Tak jsem se ho zbavil...

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

Kessler píše:No na jednu stranu pořád ještě normálně jezdil...jenže na druhou stranu na něm bylo jasně vidět, že byl třikrát bouraný, tekly tlumiče, odcházela komplet přední náprava a zadní pružiny už byly sesednuté...navíc to byl ročník 89, takže žádný mladík...a taky bylo poznat, že těch 139 tkm na tachometru není pravda, že má ve skutečnosti tak kolem 250 tkm...takže pravděpodobně ještě letos bych musel měnit tlumiče a repasovat nápravy...a to už by se fakt nevyplatilo...

tak uz teraz lutujem toho, co to kupi.


vidim to tak ze bude k predaju za nieco vyse 20 000. ved ma iba 139t km tachometrickych, tlmice par dni vydrzia a burane bude iba 1x.

a mozno......


....nie vsetci chcu ludi okradat. v kazdom pripade daj vediet, ci si ho v ponuke nasiel. a za kolko. po pripade s akym popisom.

najlepsie, chod sa tvarit ze ho chces kupit, ze co ti povedia(alebo nejaky tvoj znamy) :lol: :lol: :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

peco píše:tak uz teraz lutujem toho, co to kupi.
Já taky, ale na druhou stranu jsou všechny ty vady dobře vidět, i ten tachec...přední sloupek je viditelně pohnutý, k těm tlumičům se stačí ohnout a ta přední náprava dá o sobě vědět při zkušební jízdě...takže většinu těch vad by měl průměrný motorista odhalit sám...rozhodně ty závady tam nejsou maskované...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Dan
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 19, 2006 22:25
Bydliště: Vysočina

Re: Tak jsem se ho zbavil...

Příspěvek od Dan »

Kessler píše:Takže za pět minut dvanáct (obrazně i skutečně :) ) jsem prodal Racka...v AutoESA řekli že to mám dát do šrotu a nebo že mi za to dá tisícovku...nakonec v AutoDiskont mi dali 7000 v českých na stole a bylo to...schválně za kolik to budou nabízet... ;)
Tos mě docela postrašil, počítám, že bych za mého mohl dostat +-30 :oops: Zkusím se domluvit se známým v bazaru, kdyz vidím, že zachovalé škodárny 120 se prodávají i za 15.. A v porovnání s nima je to safra rozdíl.

Můj by měl být v trošku lepším stavu, poctivých 186 t.km, vyměnit budou potřeba tlumiče a výhledově přední sklo, ale to se dá přes pojistku..
Lacetti 1.8 SW světle zelená metalíza 35U, předtím Racer 1.5 GSi 8V 1993
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Tak pozor, dámy a pánové, můj bývalý Racer je k dostání za 29 000 Kč a sice nevím jak, ale najednou se v něm octl posilovač řízení, rádio a najednou je k němu servisní kniha :shock: Takže Auto-Diskont rulezzz... :lol:

http://www.auto-diskont.cz/web/card.php?id=11243
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

No jo, takhle se prodávají auta.....budu okolí varovat před Auto Diskont. Jinak Felina je dobrá, ale šel bych do ní až od té druhé generace. Jsou líp dělané. My měli Felinu r.v.96, novou a prodávali jsme jí na jaře 2000, když jsme kupovali Nubču a už se tam začínalo ozývat klapání apod. A to o ní bylo postaráné (pravidlený servis, jakmile něco nebylo vpořádku, hned bylo opraveno, leštěná apod.).
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Však já mám jednu z prvních modernizovaných z března 1998 8) A dokonce má původní páté dveře beze stopy po korozi...prostě lahůdka kousek...já vím že chvála škodofky je tu zapovězená :D , ale prostě když to srovnám s tím Racerem, tak jsem naprosto nadšený...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Kessler píše:Však já mám jednu z prvních modernizovaných z března 1998 8) A dokonce má původní páté dveře beze stopy po korozi...prostě lahůdka kousek...já vím že chvála škodofky je tu zapovězená :D , ale prostě když to srovnám s tím Racerem, tak jsem naprosto nadšený...
no tak to potom jo 8) ja ji mel sluzebni asi 2 roky, no nebylo to spatny auto, posledni skoda co se mi libila, ale myslim ze nexia je srovnatelna a jede lip s lepsi vybavou a za min 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

milosh píše:
Kessler píše:Však já mám jednu z prvních modernizovaných z března 1998 8) A dokonce má původní páté dveře beze stopy po korozi...prostě lahůdka kousek...já vím že chvála škodofky je tu zapovězená :D , ale prostě když to srovnám s tím Racerem, tak jsem naprosto nadšený...
no tak to potom jo 8) ja ji mel sluzebni asi 2 roky, no nebylo to spatny auto, posledni skoda co se mi libila, ale myslim ze nexia je srovnatelna a jede lip s lepsi vybavou a za min 8)
No Nexia určitě jede líp (mám 40 kW), lepší výbavu má taky a za lepší peníze...ale Felda má lepší spotřebu (už jsem s tím byl v Nitře a vzalo si to na těch 400 km průměrně 5,9 litru/100 km)...a hlavně ten požitek z jízdy, ten mi u Nexie chybí...nevím čím to je, asi je to jen můj osobní dojem, ale já na tohle hodně dám...prostě se v té Feldě cítím jako doma 8)
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

No ja prave taky lip v Astre nez v Nubi, ale nemam ted ani na jedno takze asi tak.
BTW: spotreba tvy feliny to je krasavec, i kdyz mam v TP psany pri 90km spotrebu 5.8L tak to nehro, tak 6.5-7 a sem rad :lol:

Stejne, at si koupim jakykoliv auto na tento web nezanevru 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

milosh píše:BTW: spotreba tvy feliny to je krasavec
Jezdím jak důchodce :lol:
milosh píše:Stejne, at si koupim jakykoliv auto na tento web nezanevru 8)
Tak to každopádně :PP:
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

To jezdime stejne :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

no dopadlo to stym bazarom presne ako sme predpokladali.
je to urcite "tvoje"? :lol:
139 000 km, upravene, nalestene, lepsia vybava. aj tlmice budu dobre uvidis. chod ho skusit kupit, a nechaj si skusobnu jazdu a mozno to bude ako s novymi tlmicmi :roll: :roll: :roll:

smutne :?
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Naleštěné to bylo i předtím...ale to je asi jediná věc :D
btw: Mají to velice šikovně vyfotografované...není vidět ta koroze prahů, toho naprasklého levého reflektoru si člověk pravděpodobně taky nevšimne, pokud o tom neví...akorát ty pravé zadní dveře se jim nepodařilo odchytit...

...ale co mě zaráží, že se jim takové machinace vyplatí u tak levného auta...co asi všechno jsou ochotní udělat při prodeji dražších aut :?:
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Kessler píše: ...ale co mě zaráží, že se jim takové machinace vyplatí u tak levného auta...co asi všechno jsou ochotní udělat při prodeji dražších aut :?:
Na to snad raději nemyslet.... :?
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

..Ahaa ..taq taqto sa opravujuuu autaaa... :mrgreen:

..no su to proste sikulaci ftych bazaroch..
kam sa hrabe Coperfield.. ..cc.c...
Odpovědět

Zpět na „RACER“