Dialkove

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, lomngi

Uživatelský avatar
MilanK
Příspěvky: 125
Registrován: úte pro 06, 2005 16:57
Kontaktovat uživatele:

central

Příspěvek od MilanK »

Dik dik uz som hladal nejake mmotorceky.... Mimochodom nevies jak komplikovane je zapojit to?
Espero 1,5 GlX, 66kW, 65 000 km
Reklama
 

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Zapojit to komplikovane nie je. Ale najst kable na ktore to treba zapojit to je uz ina sranda :lol: . Este je tu moznost pockat do najblizsieho zrazu, doniest basu piv (samozrejme nealko :D ) a jeden z bodov programu bude montaz dialkoveho do espera :D .
Alebo sa na tej stranke informuj o najblizsom slusnom servise. Len to nedavaj do hocijakeho, moje espero je prikladom ako sa da dialkove "namontovat".

Ale podla servisneho manualu sa to da zapojit. Farby kablov sice nie vzdy sedia ale zapojenie konektorov sedi.
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Jablotron

Příspěvek od Serpico »

...problém s Jablotronem CA 320 s DO po otevření vozu se zablokoval a nešel již odblokovat ( valet + spínací skřínka ), vše vyřešil palikx přijel a zapojil mimo Jablotron, to vše v zimě a potmě, navíc jsem stál v zákazu,
píši pro to jaké bylo moje překvapení - po demontování řídící jednotky ( CA 320 v ceně 3 200 Kč ) a dovezení do Počernické 96 mi ji vyměnili a to po 5leté záruce, měl jsem ho 6 let bez jakéhokoliv formuláře, neměl jsem sebou ani záruku prostě jsem s tím nepočítal...to máte za problémy, které jsme Vám způsobily, taky jednání rychle a obratem, to vše zdarma a s úsměvem a tak jsem si u fy. www.etechcz.com připadal jako ve snu...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“