MATÍZ CLUB CZ

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Cross
Příspěvky: 406
Registrován: čtv čer 02, 2005 20:38
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Cross »

Docent píše:
Tomáš píše:Nubira a Matiz - můžu doporučit ;)
Manželka a milenka taky není špatná kombinace ;) .
Trosku jsme odbehli od tematu, ale fakt je, ze Nubira jako rodinny vuz a Matiz jako auto pro manzelku nebo milenku do mesta muze byt fajn.
Ale zivit dve auta....... :cry:
Daewoo Nubira Wagon, 2,0
Reklama
 

Uživatelský avatar
DannyFloyd
Příspěvky: 45
Registrován: úte srp 23, 2005 19:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DannyFloyd »

Vojta píše:Tak máme dalšího člena - přihlásil se Marjan. Sondoval jsem výrobu samolepek. Standartní tvar (kolečko, elipsa) zatím nevím, ale pokud bychom chtěli jiný tvar (uvažoval jsem o siluetě Matýska), tak jen matrice 8.000,-Kč (plácali něco o výrobě nože apod.) Čekám na další informace.
Je nás šest.
Už se nám ten počet členů utěšeně rozrůstá :-)

K samolepkám - proboha, to přece musí stát pár korun, pokud někdo šikovný (já určitě ne :( ) vytvoří jednoduché logo, tak tisk pak moc stát nemůže.
Matiz 0,8 v základní výbavě, 4 kola a volant, ozdobné kryty kol, najeto 21.000 km (od 09/2004) :-)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

hehe 8000,- LOOOOOOOOOOOOOOOL
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Řezaná grafika na plotteru stojí pár korun a když bude víc jak 50 kusů, počítám, že jedna nálepka vyjde max. na 40,- a to ještě přeháním ;)
(beru v potaz vyřezanou siluetu Matize + nějaký nápis)
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Tak na členských průkazech už se pracuje, na samolepkách taky, ale tam bych chtěl znát názor členů na tvar. Navrhoval jsem obrys Matýska, v něm logo Matíz clubu CZ a pokud budeme mít www.stránky, tak i doménu v místech kolem kapoty. Barevně provedeno tak jak je na tričku.
Dávejte další návrhy.
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Nebyla by ta představa zhmotnělá do obrázku :?:
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Robert píše:Řezaná grafika na plotteru stojí pár korun a když bude víc jak 50 kusů, počítám, že jedna nálepka vyjde max. na 40,- a to ještě přeháním ;)
(beru v potaz vyřezanou siluetu Matize + nějaký nápis)
I v tomto směru došlo ke změně, ta cifra byla značně nadsazená. Bude to úplně jinak. Až budu vědět víc, dám vědět.
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Zatím jsem v tomto threadu cudně mlčel. Už dávno jsem sám za sebe říkal klub ano, i když jsem jednomyslně dodával, že nevím přesně co by měl dělat. Trošku jsem to teďpromýšlel. Základem patrně bude osvěta (samostatný web s články, návody, fotogaleriemi apod.), šíření a výměna informací (forum) a pořádání srazů.

Důležitým znakem bude i identifikace členů. Dříve jsem už tady prezentoval jakýsi návhr loga, který mi pak Vojta nechal vytisknout na tričko (kudy chodí, tudy úspěch sklízí :D ). Logo nebylo zlé (pochválit se musím), ale mělo pár vad. Jednak to nebylo až tak úplně mé dílo, s čímž jsem se netajil, ale hlavně bylo těžko tisknutelné v jedné barvě a prakticky nebylo možné jej vyřezat. Tak jsem to zkusil zcela znova...

Obrázek

Je to zatím nástřel, tak do toho ryjte dokud je čas...

