20.8.2005 Matiz sraz ACH

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Ja nejspis prijedu :D Uz si na to odkladam finance a doufam, ze mi to nic nezkazi.. :)
Reklama
 

Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Kolezi, tak se nám to blíží. Podmínky jsou už známy, tak se přiznejte kdo jedete a jak dlouho se míníte zdržet. Je možno zdarma stanovat celý víkend. Pokud nás bude víc, rád zůstanu přes noc...

http://www.daewoo-ostrava.cz/sraz_2005.asp

Sice se platí srazovné, ale není to nehorázná suma.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Já už jsem přihlášený, registrovaný, s potvrzeným noclehem ze soboty na neděli. Už se to blíží.
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Ondras píše:Kolezi, tak se nám to blíží. Podmínky jsou už známy, tak se přiznejte kdo jedete a jak dlouho se míníte zdržet. Je možno zdarma stanovat celý víkend. Pokud nás bude víc, rád zůstanu přes noc...

http://www.daewoo-ostrava.cz/sraz_2005.asp

Sice se platí srazovné, ale není to nehorázná suma.
ty voe spesl hoste hoste, tak to je lakadlo jaxvine :lol:, kluci sorry, ale ucast na svatbe blizkeho rodinneho prislusnika me vyrazuje ze souteze
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

Dobrovolne se priznavam k neucasti na teto akci :(
Už bez Matesa
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Alé! To tam budem s Vojtou sami? :cry:
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Asi jo, já budu tou dobou v lepším případě na termálnom kúpalisku, v horším případě někde na kopcích Malé Fatry :oops: .
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Jak tak na to koukám, tak se okruh Matýskářů zužuje.
Hlinsko 9, Milovice 5, teď to vypadá jen na 3? (Ondráš, Robert a já). Možná ještě někdo mimo fóra. Ale tři - to je tak na mariáš (za totáče by se dala vytvořit stranická buňka - fuj).
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Blbý je, že Robert mi psal, že mu to nevyjde :( To není ani na buňku. Přijede i brácha otcovým Matizem, ale jen jako návštěvník, nikoli vystavující
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Meli to udelat nekde uprosted republiky a ne 400km od Prahy...
Jasne, je tam ta prodejna a servis, ale stejne...
No zase bude dost Polaku :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Vojta píše:Jak tak na to koukám, tak se okruh Matýskářů zužuje.
Hlinsko 9, Milovice 5, teď to vypadá jen na 3? (Ondráš, Robert a já). Možná ještě někdo mimo fóra. Ale tři - to je tak na mariáš (za totáče by se dala vytvořit stranická buňka - fuj).
Milovcie me mrzi, pac ty jsem mel za barakem, ale zase jsem radsi, ze mam z krku ty zkousky (zasrana skola) a praci. Ted je to opravdu nestihacka. Planoval jsem se segrou, ze bych jel motorku a ona autem a byl by vylet, ale ta vzdalenost z toho dela casove narocnou vec, kterou ja v ten den proste nesloucim s tou svatbou.

A abych to pojistil, tak jsem sebou vcera na motce flaknul o zem a ted trosku vitr z rychlejsi jizdy a zatacek, ...

Skoda tech milovic, ale pozde brecet, zavinil jsem si to sam ;)
milosh píše:Meli to udelat nekde uprosted republiky a ne 400km od Prahy...
Jasne, je tam ta prodejna a servis, ale stejne...
No zase bude dost Polaku :lol:
pravda je, ze to tomu imho ublizilo, pac je to stejny, jak chtit po ostravakach at prijedou k chebu ci budejovicim. Jakkoli jsem alergickej na pragocentrismus, tak nemohu nez souhlasit, ze neco alespon blizko praze by byla vyhoda - 250-300km neny problem

ale todle je tezky hodnotit, pak se ti do toho stejne zapojej dovoleny apod. hlavne at jim vyjde pocasko a vsichni bez nehod.
Vojta

Příspěvek od Vojta »

milosh píše:Meli to udelat nekde uprosted republiky a ne 400km od Prahy...
Jasne, je tam ta prodejna a servis, ale stejne...
No zase bude dost Polaku :lol:
Ono nejde asi ani tak o prodejnu a servis, ale hlavně o to, že v Morávce mají rekreační středisko s parkovištěm, možností ubytování atd. Kdyby měli rekreačku u Prahy, Liberce nebo Ústí, asi by to udělali tam.
Uživatelský avatar
marjan
Příspěvky: 23
Registrován: stř zář 08, 2004 18:58
Bydliště: Hlinsko

Příspěvek od marjan »

Kluci já přijedu taky nocleh mám zajištěný.
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Doplňkové info z fora na www.chevy.cz
Vážení čtenáři a příznivci značky GM Daewoo / Chevrolet,

rád bych Vám připomenul, že termín prvního celoevropského srazu vozů MATIZ se neúprosně blíží a rád bych Vás co nejsrdečněji pozval na tuto ojedinělou akci.

Připravujeme pro Vás soutěže ve sprintu na 100 metrů, jízdy zručnosti, soutěže v driftu a samozřejmostí budou též testovací jízdy se všemi vozy značky Chevrolet prodávaných na evropském trhu.

Pokud budete mít nějaký zajímavý nápad jak si sobotní setkání zpestřit nrbo zpříjemnit, rádi Vaše náměty uvítáme na e-mailu: autosalon@chevy.cz

V sobotu 20.8.2005 se na Vás bude těšit celý pořadatelský tým Autocentra Hulváky v našem Vašem Auto Club Hotelu Morávka v Beskydech.
Toš sú zvědavý na ty Matizí drifty ;) . A sprintík měl být alespoň na 200m...
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: kluci , moc mě to mrzí , ale je to moc daleko , jel bych s celou rodinkou , pro tu srandu bych narval do Matize kočár , hafo věcí , stan , spacáky, starší dceři bych vzal elektrickou motorku , dozadu dvě děti , potom by jsme mohli udělat soutěž , kdo toho přivezl víc :lol: . Zkoušel jsem to , nemusel bych mít ani box, takovej malej rekord , navíc mladší dcerka by asi byla nejmladší ůčastník srazu ( 5 měsíců) :lol: , a to je ten problém . To prostě neprojde ! Sám se tam nepoženu, sorry , taky mě to štve :cry:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Odpovědět

Zpět na „Srazy“