pullitr/štucl s nametom II slovensky Daewoo/Chevrolet zraz

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Uživatelský avatar
fireman
Příspěvky: 1464
Registrován: pát bře 25, 2005 05:30
Bydliště: TRNAVA - SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fireman »

pri mojich 600 kuskoch uz na policiach nebolo miesta tak skoncili v krabiciach ;)
NEXIA 1.5 16V 67kW DOHC
smajlici DELETED aby bol eMKas spokojny
Reklama
 

Uživatelský avatar
kaso
Příspěvky: 1723
Registrován: pát bře 11, 2005 00:05

Příspěvek od kaso »

nio píše:a co takto spravit s tohto tradiciu??? mne by sa to celkom pacilo, keby mi pribudali "půllitry" do vitrinky.... :D
Pokial nebudes mat doma veterana :lol: :lol: ze :lol:
ex: Daewoo Nexia
now: BMW 7
Uživatelský avatar
nio
Příspěvky: 273
Registrován: pon dub 25, 2005 19:50
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nio »

kaso píše:
nio píše:a co takto spravit s tohto tradiciu??? mne by sa to celkom pacilo, keby mi pribudali "půllitry" do vitrinky.... :D
Pokial nebudes mat doma veterana :lol: :lol: ze :lol:
bude to pamiatka na nexiu... :D
ale ako dalsie afto chcem nubiru3/lacetti sedan alebo combi, takze stuciek bude pribudat.... :D :D
Casablanca biela - sedan Nexia DOHC s LPG predana :(

Skoda Fabia Combi
matej
Příspěvky: 7
Registrován: ned srp 07, 2005 16:23
Bydliště: TO

Příspěvek od matej »

Najviac sa mi páči návrh č.3 !
Beriem ho ! :lol: :lol: :lol:
strieborný Lanos 1.5i, 5-dver. 4-kolesový
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Přeji pěkný dobrý večer :D
Sleduji reakce a chci říct,že podle většiny názorů to nechám udělat!
I když nás bude třeba jenom 15 tak je nechám udělat :lol:
V pondělí ráno sečtu počty a hotovo! I když někdo nebude na srazu a bude mít o pulitr zájem tak bude u mě a při dalším možném setkání ho dostane! Je možno i poštou ale potom plus poštovné/balné neúčtuji/.
Je možné,že to nebude na sto procent ale nikdy nic není dokonalý!
Je to o tom,že třeba za rok při pohledu a nebo napití z pulitru si člověk vybaví setkání a všechnu atmosféru :D
Tak ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

aj ja prajem pekny a tamy vecer ci uz skor noc, ano ze je to super mam nejake taketo veci s takychto akcii. ale asi si budem musiet kupit nejaku skrinu, lebo ked sa zacnu mnozit tak ich bude asi dost a aby som ich mal kam davat :lol: :lol:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Tiež by som jeden "pohárik" poprosil!!! Super nápad.
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný dobrý večer :D Venku už je tma a 20 stupňů. :(
Tak dámy páni dnes jsem nechal dělat 40 ks skleniček.Nakonec to nebudou pulitry ale 1/3.Pulitry byly jako do tvaru soudku a celý tisk by byl hodně dole.Třetinky jsou válec a velikost bude odpovídat rozměrům skla.Na pití jde pivo a kdo bude chtít tak si může nalít třeba Borovičku :P
A fireman nebude muset mít tak velkou skříň :lol: Jinak tam bude návrch 3 ale se znakem CHevroletu z 1.Barva bude černá protože je neutrální a výrazná.Cena bude nižší a to 44.kč.Navrhl jsem,že by mohly být bez účtu a aby na to pčistoupili tak by se DPH rozdělilo.Pak by byla sklenička za 40kč.Na Slovensku 40:0,76=52,63sk.Jinak na sraz jich beru 36ks.Jeden bude mít u mě DREAM a jeden milosh.Do Děčína i Ustí jezdím když bude zájem tak se dohodnem.Když by byl větší zájem tak se můžou nechat dodělat ale protože nejsem milionář tak si nemůžu dovolit jich nechat udělat víc a aby mě nakonec nezůstaly doma.
Snad jsem na nic nezapoměl na případné dotazy odpovím ;)
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Teď jsem jel domů a W-power 31,90 :lol:
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

