlíd a našel bouchlý protektor!! Ale vážení žádná díra jen víc sjetý flek který se nechal zakrýt palcem ruky!! Asi jsou už technologie lepší ale protektor je vždy protektor a já ho od té doby nechci ani vidět!!! A dáte mi za pravdu,že kolem silnic je stále dost vidět svlíklé gumy!!Dejte na mě nestojí to za rozbitý auto nebo dokonce zdraví a i život!!!
Ať nam jezdí ale bez protektorů! :lol:
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Sláva konečne nekdo kdo má také skúsenosti ako ja ;) totiž to protektory sú vhodné na Š-1.... a LADA rôzneho typu :lol:
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

protektory

Příspěvek od Serpico »

....protektory ztrácí při cenovém srovnání a ceně přezutí smysl...

mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

A ked más prezutie zadara?
Škoda Roomster TSI
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

protektory

Příspěvek od Serpico »

...to mino stále zůstává původ pneu, kvalita protektorů - celoobvodové vymezují jenom způsob protektorování...a především u zimních gum hraje roli směs...dnes to opravdu ztrácí smysl...nakonec jezdit na tom budeš sám...nicméně nic není zadarmo


měte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

To mas pravdu, ze nic nieje zadarmo (u mna to prezutie ano ), ale ked niesu peniaze na origo nové tak su lepšie aj kvalitnejsie protektory ako nic. Ved rozdiel na 1 ks bol skoro 900.- Sk. Viem ze bude vela ludí oponovať ze co je 900.- korun oproti naburanému autu, v tom lepšom prípade, ale takto sa to dá prehodnocovať donekonečna. Urcite nie som sám co bude jazdiť protektory, alebo ano?
Škoda Roomster TSI
Uživatelský avatar
Dede
Příspěvky: 314
Registrován: ned úno 27, 2005 15:22
Bydliště: Košice

Příspěvek od Dede »

...takto ak niekto rozmýsla ze necha na zimu letne alebo portektory tak ja s apriklanam k portektorom. Existuju akekolvek dovody...ale nevidim dovod preco nie, isteže vsetko ma svoje pre a proti ale ja prezujem urcite na zimne protektory, na letných je to risk. Nechodím rýchlo, dodržiavam bezpečnú vzdialenosť takže volím menšie zlo..protektor
DAEWOO NEXIA DOHC 1996- moje 1. osobné motorové vozidlo
CITROEN C4 Seduction 2010
Hyundai SANTA FE -T 2,4 16V 2006
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

Moja reč. A nech nas nikto neodsudzuje len preto že jazdime na protektoroch :lol:
Škoda Roomster TSI
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný večer :D Zatím kolem nuly a jasno a tak bude víc :(
Já tě neodsuzuji ptal jsi se na názor! Já ti napsal,že mám zkušenost po které nenasadím protektor i kdyby byl zadarmo !!!
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Tompetr »

PavelZ píše:
mino píše:To je pravda ale na Kalose 1,2 su seriovo 15" a pneu v techničáku je 185/ 55 15" a som v šoku čo stojí taká zimná guma. 14" disky sa mi nechce kupovať lebo zase su to len prachy a to už mozem kupiť rovno tie 15". :(
Ja bych to tak neodsuzoval. Za plechace na Kalose nedas zase tak mnoho (meli by byt stejne jako na Lacika a u nej mi rekli kolem 1000 Kc) a kdyz pak mas 2 sady kol, tak setris pri kazdym prezouvani.
já jsem na Kalose koupil plecháče 13´´ za 599,- Kč/ks takže jestě jednu zimu a mám tu investici zpátky doma 8) , ale o kolik jsou dražší 15´´ jsem nezjišťoval - nicméně se dá využít akční nabídky při nákupu spolu s pneu např. v Ostravě to stálo za to :roll:
Odpovědět

Zpět na „POKEC“