vybočovanie zo smeru jazdy???

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

vybočovanie

Příspěvek od simone »

Tak bol som na geometrii tam mi to merali tým digitom a fakt nebolo to dobree, tak som si to nastavil, ale aj teraz to robí ale nie tak intenzívne ako predtým. Tiež mi povedali že asi bude niektorý silentblok, ale sa to zlepšilo. DFo jari to nechám a potom skusim na STK aj premerať tie uloženie náprav.
Reklama
 

Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný večer :D Klid-2,že je zima tak to jde :cry:
Ty silenbloky to měli kluci pravdu!Geometrie se ale dělá když jsou všechny mechanický závady odstraněný!!Jestli s tím budeš jezdit tak holt s tím musíš počítat a nemůžeš jezdit jako F1 !! Ale má to výhodu /jak jsi psal,že ti nebude s vozem jezdit žena! :lol: /
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Mikes

Příspěvek od Mikes »

Přesně stejnou závadu jsem měl taky: Vybočování doprava a doleva při zrychlování nebo brzdění motorem. Na geometrii mě to seřídili a nic nepoznali.
Pak se zjistilo, že je utrženej silenblok na motoru - kroutící moment se přenášel na nápravu. Tak vyměnit silenblok a zpátky na geometrii a teď vše OK.

Milan
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

silentblok

Příspěvek od simone »

a co taká výmena stojí?? tie silentbloky?? totiž koncom januara idem do polska a ked su drahe tak to kupim tam. ale ak sa jedná o pár sto korun tak ich kupim tu so zýrukoá. Da sa to vymeniť doma??
mikes

Re: silentblok

Příspěvek od mikes »

simone píše:a co taká výmena stojí?? tie silentbloky?? totiž koncom januara idem do polska a ked su drahe tak to kupim tam. ale ak sa jedná o pár sto korun tak ich kupim tu so zýrukoá. Da sa to vymeniť doma??
Tak jsem kecal byl to silenblok v ramenu, který stojí asi 200,- a musí se sundat to rameno. Asi oprava na zvedáku.

Zdar milan
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Měnil jsem všechny 4 silenbloky přední nápravy , tak si to tu najděte ;)
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“