NUBIRA.DAEWOOCLUB.COM - konec webu !!!!

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Pěknej web, jakožto (spolu)majitel Nubi I jsem tam našel i inspiraci - viz úprava přední mřížky z tahokovu. V létě to zrealizuju:-)
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

djpsx píše:Pěknej web, jakožto (spolu)majitel Nubi I jsem tam našel i inspiraci - viz úprava přední mřížky z tahokovu. V létě to zrealizuju:-)
dik, ale to je prevzato od Dreama, potazmo z toho inglickyho webu ;) ja jsem delal navod i na nexiacluvu, to je skoro to samy ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak uz se nam pomalu plni galerie ;)

http://nubira.daewooclub.com

Pokud mate take nubiru a uz jste se zaregistrovali do klubu a chcete mit take fotky v galerii, staci se zaregistrovat jako ctenar - vpravo nahore a pak si zaloz novou galerii zde - http://nubira.daewooclub.com/gallery.ph ... lerie_nova

a pridej fotky zde - http://nubira.daewooclub.com/gallery.ph ... vy_rozcest
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Mr.Problem
Příspěvky: 264
Registrován: ned čer 19, 2005 22:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Moc pěkný web

Příspěvek od Mr.Problem »

Myslím že se Miloshovi zase něco moc dobře povedlo. Jen tak dál :lol:
Daewoo Nubira I 1,6/16V CDX, černá sedan plná výbava.
Můj webík se vším :-) http://servisvm.cz a http://firmyzregionu.cz
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

hlavne pozor na traffic , aby to ten server zvladnul :)))

jinak portal do pohody,tak pln pln ... mam tam toho jeste plno co se da pouzit ..
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Příspěvek od Vít, Jiří »

KDO SI CHCETE POSLINTAT KLÁVESNICI TAK JUKNĚTE NA MOJI GALERII :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ŘEZNÍK
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

ja uz koukal na tvuj boombox (nebo sub),ale spis me bere ten modrej koberecek .. ten bych taky chtel :))
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

DREAM píše:hlavne pozor na traffic , aby to ten server zvladnul :)))

jinak portal do pohody,tak pln pln ... mam tam toho jeste plno co se da pouzit ..
dik, super. Trafficu se neboj, to je ok ;)

Jinak Rezniku, ja uz slintal vcera jak mi to bratr poslal :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Příspěvek od Vít, Jiří »

zajdi do nějakýho bazaru kde maj koberce z výstav za 50-metr :lol:
ŘEZNÍK
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Uz jede i seznam clenu 8) delal jsem na to par hodin, je vas za 2 dny docela dost, snad dodate vsichni fotky, klido je pridam sam 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

milosh píše:Uz jede i seznam clenu 8) delal jsem na to par hodin, je vas za 2 dny docela dost, snad dodate vsichni fotky, klido je pridam sam 8)
Jen pro zajimavost, jak funguje ten seznam clenu? Jsem zaregistrovanej, muzu se prihlasit, ale v seznamu clenu nejsem? Registroval sem se hned prvni den, co server nabehl.
Cross
Příspěvky: 406
Registrován: čtv čer 02, 2005 20:38
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Cross »

PavelZ píše:
milosh píše:Uz jede i seznam clenu 8) delal jsem na to par hodin, je vas za 2 dny docela dost, snad dodate vsichni fotky, klido je pridam sam 8)
Jen pro zajimavost, jak funguje ten seznam clenu? Jsem zaregistrovanej, muzu se prihlasit, ale v seznamu clenu nejsem? Registroval sem se hned prvni den, co server nabehl.
To vypada, ze jsi zaregistrovany jenom jako ctenar. Musis se zaregistrovat vlevo v sekci Registrace. Pak by jsi mel byt v seznamu clenu, bych rekl.
Daewoo Nubira Wagon, 2,0
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Vsim sem si, ze na to registrace ted vyskakuje neco jinyho, nez kdyz sem se registroval, to bude asi ono.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

PavelZ píše:Vsim sem si, ze na to registrace ted vyskakuje neco jinyho, nez kdyz sem se registroval, to bude asi ono.
Ja to musim nejak prejmenovat, dost to lidi mate. pro registraci clenu je nutny kliknout vlevo, pro registraci ctenare a zalozeni galerie je potreba kliknout vpravo :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Kazdopadne, ac sem se dnes kolem tech 9:40 zaregistroval i vlevo, tak v seznamu clenu stale nejsem? :oops:
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“