Matíz sraz v Nyse

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Uživatelský avatar
rcmichal
Příspěvky: 574
Registrován: úte lis 01, 2005 10:34
Bydliště: Prešov ,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rcmichal »

milosh píše:
Vojta píše:Ještě jeden zajímavý poznatek z Nysy. I když ve většině aut měli velmi slušné audiosystémy, za celou dobu nebylo slyšet žádné tuc tuc až by padalo listí ze stromů. Na požádání to některý z nich pustil, ale všechno decentně. A v campu už vůbec.
To by si meli precist ty 2 jelimani co to v Baldovci zhavili na plnej kotel a bez pozadani :roll:
davam na vedomie ze som to cital ale steba asi hovori slepa zavist ked nato tak dlho spominas
pozri si moje stranky http://www.cinema.okamzite.sk
Obrázek
[url=CALLTO://rcmichalm]Obrázek[/url]
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

nebudu tady delat flame, jako kdyz se se mnou hada nejaky jouda co ma fobii, myslim ze o tom uz bylo popsany dost, ja jen napsal sve vyjadreni...
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
rcmichal
Příspěvky: 574
Registrován: úte lis 01, 2005 10:34
Bydliště: Prešov ,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rcmichal »

milosh píše:nebudu tady delat flame, jako kdyz se se mnou hada nejaky jouda co ma fobii, myslim ze o tom uz bylo popsany dost, ja jen napsal sve vyjadreni...
samozrejme ved forum je nato :D
pozri si moje stranky http://www.cinema.okamzite.sk
Obrázek
[url=CALLTO://rcmichalm]Obrázek[/url]
Vojta

Příspěvek od Vojta »

rcmichal píše:
davam na vedomie ze som to cital ale steba asi hovori slepa zavist ked nato tak dlho spominas
Nevím, jak by někdo mohl TOTO závidět. Já jsem to psal jen jako skutečnost, jak se lidé chovají na jiných srazech. Ukazují, ale nepředvádějí (hlavně vlastní EGO ne).
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Holt někdo je kliďas a někdo divoch :lol:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Uživatelský avatar
rcmichal
Příspěvky: 574
Registrován: úte lis 01, 2005 10:34
Bydliště: Prešov ,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rcmichal »

Vojta píše:
rcmichal píše:
davam na vedomie ze som to cital ale steba asi hovori slepa zavist ked nato tak dlho spominas
Nevím, jak by někdo mohl TOTO závidět. Já jsem to psal jen jako skutečnost, jak se lidé chovají na jiných srazech. Ukazují, ale nepředvádějí (hlavně vlastní EGO ne).
ano to co si pisal tak som to chapal tvoj pocit zo zrazu ,ale akonahle idem niekam na zraz tak treba trocha upustit paru nie.
pozri si moje stranky http://www.cinema.okamzite.sk
Obrázek
[url=CALLTO://rcmichalm]Obrázek[/url]
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Hlavně bacha, aby sis to příště třeba nepustil na plný koule :twisted: :lol: .
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

To by bylo blbý :lol: :lol: :lol:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Odpovědět

Zpět na „Srazy“