A ještě drobnost k příštímu srazu. Tento víkend měli slet Tatrováci v Beskydech (a nedělalo jim potíž sjet se z celé(!) republiky) a v jeho rámci se pořádala supr věc. Až se stydím, že mě to nenapadlo dřív! Měli rallye. Žádná divočina v lese, ale jízda podle itineráře a slepé mapy, plnění úkolů, jízda pravidelnosti atp. Myslím, že by to pro nás bylo skvělé. Co vy na to?
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Přiznám se, že mě nový návrh loga nijak neoslovil. Už to není to milé autíčko. S náplní činnosti klubu jsem si lámal hlavu taky. Samozřejmě hlavní náplní činnosti by byly informace a srazy. Na fóru nás není moc, někteří se odmlčeli úplně, někteří kouknou jen občas. A pak samozřejmě prošvihnou i sraz. Pokud budeme mít nějakou evidenci členů, tak můžeme informovat o akcích mailem, SMS apod. Tohle bych si klidně vzal na triko - informovat členy o akcích. Někteří lidi se mě ptali, jestli se budou platit příspěvky, kolik bude stát členství atd. Já nechci žádnou byrokracii a každému říkám, že by si každý platil pouze vzniklé náklady (zaplatí si samolepku, tričko a další věci - pokud bude mít zájem). S tou rallye je to fakt dobrej nápad. A že se Tatrováci sjeli z celé republiky? Všechno je v lidech. Do Hlinska jsme přijeli taky ze všech koutů. Pokud se nám povede příští rok udělat sraz ve Vysokém Mýtě (začal jsem sondovat), tak věřím tomu, že nás tam bude podstatně víc.
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Kluci a proč nenechat ten první návrh , jak už máte na tričku ! To je taky Ondrovo " C" v kolečku , né? Jinak jdete na to dobře , ale členů je nějak málo :cry: :cry: :cry:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Loobo
Příspěvky: 172
Registrován: čtv zář 09, 2004 22:23
Bydliště: Praha

Příspěvek od Loobo »

Me se ten Ondrasuv navrh libi, je proste takovej kompaktni a dovedl bych si ho predstavit na aute.
To logo nebo znak co je na tricku je sice pomerne fajn, ale myslim ze se na nalepku vazne nehodi (musela by byt velka a ja bych si ji na auto asi fakt nedal :? )
Červený Matiz 0.8 CD (dual airbag, ABS, posilovač, stylový interiér, zadní kšilt, atd. )
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Pokud jde o nálepku na auto , stačil by jen text , trička pak s obrázkem .

OT : Loobo , stavíš se zítra na Strahově ?
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Ondras píše:Obrázek

Je to zatím nástřel, tak do toho ryjte dokud je čas...
pohoda, vyhladit, doladit a jeste bych zmensil auticko na ukor textu - nepatrne - tak 10-20%, pripadne kdyz posles vektory, tak ti muzu lip nastinit, co tim basnik myslel
Uživatelský avatar
DannyFloyd
Příspěvky: 45
Registrován: úte srp 23, 2005 19:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DannyFloyd »

jakub píše:
Ondras píše:
Je to zatím nástřel, tak do toho ryjte dokud je čas...
pohoda, vyhladit, doladit a jeste bych zmensil auticko na ukor textu - nepatrne - tak 10-20%, pripadne kdyz posles vektory, tak ti muzu lip nastinit, co tim basnik myslel
Přesně tak, moc se mi ten prvotní návrh nelibil. Souhlasím s tím že jednodušší je lepší - méně barev. Nejsem příliš nadán výtvarnými vlohami - tak kdyby třeba někdo ještě vytvořil jiný návrh - nebo upravil Ondrášův...

Každopádně text by měl být čitelný aspon když za mnou bude stát mercedes na křižovatce a pak to může číst ještě pár desítek metrů než mu ujedu :P

Btw: co říkáte na zdražení benzínu? Ještě že Matiz tolik nežere... Ale i tak budu muset absolovovat školu šetrného ježdění :-o
Matiz 0,8 v základní výbavě, 4 kola a volant, ozdobné kryty kol, najeto 21.000 km (od 09/2004) :-)
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

DannyFloyd píše:Btw: co říkáte na zdražení benzínu? Ještě že Matiz tolik nežere...
Když vynechám sprostý slova, tak v podstatě nic... BTW dneska ráno jsem v Chráš'tanech tankoval za neuvěřitelných 29,80 Kč, jinak cestou na Plzeň jih většinou 32,60, 32,90, 33,60, no a Shell&Company v Praze je samostatná kapitola, zralá snad už na lynčování - 34,50 :( .

Abych nezamluvil téma - to logo se mně taky moc nelíbí, připomíná mně spíš novou Micru, ale neptejte se mne, jak to vylepšit - trojku z výtvarky jsem měl jen proto, že mně kantor nechtěl kazit vysvědčení :lol: .
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“