maximální rychlost

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
mil
Příspěvky: 153
Registrován: pon črc 24, 2006 16:47
Bydliště: Vrbove

Příspěvek od mil »

Mám 10 rokov Favorita a najazdil som na ňom cez 300 tis.km. Je to úplne zázračné auto. Nikdy ma nikde nenechalo, všetko na ňom vždy lacno opravím, málo žerie, má lacné poistenie. Takéhoto statočného služobníka už určite nikdy mať nebudem. Preto si ho veľmi cením.
Losos 1.5 SE HB, ´98, bez výbavy
Reklama
 

Uživatelský avatar
Michal
Příspěvky: 39
Registrován: sob bře 26, 2005 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Michal »

Je docela sranda jak se dá dost rychle dostat od tématu maximální rychlost Racera ke spolehlivosti Felicií a Fáček... :D
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Racek

Příspěvek od Serpico »

Vážení kadett byl betsseler trhu ve své době - předběhl konkurenci a ještě dnes s nexií ( kadett, racer - faceling italia - nexie ) má co říci.
Ke škodovce dodávám, kdyby v roce 1971 vyjel typ 741 cca 1,5 obsah, kklasická zadokolka, byla by asi škodovka někde jinde - a nevyhodili by jsme miliony za vývoj a zaplacení italů - ital desing. :( Ovšem, to by jsme nesměli být v područí bolševického ruska - eSSESER a RVHP. :(

Jenom jsem zvědavý na síd z KIA - 7 let záruka a 150tisíc km to je góól!
viz předposlední Svět motorů. Ty korejci asi opravdu ví co vyrábí, dát sedmiletou záruku, to tady ještě nebylo a to prosím ani v Mercedesu - naposledy jsem shodou okolností mluvil s mechanikem z Mercedesu -
odešel problémy lidi daj majlant a nejezdí. :lol:

Známý řed. hotelových taxi provozovali 60 ks AUDI A 6 a na těch křápech krachli - praskali rozvoďáky ( řemeny ) v 25tisících, odcházeli polosy, barva atd. Němci neuznávali reklamace - auta nejezdili atd. :lol:

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Maxim87
Příspěvky: 13
Registrován: stř čer 20, 2007 15:44
Bydliště: Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maxim87 »

Zpet k ty maximalce..Mam Racka r.v.93. Vytahl jsem ho po deseti letech z garaze.:) Ma najeto 68 tisic. Docela me kluk mile prekvapil jak krasne mu to po tech letech jezdi.:) Rucicka neco malo pres 180 a od te doby mi zacal blbnout tachometr.:) Musel se vymenit cely nahon..Holt kluk to nerozdejchal.:)
Odpovědět

Zpět na „RACER“