Daewoo / Chevrolet ZRAZ NA MORAVE

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Zamčeno
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Jestli chcete přespat v Moravském krasu, tak doporučuju jeskyni Pekárna. A jestli přímo v Brně tak od čeho tu je ten Grand Hotel? :lol:
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Reklama
 

Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Kessler píše:Jestli chcete přespat v Moravském krasu, tak doporučuju jeskyni Pekárna. A jestli přímo v Brně tak od čeho tu je ten Grand Hotel? :lol:
Pěknou půlnoc!Jeden nad nulou holt blbej podzim :(
Kesslere Kesslere já bejt tebou tak si zas nedělám takovou pxxxx :lol:
Jseš z Moravy jseš od Brna taky tak se starej !!! A ber to jako vyznamenání!!
Počkáme jak se vyjádříš !!
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

S tou Pekárnou to neni pxxxx fakt jsem tam jednou přespal...akorát jsem byl tak nalitej, že se divím, že jsem pak ráno našel cestu domů :shock: A bohužel si toho moc nepamatuju :cry:

No...jinak co se týče kempů tak vím o dvou, oba na břehu Brněnské přehrady...ale nikdy jsem tam nebyl, takže nevim, jak to tam vypadá ani jaký jsou ceny a tak...jejich telefonní čísla dodám na přání...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Kessler píše:S tou Pekárnou to neni pxxxx fakt jsem tam jednou přespal...akorát jsem byl tak nalitej, že se divím, že jsem pak ráno našel cestu domů :shock: A bohužel si toho moc nepamatuju :cry:

No...jinak co se týče kempů tak vím o dvou, oba na břehu Brněnské přehrady...ale nikdy jsem tam nebyl, takže nevim, jak to tam vypadá ani jaký jsou ceny a tak...jejich telefonní čísla dodám na přání...
A to máš jako představu, že to budeme obtelefonovávat my mimobrněnští (Topol -Nový Bor, já z Jeseníku nebo kluci ze Slovenska)?
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

no mali by to organizovat ti co to tam poznaju

ja som zaistoval vsetko okolo zrazu v PN na slovensku a poviem Vam ze to nieje len tak. zaistit aby bolo pre ludi dostatocne vela miesta v nejakom podniku v pripade ze sa uplne sku** pocasie atd. zabezpecit ludi v predajni aby ste si mohli nakupit lacnejsie ND. ja to poviem tak ze mna vysiel zraz asi tolko ako keby som cestoval zhruba 200km, ale na druhej strane som to mal relativne blizko do pn (40km) takze o co ma vysla menej doprava o to viac som prevolal a kupil som pre ludi co boli v predajni ND aj pohare a nalepky za ochotu ze prisli kvoli nam do roboty v sobotu.

takze vopred upozrnujem toho kto sa toho chyti ze treba mysliet aj na toto, a ak nebude nikto ochotny sa toho ujat tak potom asi zraz na morave nebude pretoze ja ho istotne nebudem organizovat.
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

hmm... kludne .... spojila by som to s poznávaním krás Moravy ...
Len by to potom chcelo aspoň nejaké tipy na to, kde by sa dalo vopred zabezpečiť prenocovanie.
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

tak a ešte raz:
je to dobrý nápad ísť na celý víkend, tak či tak .... myslím, že to tak určite aj urobím
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

No a nebylo by špatný, kdyby se toho ujal někdo kdo ví co a jak, protože já nemám sebemenší páru o prodejnách ND ani o jiných možnostech ubytování...a najít to na internetu a zavolat tam se dá téměř odkudkoli...na www.brno.cz možná něco bude...

A říkám na rovinu že takovouhle akci organizovat ani trochu nechci...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Vojta

Příspěvek od Vojta »

No, já vím o nádherným místě, kde by se sraz mohl konat. Bohužel tam není ani servis, ani prodejna Daewoo/Chevrolet. Každý rok (už deset let) jezdím na dovolenou na vodní nádrž Nové mlýny - Mušov (10km od Mikulova). U vjezdu na hráz ve směru od Brna je "Areál u jezera" - několik velkých parkovišť (jedno oplocené), restaurace, ubytování v bungalovech (2-3 lůžkové pokoje se soc. zařízením, 500-600kč/pokoj), vinné sklípky, prostě pohoda. A prší málokdy. Najdu nějaké foto a hodím ho sem.
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Žádnou rozumou fotku jsem nenašel, ale více informací na www.arealujezera.cz
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Vojta píše:No, já vím o nádherným místě, kde by se sraz mohl konat. Bohužel tam není ani servis, ani prodejna Daewoo/Chevrolet. Každý rok (už deset let) jezdím na dovolenou na vodní nádrž Nové mlýny - Mušov (10km od Mikulova). U vjezdu na hráz ve směru od Brna je "Areál u jezera" - několik velkých parkovišť (jedno oplocené), restaurace, ubytování v bungalovech (2-3 lůžkové pokoje se soc. zařízením, 500-600kč/pokoj), vinné sklípky, prostě pohoda. A prší málokdy. Najdu nějaké foto a hodím ho sem.

Dakujem Vojtovi ze sa aspon on o nieco pokusa :idea: Je to chvalihodne.

Ja len nechapem ako sa chcere podaktori stretnut u Vas v CZ skoro doma (Kessler) a pritom napisat, ze nema vobec chut neco organizovat ani sa o to pokusit :roll: :roll: :x
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

ale to neznamena ze ked na slovensku sme mali zraz pri servise ze to tak musi byt aj v cechach. na dva ked pojdeme tak je to ine ako ked sa mame stretnut na jeden den a mame to pri servise.

minuly rok na zraze v PN to nevyšlo podla nasich predstav servis nebol otvoreny a nebolo ani testovanie tlmicov zadara.

no skratka vybrali sme zly termin. ale to je dan za to ze vatsine to vyhovovalo prave v tento termin.
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Blue Lanos píše:Ja len nechapem ako sa chcere podaktori stretnut u Vas v CZ skoro doma (Kessler) a pritom napisat, ze nema vobec chut neco organizovat ani sa o to pokusit :roll: :roll: :x
Tak moment...nikde jsem tu nenapsal že chci sraz zrovna na Moravě...a co se týče organizace, tak jsem tím myslel, že nemám chuť si to vzít na starost jako celek. Samozřejmě můžu pomoct s nějakou konkrétní drobností...třeba bych mohl zjistit jestli by se nedal nějak využít Masarykův okruh, jestli by o to byl zájem...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Tak Brno by bylo nejlepší i s tím okruhem. Stačila by delší rovinka na případné sprinty a podobné capiny. V oblasti Brna nemám žádné konexe.
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

eMKa Slovensko píše:...to neznamena ze ked na slovensku sme mali zraz pri servise ze to tak musi byt aj v cechach.
Suhlas jasne ze to nie je pravidlo moze to byt trabars aj v Brnenskych horach :lol:
eMKa Slovensko píše:minuly rok na zraze v PN to nevyšlo podla nasich predstav servis nebol otvoreny a nebolo ani testovanie tlmicov zadara.
:shock: :shock: Neviem ako ty ale ja mam este toho rocny kalendar a mam v nom napisany rok 2005 takze to nam nevysiel tohorocny zraz nie minulo :lol: :lol: sak vtedy sa tlmice testovali o dusu :)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Srazy“