Jakou máte spotřebu - Nubira?

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Cross
Příspěvky: 406
Registrován: čtv čer 02, 2005 20:38
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Cross »

Neni to nijak extremni, do deviti litru na sto se vlezu prumerne, takze pohoda. Nemam to zmerene nijak presne, spis odhaduju. ;)
Pres zimu jsem ale spotrebu radsi nesledoval.
Daewoo Nubira Wagon, 2,0
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Kombinovaná do 9 litrů . V zimě jednou 9,6 , jinak pořád okolo rovných 9 a teď naposledy 8.4 , asi se hold otepluje ...... :lol:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tomáš píše:Kombinovaná do 9 litrů . V zimě jednou 9,6 , jinak pořád okolo rovných 9 a teď naposledy 8.4 , asi se hold otepluje ...... :lol:
A to jezdis jen mesto? :?
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

milosh píše:
Tomáš píše:Kombinovaná do 9 litrů . V zimě jednou 9,6 , jinak pořád okolo rovných 9 a teď naposledy 8.4 , asi se hold otepluje ...... :lol:
A to jezdis jen mesto? :?
Ne to je kombinovaná spotřeba , jezdím do Krkonoš , dost často ke tchýni do Turnova, po Praze jen někdy ( na Prahu mám Matize) , ale žena jezdí s dětma po doktorech a do marketů a to jsou taky couračky , takže každá nádrž je asi 50 na 50 město a okolí / dálnice. Myslím , že jen město jsem nikdy na nádrž nenajel , ale odhaduji , že do 10 bych se vešel . Vloni v létě jsem se dostal na spodní rekord 7,4 na dálku , tak jsem zvědavej za kolik pojede do Baldovce.
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Oněgin
Příspěvky: 358
Registrován: čtv úno 09, 2006 16:41
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Oněgin »

Tak jsem včera přezul na letní liťáky 15 a zajel si trasu Kroměříž - Nitra - Nové Zámky ve čtyřech lidech. Průměrná spotřeba 7,5 l. :D A na zpáteční cestě nabral benzín za 26,10 Kč :D :D
Nubira Wagon 1,6 SX, 98, klima, elektrika, Al kola, modrá metal.
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Oněgin píše:A na zpáteční cestě nabral benzín za 26,10 Kč :D :D
26,10???...Nebyla to náhodou nafta??? :D
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Oněgin
Příspěvky: 358
Registrován: čtv úno 09, 2006 16:41
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Oněgin »

Jedná se o produkt konkurenčního boje - mazi Zlínem a Otrokovicemi stojí vedle sebe dvě benzinky - nově otevřená Macro a starší Unicorn...
Nubira Wagon 1,6 SX, 98, klima, elektrika, Al kola, modrá metal.
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

No jo, konkurenční boj dokáže dělat divy...ku prospěchu spotřebitele ;)
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Kessler píše:No jo, konkurenční boj dokáže dělat divy...ku prospěchu spotřebitele ;)
U mejch rodicu jsou taky dve konkurencni benzinky (je to maly mestecko), ale ty se vzdycky konkurencne dohodnou, jakou cenu nasadi, a tu si pak obe drzi :(.
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Kessler píše:26,10???...Nebyla to náhodou nafta??? :D
V Hypernovách byla tenhle weekend (Pár odpoledne - So dopoledne) akce - při nákupu za víc jak 1000,- Kč benzín za 23,90 (v Český Lípě za 19,90). V Plzni prý boží dopuštění, fronta větší než u Tank Ono. Bylo to sice omezeno na 60 l, ale na Čecha si holt nějaký Ahold nepřijde - přijel dědek se sudem, natankoval 60 l, předložil účtenku za nákup a zaplatil, vrátil se k sudu, natankoval dalších 60...
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Já ani nikdo z rodinu u malých benzínek nekupujeme. Nevěřím kvalitě benzínu. Radši si připlatím, ale mám jistotu, že dostanu kvalitní a prověřené palivo, které mi nezhuntuje motor. Radši připlatit, než pak měnit motor.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Jezin
Příspěvky: 19
Registrován: úte kvě 24, 2005 07:47
Bydliště: Chrudim

Příspěvek od Jezin »

djpsx píše:Já ani nikdo z rodinu u malých benzínek nekupujeme. Nevěřím kvalitě benzínu. Radši si připlatím, ale mám jistotu, že dostanu kvalitní a prověřené palivo, které mi nezhuntuje motor. Radši připlatit, než pak měnit motor.
kde v Pardubkách?
když mám cestu na Prahu, tak u Jeta. Jinak jsem brával Aralky v Chrudimi, ale už moc podražili, tak v Agipu, ale nením, nevím :?
Daewoo Nubira SX 1,6 16V Wagon, 1998, red
Uživatelský avatar
Jezin
Příspěvky: 19
Registrován: úte kvě 24, 2005 07:47
Bydliště: Chrudim

Příspěvek od Jezin »

ke spotřebě:
teď to tady mám roztahaný po stole, protože píšu cesťák.

zimní průměr v zácpě na cestě Chrudim - Pardubice a z5 = 9,75 l na stofku

teď o víkendu bleskový přesun (do 120 km/h) ještě na zimákách :oops:
se světlama a občasným klaxonem, když se přede mne do kopce drala nějaká feluše :shock: :evil:
plně obsazený (teda skoro plně 2 dospělci a 2 larvičky)
Chrudim - Tanvald - Chrudim = 7,66 l/100 km

nedávno jsem jel Chrudim - Brno - Chrudim a čuměl jsem, že to bylo za 7,13 l/100, což jsem ještě nikdy předtím (ani potom) nejel :shock:
Daewoo Nubira SX 1,6 16V Wagon, 1998, red
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Jezin píše:
djpsx píše:Já ani nikdo z rodinu u malých benzínek nekupujeme. Nevěřím kvalitě benzínu. Radši si připlatím, ale mám jistotu, že dostanu kvalitní a prověřené palivo, které mi nezhuntuje motor. Radši připlatit, než pak měnit motor.
kde v Pardubkách?
když mám cestu na Prahu, tak u Jeta. Jinak jsem brával Aralky v Chrudimi, ale už moc podražili, tak v Agipu, ale nením, nevím :?
Berem u Shell...V-Power 95. Sice teď stojí 31,90 Kč, ale co se dá dělat. Jinak ta Shellka je na Teplého ulici. Jetka mívá dobré ceny a benzín je myslím v pohodě, stejně jako Aral, OMV a podobné velké benzínové pumpy. Tam je jistota (většinou).
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

jj..jet je nejlepsi ..lpg za 13.10 .. konecne je to zas o 1/2 a vic nez benal
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“