Reklamace rádia

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Tak najnovšie mám pár dní s radiom aj ja problem. Síce sa mi samé od seba nezapína, ale blbne prehrávanie CD. CD mi tam zahrčí a nič. Napíše CD ERROR. Nejde ani vytiahnut, ani spustit. X krát nejde....potom zrazu ide aj spustiť aj vybrať. Ide a zrazu zasa nejde. Robí to aj s napalovaným aj s originálkou. Ked to zblbne, tak hrá iba rádio a chvílami CD dnu sa zatočí, zahrčí....
Ked mi nejaký čas trvale zostalo CD dnu, tak som volala predajcovi, lebo som chcela vedieť, ako postupovať pri reklamácii. Síce ma odporučili na hociktorý servis chevroletu, ale CD mi potom vyšlo von. Dnes to zblblo znova, ale len na chvílu.
Uvidím, čo bude dalej, lebo neviem, ako pôjdem reklamovať, ked mi to raz funguje a raz zasa nie.....
Šve ma to, ale ked blbne na tom aute iba rádio, tak to by bolo ešte fajn.... dúfam, že zostane iba pri ňom :). Len škoda tých starostí....
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Reklama
 

Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Keď už sme pri tom, tak aj mne občas zblbne.
Niekedy, keď počúvam CD a prepne sa kvôli dopravným správam, tak sa už neprepne späť na počúvanie CD.
Párkrát mi tiež po vložení CD vypísalo Error, ale vybrať išlo normálne.
Reklamovať sa mi zatiaľ nechce...
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

mipo píše:Keď už sme pri tom, tak aj mne občas zblbne.
Niekedy, keď počúvam CD a prepne sa kvôli dopravným správam, tak sa už neprepne späť na počúvanie CD.
Párkrát mi tiež po vložení CD vypísalo Error, ale vybrať išlo normálne.
Reklamovať sa mi zatiaľ nechce...
že sa občas nepreplo z dopravných správ na CD, to sa stalo aj mne... možno to ani nie je chyba autorádia, ako samotného rádia (vysielača) Síce presne nechápem, ako to funguje, ale myslím, že to vo vysielaní musia byť nejaké imulzy, čo autorádio vníma...
Ak niekto vie, ako to funguje, nech mi bližšie vysvetlí....aby som bola zasa o chlp múdrejšia :).
A reklamovať sa nechce ani mne, ale sa obávam, že budem musieť... zázrak sa asi nestane, aby sa to samé opravilo....
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
fireman
Příspěvky: 1464
Registrován: pát bře 25, 2005 05:30
Bydliště: TRNAVA - SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fireman »

mipo píše:V Kalose ide aj bez kľúča. Rebro, pokrok nezastavíš:-)))
to nie je pokrok Ti tupci mechanici si ulahcuju robotu jeden kabel by mal byt na trvalych 12V kvoli pameti na stanice radia a druhy az ked sa zopne kluc.Tresnu ich dokopy a hovno ich zaujima ci Ti vytrieska baterku za noc
NEXIA 1.5 16V 67kW DOHC
smajlici DELETED aby bol eMKas spokojny
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

LIFELIKE píše: CD mi tam zahrčí a nič. Napíše CD ERROR. Nejde ani vytiahnut, ani spustit. X krát nejde....potom zrazu ide aj spustiť aj vybrať. Ide a zrazu zasa nejde.
Jo, to mi dělalo taky. Když se mi začalo rádio samo od sebe spouštět a během jízdy se přepínalo na CD, které tam nebylo, zkusil jsem tam "vrazit" CD. Myslel jsem, že je třeba na snímači vloženého CD nějaká nečistota, a že se to tím spraví. CD jsem pak dva dny nemohl dostat ven, vždycky to jen zahrčelo a napsalo CD ERROR. Když jsem rádio reklamoval, bylo už CD venku a vkládání a přehrávání fungovalo normálně.
Vypadá to, že i když jsou rádia "originál" Blaupunkt, tak to budou pěkný šmejdy.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Mirek píše:Vypadá to, že i když jsou rádia "originál" Blaupunkt, tak to budou pěkný šmejdy.
Som zvedavá, ako a hlavne ako rýchlo vybavia tvoju reklamáciu, lebo mám tušáka, že to čaká aj mňa. :lol:
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

fireman píše:
mipo píše:V Kalose ide aj bez kľúča. Rebro, pokrok nezastavíš:-)))
to nie je pokrok Ti tupci mechanici si ulahcuju robotu jeden kabel by mal byt na trvalych 12V kvoli pameti na stanice radia a druhy az ked sa zopne kluc.Tresnu ich dokopy a hovno ich zaujima ci Ti vytrieska baterku za noc
To iste som pisal aj ja :D https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php ... sc&start=0
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Ako to dopadlo s rádiom?
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

mipo píše:Ako to dopadlo s rádiom?
Zatím nijak, ještě se neozvali. Mám dojem, že zákonem daná lhůta na vyřízení reklamace je 1 měsíc. Takže čekám :cry:
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Nechcem to zakríknuť, ale to moje rádio začalo poslúchať...
Tak nech mi to teda hraje a nezlobí :)
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Mirek píše:
mipo píše:Ako to dopadlo s rádiom?
Zatím nijak, ještě se neozvali. Mám dojem, že zákonem daná lhůta na vyřízení reklamace je 1 měsíc. Takže čekám :cry:
Presně, je to 30 dni a davaji si na cas , se vsim, znam to :roll:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

Rádio mám zpátky. Včera mi volali z Jihlavy, ať se pro něj stavím, že je opravené. Chtěl jsem, aby mi ho poslali do VM (ve VM jsem auto koupil a uplatňoval /s potížemi/ reklamaci). Že prý by to byl problém, protože jim musím podepsat převzetí apod.
Naštěstí v Jihlavě pracuje táta, takže se tam dneska stavil a přivezl mi ho. Nedostal žádný doklad, jen tam dva musel podepsat. Říkali, že oprava stála přes 400,- Kč (samozřejmě nic neplatil - je to v záruce) a divili se, že ho nechce hned na místě namontovat (přijel autobusem :lol: )
Tak jsem si ho namontoval zpátky ... a hraje :) Jestli je to fakt opravené, poznám až časem. Před reklamací mi taky hrálo. CD jsem nevyzkoušel, protože v garáži žádné nemám a byl jsem líný si pro ně jít domů.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Keďže sú teraz tie pomerne chladnejšie dni, tak sa vrátim k môjmu starému problému s prehrávačom CD. Niekedy (nie vždy) mi to CD zasa iba zahrčí a vypíše ERROR a ide znova rádio. Ked sa voz zahreje (naposledy to potrebovalo 25km z Bezovca do PN), tak prehráva aj CD.
Má ešte niekto problém so studeným prehrávačom CD????
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Nie
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

LIFELIKE píše:Keďže sú teraz tie pomerne chladnejšie dni, tak sa vrátim k môjmu starému problému s prehrávačom CD. Niekedy (nie vždy) mi to CD zasa iba zahrčí a vypíše ERROR a ide znova rádio. Ked sa voz zahreje (naposledy to potrebovalo 25km z Bezovca do PN), tak prehráva aj CD.
Má ešte niekto problém so studeným prehrávačom CD????
Mne napada taka moznost, ze ak mas CD celu noc mechanike tak sa na nom moze skondenzovat vzduch, alebo sa tak udeje na cocke lasera. :idea:
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Odpovědět

Zpět na „KALOS“