Test malych sedanu v SM - Aveo mezi nimi

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Petře, tou fotkou pro jedenáct lidiček si děláš z nás "šoufky" Rodius je přece auto a ne autobus :lol: :lol: :lol: Pochybuju, že někdo by tohle mohl řídit a taky si to koupit, když můžeš na skupinu B vozit 8+1 osob. Rodius je velkej, ale ne zas tolik. Měl jsem kdysi Mitsubishi Space Wagon, ten byl pro 7 osob - super auto, ne moc velký - úžasná variabilita prostoru např. 3 osoby a 3m dlouhej vánoční stříbrnej smrk. Jezdilo nás v něm i (9 - 4 dospělý a 5 dětí), ale 11 osob to jsem fakt neviděl :roll: :roll: :roll:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Reklama
 

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

No hnusnej ten Rhodius teda je... ale interiér mi přijde zase až mooc hezkej.
Thalia se prodává od 199 tis. Aveo snad od 250ti. A Thalii bych měl s klimou, předníma el. oknama, zrcátkama v el., mlhovkama, 2x airbag, KLIMATIZACÍ za 240 400 Kč. Sorry ale tohle porovnávat nejde. Nehledě na "prestiž" a o 100L větší kufr u Thalie. Mně se třeba Thalie celkem líbí i když Aveo mnooohem víc.
Logana bych překous, pokud by mi na vzhledu už vůbec nezáleželo.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Rodius je des a hroza. návehári sa asi zošaleli, ale úžitkovo to je dobré auto. Ale taktpo sú na tom všetky autá od tejto značky. Asi sa vyźívajú v hnuse :lol:
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Richard píše:Petře, tou fotkou pro jedenáct lidiček si děláš z nás "šoufky" Rodius je přece auto a ne autobus :lol: :lol: :lol: Pochybuju, že někdo by tohle mohl řídit a taky si to koupit, když můžeš na skupinu B vozit 8+1 osob. Rodius je velkej, ale ne zas tolik. Měl jsem kdysi Mitsubishi Space Wagon, ten byl pro 7 osob - super auto, ne moc velký - úžasná variabilita prostoru např. 3 osoby a 3m dlouhej vánoční stříbrnej smrk. Jezdilo nás v něm i (9 - 4 dospělý a 5 dětí), ale 11 osob to jsem fakt neviděl :roll: :roll: :roll:
Já věděl že se někdo chytne u nás se prodává jako 7 místný dvě vpředu dvě uprostřed a tři na lavici vzadu ale je to kráva obrovská a když si vezmeš jak jsou korejci malinký tak u nich to takhle jezdí ;)
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

a vojdem sa tam aj ja?? :lol: :lol:


a kolko ze stoji taky spas?? zvonka nic moc ako pisal Krtek a vnutri je to pjekneee, velice pjeknee.
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

eMKa Slovensko píše:a vojdem sa tam aj ja?? :lol: :lol:
a kolko ze stoji taky spas??
Bez sedačiek možno hej:-)))
Iank stojí tesne nad milión, http://autoweb.pravda.sk/test-ssangyong ... atesty_p21
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Já u Petram ve dvoře okukoval ty Radiátory nebo jak se to jmenuje a uvnitř fakt náááádhera. Leckterej sociálnější medvěd by se před tim moh stydět.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

petrm píše:
Já věděl že se někdo chytne u nás se prodává jako 7 místný dvě vpředu dvě uprostřed a tři na lavici vzadu ale je to kráva obrovská a když si vezmeš jak jsou korejci malinký tak u nich to takhle jezdí ;)
Vím že jsem Offtopic , ale říkalo se že se Mazda 323 musela v Somálsku přejmenovat na Mazda 322. Prostě se do ní víc jak 322 somálců nevešlo..... :lol: :lol: Chápu ty korejce :lol: :lol: Kdybych zašátral ve starejch fotkách a ukázal vám fotku mého Mitscháka a naší party co jsme v něm jezdili, tak to vypadalo taky jak autobus :lol: :lol: :lol:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Janoo
Příspěvky: 211
Registrován: úte úno 27, 2007 16:33
Bydliště: Rožňava

Příspěvek od Janoo »

Ten Rodius nieje niečo extra...aj ked má súčiastky z Mercedesu 8) 8)
červený Daewoo Kalos sedan 1.4 16V, 2xabg,abs,central,el. okná 14 disky plánujem chip
Jindrich75
Příspěvky: 11
Registrován: pon led 26, 2009 15:24

Příspěvek od Jindrich75 »

Nechápu kde jsi hledal cenu.Já mám Aveo 4 dveře 1.4 16 v sx plná palba.A cena je 230000.-
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Pokec“