Deflektory

Moderátor: Blue Lanos

gadzo
Příspěvky: 131
Registrován: sob kvě 28, 2005 16:42
Bydliště: BA

Příspěvek od gadzo »

Nič tam nelep. Čím ľahšie ti ich ukradnú, tým menej ti narobia škody. Mne už jedny pošli hneď na druhú noc.
Reklama
 

Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

gadzo píše:Nič tam nelep. Čím ľahšie ti ich ukradnú, tým menej ti narobia škody. Mne už jedny pošli hneď na druhú noc.
nestras ma. asi sa pojdem pozriet ako lahko/tazko sa to da demontovat so zatvorenymi oknami.
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schomi »

Já sem s tim teda velice spokojen, jen lituju že se nedělaj i na zadní okno
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

schomi píše:Já sem s tim teda velice spokojen, jen lituju že se nedělaj i na zadní okno
neiekde som videl aj na zadne okna ;)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Já jsem měl deflektory namontované už na Š 120, pak na Favoritu a teď i na Matízu - naprostá spokojenost. Dělají se i na zadní okna, ale naše servisy a prodejny je mají minimálně. V Polsku jsou celkem běžně a podstatně levnější. Můj osobní názor je, že na zadní okna jsou zbytečné. Vyzkoušel jsem je na Favoritu a nic moc.
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Mám je na Matizu i na Nubiře , vpředu , ale na Nubiru mě je nabízeli i na zadní , ale přišlo mi, že by to tam asi tolik nedrželo , jako ve předu.
Jinak asi všichni mluvíme o jediném výrobci , protože jsem zatím ani jiné neviděl a to jsou stejně polské Heco - team, nebo tak nějak. Pár stojí podle modelu +/ - 800,-.
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Tomáš píše:Jinak asi všichni mluvíme o jediném výrobci , protože jsem zatím ani jiné neviděl a to jsou stejně polské Heco - team, nebo tak nějak. Pár stojí podle modelu +/ - 800,-.
Neviem, ja mám deflektory značky Delfín za nekresťanských 1242Sk.
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Já jsem je kupoval na Matýska u nás, kouřové, a na předek stály 598,-Kč. V Polsku prý by vyšly na 400,-Kč.
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Mrkněte na www.heko.pl
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Odpovědět

Zpět na „KALOS“