fireman píše:supeeeeer :P a co takto dat znak chevroletu z 1 na 2 navrh :?: ten 2 by bol podla mna cool :P
Suhlas :!: :!: s firemanom :idea: :idea: :idea:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Topol píše:Pěkný dobrý večer :D Venku už je tma a 20 stupňů. :(
Tak dámy páni dnes jsem nechal dělat 40 ks skleniček.Nakonec to nebudou pulitry ale 1/3.Pulitry byly jako do tvaru soudku a celý tisk by byl hodně dole.Třetinky jsou válec a velikost bude odpovídat rozměrům skla.Na pití jde pivo a kdo bude chtít tak si může nalít třeba Borovičku :P
A fireman nebude muset mít tak velkou skříň :lol: Jinak tam bude návrch 3 ale se znakem CHevroletu z 1.Barva bude černá protože je neutrální a výrazná.Cena bude nižší a to 44.kč.Navrhl jsem,že by mohly být bez účtu a aby na to pčistoupili tak by se DPH rozdělilo.Pak by byla sklenička za 40kč.Na Slovensku 40:0,76=52,63sk.Jinak na sraz jich beru 36ks.Jeden bude mít u mě DREAM a jeden milosh.Do Děčína i Ustí jezdím když bude zájem tak se dohodnem.Když by byl větší zájem tak se můžou nechat dodělat ale protože nejsem milionář tak si nemůžu dovolit jich nechat udělat víc a aby mě nakonec nezůstaly doma.
Snad jsem na nic nezapoměl na případné dotazy odpovím ;)
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Teď jsem jel domů a W-power 31,90 :lol:
DEKUJEEEEM :P :P
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Topol píše:Pěkný dobrý večer :D Venku už je tma a 20 stupňů. :(
Tak dámy páni dnes jsem nechal dělat 40 ks skleniček.Nakonec to nebudou pulitry ale 1/3.Pulitry byly jako do tvaru soudku a celý tisk by byl hodně dole.Třetinky jsou válec a velikost bude odpovídat rozměrům skla.Na pití jde pivo a kdo bude chtít tak si může nalít třeba Borovičku :P
A fireman nebude muset mít tak velkou skříň :lol: Jinak tam bude návrch 3 ale se znakem CHevroletu z 1.Barva bude černá protože je neutrální a výrazná.Cena bude nižší a to 44.kč.Navrhl jsem,že by mohly být bez účtu a aby na to pčistoupili tak by se DPH rozdělilo.Pak by byla sklenička za 40kč.Na Slovensku 40:0,76=52,63sk.Jinak na sraz jich beru 36ks.Jeden bude mít u mě DREAM a jeden milosh.Do Děčína i Ustí jezdím když bude zájem tak se dohodnem.Když by byl větší zájem tak se můžou nechat dodělat ale protože nejsem milionář tak si nemůžu dovolit jich nechat udělat víc a aby mě nakonec nezůstaly doma.
Snad jsem na nic nezapoměl na případné dotazy odpovím ;)
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Teď jsem jel domů a W-power 31,90 :lol:
:lol: 1/3 je super nápad, už sa teším na pivo z nového pohára :lol:
Uživatelský avatar
Alda
Příspěvky: 78
Registrován: ned čer 05, 2005 18:02
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alda »

:cry: pokud by byl ještě i pro mne tal si taky jednu vezmu aligátor alda
Leganza 2,0 CDX
audio Alpine IVA, repro DD a Oxygene, zesilovač GZ, xenony, zeleně podsvíceno, sníženo
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

sakra,som si nevšimol že to tu je.Človek na pár dni odcestuje a všetko zmešká.
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Už sa na ne tešííííííííííííííííím:-)
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

jupíííííííííííííííííííííí :D
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Zamčeno

Zpět na „Srazy“