Kedy idete nahadzovat letne gumy? A ake?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět

Treba v zime zimne gumy?

Ano
103
94%
Nie
2
2%
V zime nejazdim
1
1%
Stacia f predu
4
4%
 
Celkem hlasů: 110

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

kaso píše:Este je cas :lol: Nahodim zaciatkom novebra. ;)
no dufam ze aj ja :oops: :oops: :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

DREAM píše:ja koupim nejaky 2x michelin (+- 1400 jsem koukal) jen na predni napravu .. pristi mesic asi
Jels na tom někdy ???? To si rozbiješ tlamu , zrovna Nubira s dlouhým zadkem se změní na přetáčivou až se budeš divit , to nech radši 4 letní :twisted:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Asi za 14 dni bych mel mit volny 14" plechace, pak si je dam do pneuservisu a objednam Matador MP58 185/65 R14, takze asi nekdy v puli listopadu.
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Ja som dnes od kamoša, čo má veľkoobchod s pneu, objednal Sava Eskimo S3 za dobrú cenu. Budúci týždeň ich mám doma a ešte neviem, kedy nahadzovať. Ale asi čo najskôr...
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Jo jen na predek, tak bud rad, ze nejezdis k nam, takovy u nas nemaji na ruzich ustlano a chran te panbu zapadnout u nas te nikdo pak nevytahne ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Krtek píše:no po slovensky neznam měsíce takže tuhle sobotu se obědnam na příští sobotu.
troska odbocim. Sak nase mesice su skoro celosvetovo zauzivane tak neviem ci November robi problem :lol: sak sa pise rovnako v anglictine v nemcine a ja neviem kde este. Skor tie vase su exoticke :oops:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Mám levné zimní Debica Frigo Directional 185/65/14 cena asi 1500,- /ks mají sice rychlostní limit jen do 190, ale takovej magor, abych v zimě jezdil 200 zase nejsem. Rozdíl je ohromný. Jel jsem přezout po sněhu na letních a vracel jsem se na zimních, Auto akceleruje, brzdí a zatáčí skoro jako na suchu. prostě o 1000% lepší. A dávejte zimní gumy na všechny 4 kola, jen na předku je auto nevyzpytatelné a Nubira bude pokud bude osazena vzadu letníma gumama hodně přetáčivá :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Nemesis
Příspěvky: 47
Registrován: sob črc 09, 2005 23:36
Bydliště: Brno

Příspěvek od Nemesis »

Taky jsem slyšel, že se mají nazouvat, když je 5 nebo 7 stupňů. Ale rozhodně by nemělo být víc jak 10. To už je zimním pneumatikám moc vedro ;) A co se týče značky, tak jednoznačně Sava Eskimo S3.
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Tomáš píše:Jels na tom někdy ???? To si rozbiješ tlamu , zrovna Nubira s dlouhým zadkem se změní na přetáčivou až se budeš divit , to nech radši 4 letní :twisted:
Prý dá na ten zadek řetězy jako hoši tady na druhý fotce shora http://sweb.cz/prestupkypolicie/ :lol: .
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

Blue Lanos píše: troska odbocim. Sak nase mesice su skoro celosvetovo zauzivane tak neviem ci November robi problem :lol: sak sa pise rovnako v anglictine v nemcine a ja neviem kde este. Skor tie vase su exoticke :oops:
To je sice pravda, ale my za to nemůžeme :lol: A nejsme jediní. Sranda je např. to, že říjen (Október) se chorvatsky řekne "listopad" :lol:
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

Krtek píše: Ještě by mně zajímalo, jestli se tu najde nějakej idiot, co si myslí že stačej zimáky jenom vepředu.
Teď mam Michelin Pilot exalto letnmí a na zimu mam matadorky MP58.
Policie Čr :lol:
Minulý rok měli zimaky jen ve předu a pár felicií v příkopě a reportáž v televizi způsobili že je za chvíli měli i vzadu :lol: :twisted: :lol:
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

DREAM píše:ja koupim nejaky 2x michelin (+- 1400 jsem koukal) jen na predni napravu .. pristi mesic asi
Počkej až ti ujede na sněhu zadek a budeš ho v -20ti s oroseným čelem kočírovat až do protisměru abys to vyrovnal :? :lol:
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D Polojasno 4 st.
Patřím k lidem kteří davájí zimáky.Už jsem je prohíd na jaře když jsem je zouval,vyčistil od kamínků přestříkl ochraným sprejem dal do igelitových
pytlů.V Barumce říkají,že jak klesne trvale teplota pod 5-7 st tak by se měly nazout.Já teda nazouvám o trochu později.Jinak mám galusky/úzké/
155/80 R13 Winter-grip 79Q. Jakorát si chci koupit řetězy aby člověk měl pro stýčka příhodu. Jinak já zimu nemám rád!Ale co mám dělat když na to némám abych se na zimu odstěhoval do středomoří!Nebo jak říkal kamárád na vojně"Já mám zimu rád,když se koukám z okna za zády rozpálený kamna a před sebou chlazenou sklenici piva :lol:
Tak ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Topol píše:Pěkný den :D Polojasno 4 st.
Patřím k lidem kteří davájí zimáky.Už jsem je prohíd na jaře když jsem je zouval,vyčistil od kamínků přestříkl ochraným sprejem dal do igelitových
pytlů.V Barumce říkají,že jak klesne trvale teplota pod 5-7 st tak by se měly nazout.Já teda nazouvám o trochu později.Jinak mám galusky/úzké/
155/80 R13 Winter-grip 79Q. Jakorát si chci koupit řetězy aby člověk měl pro stýčka příhodu. Jinak já zimu nemám rád!Ale co mám dělat když na to némám abych se na zimu odstěhoval do středomoří!Nebo jak říkal kamárád na vojně"Já mám zimu rád,když se koukám z okna za zády rozpálený kamna a před sebou chlazenou sklenici piva :lol:
Tak ať nám jezdí a nezlobí :P
No samo, ze musi byt galusky, je videt ze pan Topol je sveta znalej :D
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 240
Registrován: čtv bře 18, 2004 20:38
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin »

Akri píše:
Topol píše:Pěkný den :D Polojasno 4 st.
Patřím k lidem kteří davájí zimáky.Už jsem je prohíd na jaře když jsem je zouval,vyčistil od kamínků přestříkl ochraným sprejem dal do igelitových
pytlů.V Barumce říkají,že jak klesne trvale teplota pod 5-7 st tak by se měly nazout.Já teda nazouvám o trochu později.Jinak mám galusky/úzké/
155/80 R13 Winter-grip 79Q. Jakorát si chci koupit řetězy aby člověk měl pro stýčka příhodu. Jinak já zimu nemám rád!Ale co mám dělat když na to némám abych se na zimu odstěhoval do středomoří!Nebo jak říkal kamárád na vojně"Já mám zimu rád,když se koukám z okna za zády rozpálený kamna a před sebou chlazenou sklenici piva :lol:
Tak ať nám jezdí a nezlobí :P
No samo, ze musi byt galusky, je videt ze pan Topol je sveta znalej :D
ja mam taky zimni galusky, 195/50 :mrgreen:
Lanos SE 1.5l 63kw, výfuk Remus,Green kit, posilovač, 2xAirbag,Tlumiče Cobra Rally,Pružiny Enzo -40mm,15" Alutec Zero+195/50 Kumho Ecsta Supra, střešní okno,rozpěrka tlumičů
Odpovědět

Zpět na „POKEC“