Koniec servisu a predajne ND v Piešťanoch :-(

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

no veru, mna to tiez prekvapilo ked som o tom cital a pritom je to v mojom meste. myslel som ze ten nabytok bude len s tom showroome.
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Reklama
 

Uživatelský avatar
nio
Příspěvky: 273
Registrován: pon dub 25, 2005 19:50
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nio »

ja som sa to dozvedel uplnou nahodou... isiel som tam niekedy v polke januara/ledna na servis a oni tam uz mali vsetky zdvihaky pozakryvane a ze sa stahuju,tak ma ani nezobrali.... takze som si bol kupit vsetko co som potreboval v predajni ND a tam mi povedali ze aj oni sa stahuju, ale do Vrboveho....
Casablanca biela - sedan Nexia DOHC s LPG predana :(

Skoda Fabia Combi
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

Blue Lanos píše:to som ani nevidel :oops: ale ja som to myslel len tak ze ked to nio uz tak daaavno vedel tak to mohol napisat uz skor lebo emkas mal len STASTIE, ze ho zobrali a bol posledny takze keby to bolo takto jasne napisane ako hlavna sprava mohlo sa viac ludi pripravit a ist vcas :?
ja som mal stastie ze ma tam poznaju inak by ma nezobrali uz, ale nastava teraz otazka kam do servisu??

veru do blavy je to pre mna dost od ruky, ked si to tak vezmem tak by ma vysla ln cesta tam a spatky 600 Sk, a do opla ist .. no neviem neviem, ak maju taky isty pristup aj k autak ako aj kk ludom ktori si chcu kupit Chevroleta tak tam asi radsej ani nepojdem .

Uvidime ake ceny budu mat v Blôave a ci mi to bude stat za to tam ist alebo sa mi to predrazi o cestovne. takto som to mal na cestovnom iba 200 SK
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

v dobe ked neexistoval carmax, tak daewa vraj davali ludia servisovat vedla do seatu. takze tam budem chodit pravdopodobne ja, aj ked dufam, ze na to nebude dovod. moje skusenosti s nimi nie su ani velke a ani nejake extra dobre. menili mi olej (maju Castrol), brzdovku, vedia precitat chybove hlasenia z RJ, bol som u nich asi dvakrat. zamrznute cerpadlo ostrekovaca vyriesili jeho vymenou za 900 korun, pritom mozno ani nebolo zle. ich prvotny odhad ceny opravy mojho kedysi pokriveneho blatnika bol nizsi ako odhad v carmax-e, nakoniec ho ale v carmaxe opravili za skoro polovicnu cenu ich predosleho odhadu. takze ked bude zle, viem kam pravdopodobne pojdem.
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

mrk píše:v dobe ked neexistoval carmax, tak daewa vraj davali ludia servisovat vedla do seatu. takze tam budem chodit pravdopodobne ja, aj ked dufam, ze na to nebude dovod. moje skusenosti s nimi nie su ani velke a ani nejake extra dobre. menili mi olej (maju Castrol), brzdovku, vedia precitat chybove hlasenia z RJ, bol som u nich asi dvakrat. zamrznute cerpadlo ostrekovaca vyriesili jeho vymenou za 900 korun, pritom mozno ani nebolo zle. ich prvotny odhad ceny opravy mojho kedysi pokriveneho blatnika bol nizsi ako odhad v carmax-e, nakoniec ho ale v carmaxe opravili za skoro polovicnu cenu ich predosleho odhadu. takze ked bude zle, viem kam pravdopodobne pojdem.
Toto som hovoril aj emkasovi ale on ma este cosi... :oops:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Mrk mi poslal takuto informaciu cez icq tak to sem davam ;)
Je to len o par km dalej ako bol povodny.

Obrázek
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

No fajn. Teraz v marci ma čaká 1.servisná, tak práve uvažujem KAM????
Že by to bolo pokračovanie pôvodnej firmy???
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Blue Lanos píše:Mrk mi poslal takuto informaciu cez icq tak to sem davam ;)
Je to len o par km dalej ako bol povodny.
No ešte že tak, veď čo je to za blbosť dávať všetko na jedno miesto. V BA servisy máme a myslel som si, že značky sa snažia tvoriť servisné siete.
Zamčeno

Zpět na „POKEC“