Kalos je spolahlivé auto

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
karstn
Příspěvky: 334
Registrován: pon lis 29, 2004 16:57

Příspěvek od karstn »

Kolega kopil zene kalos sedan ta pred rokem a pul v te nejlepsi vybave. a jedine by na garancnich prohlidkach a zatim vubec nic. nez cekat na vychytani much si myslim ze clovek proste musi mit stesti na takove veci
Nubira SE 1,4 16V
Orlando 1,8
Reklama
 

Daewoo7
Příspěvky: 6
Registrován: pát črc 08, 2005 12:19
Bydliště: SR

Mas Pravdu

Příspěvek od Daewoo7 »

Akri píše:jak to sleduju, je vzdy lepsi koupit novy auto az po tak minimalne dvou letech, kdyz se uz trosku vychytaj mouchy, soudim podle prispevku vyse a nesmim zapomenout ani na Krtka, taky mel novej stroj a problemy.. :roll: sakra :roll:

Ano mas svatu pravdu a to nieje len pri znacke Chevrolet.
:D
PRochy
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

mouchy???

Příspěvek od Tompetr »

Podle toho jak k problémům přistupuje můj dealer bych neměnil. Možná, že mě to stálo trochu nervů, ale je třeba nezapomínat, že je to auto dneska opravdu zajímavé :shock: a až se tu za dva roky bude projíždět spoustu Kalosů tak už to tak nebude a pomalu se budu poohlížet po něčem exkluzivnějším, že 8) ?
Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schomi »

Myslí, že máš v tomhle naprostou pravdu, i když mám to auto skoro rok tak je furt tak nějak pro mě atraktivní a to je spšíš tím že jěště to auto neni tak okoukaný. Samozřejmě mám rádost když potkám dalšího kalosáka ale až těch mejitelů bude víc tak nevim nevim.
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

schomi píše:Samozřejmě mám rádost když potkám dalšího kalosáka ale až těch mejitelů bude víc tak nevim nevim.
Ja mám tiež radosť jak sviňa, keď pred sebou zbadám Kalosáka. Najradšej by som blikal, svietil od radosti jak vianočný stromček:-)
Inak po Žiline pravidelne stretávam asi sedem Kalosov. Celkovo som ich tu stretol asi cca. 15 so žilinskými značkami.
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

To já na Lacláče blikam a máváme si. Už jsem jednoho potkal asi 2x
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Re: Mas Pravdu

Příspěvek od Blue Lanos »

Daewoo7 píše:
Akri píše:jak to sleduju, je vzdy lepsi koupit novy auto az po tak minimalne dvou letech, kdyz se uz trosku vychytaj mouchy, soudim podle prispevku vyse a nesmim zapomenout ani na Krtka, taky mel novej stroj a problemy.. :roll: sakra :roll:

Ano mas svatu pravdu a to nieje len pri znacke Chevrolet.
:D
no a preto si kupim lacika 1.8 az po dvoch rokoch :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Krtek píše:To já na Lacláče blikam a máváme si. Už jsem jednoho potkal asi 2x
To mne zatiaľ odmával iba jeden postarší pán aj so ženou. Viezli sa v Kalose HB, tmavšia modrá. Inak nikto:-(
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

mipo píše:To mne zatiaľ odmával iba jeden postarší pán aj so ženou. Viezli sa v Kalose HB, tmavšia modrá. Inak nikto:-(
Já teda nemávám ani neblikám, ale Kalose samozřejmě jistím a prohlížím :) . Minulý týden jsme byli na dovolené na Slovensku a v Maďarsku. Několik Kalosů jsem viděl v Komárnu a celkem dost v Ostrihomu. V Budapešti potom reklamy na Chevrolet (Spark) snad na každém kroku.
V ČR nic, připadá mi, že tady má každej škodovku. Asi záleží na šikovnosti dealerů.
U nás Chevrolety prodává dealer Opelu a od pár lidí už jsem slyšel, že na Daewoo/Chevrolet nic nemají (náhradní díly), všechno se musí složitě objednávat a dlouho to trvá. To asi prodejnosti moc neprospívá. Děsím se toho, že se mi něco podělá a budu kvůli čekání na díly několik dní bez auta. Dřív jsem tam jezdil s Opelem a na ten měli všechno skladem.
Když jsem chtěl blbý boční lišty, tak mi nejdřív tvrdili, že nic takového není a že by se na to možná hodily lišty, které dávají na Opel Corsa. To jsem odmítl. Za pár dní mi volali, že už lišty na Kalose mají.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Mirek píše:
mipo píše:To mne zatiaľ odmával iba jeden postarší pán aj so ženou. Viezli sa v Kalose HB, tmavšia modrá. Inak nikto:-(
Já teda nemávám ani neblikám, ale Kalose samozřejmě jistím a prohlížím :) . Minulý týden jsme byli na dovolené na Slovensku a v Maďarsku. Několik Kalosů jsem viděl v Komárnu a celkem dost v Ostrihomu. V Budapešti potom reklamy na Chevrolet (Spark) snad na každém kroku.
V ČR nic, připadá mi, že tady má každej škodovku. Asi záleží na šikovnosti dealerů.
U nás Chevrolety prodává dealer Opelu a od pár lidí už jsem slyšel, že na Daewoo/Chevrolet nic nemají (náhradní díly), všechno se musí složitě objednávat a dlouho to trvá. To asi prodejnosti moc neprospívá. Děsím se toho, že se mi něco podělá a budu kvůli čekání na díly několik dní bez auta. Dřív jsem tam jezdil s Opelem a na ten měli všechno skladem.
Když jsem chtěl blbý boční lišty, tak mi nejdřív tvrdili, že nic takového není a že by se na to možná hodily lišty, které dávají na Opel Corsa. To jsem odmítl. Za pár dní mi volali, že už lišty na Kalose mají.
Ještě to ujde. Pro mně měli palivový čerpadlo z maďarska do tejdne. Ale Ipem by moh vyprávět jak je snad půl roku bez auta :x
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Kalosáci

Příspěvek od Tompetr »

No u nás v Ostravě se dealer asi činí, protože jich po ostravě jezdí docela dost. Minulý týden jsem stál na křižovatce a napočítal jsem 3x HB a 2x sedan :D :D :D Největší prča byla, že byly všechny červene :lol: :lol: :lol: To jsem byl fakt vděčný za to moje stříbro ;)
Naposledy upravil(a) Tompetr dne čtv črc 14, 2005 08:33, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Mirek píše:Asi záleží na šikovnosti dealerů.
U nás Chevrolety prodává dealer Opelu a od pár lidí už jsem slyšel, že na Daewoo/Chevrolet nic nemají (náhradní díly), všechno se musí složitě objednávat a dlouho to trvá. To asi prodejnosti moc neprospívá. Děsím se toho, že se mi něco podělá a budu kvůli čekání na díly několik dní bez auta.
V Žilinskom kraji je jeden predajca Opel/Chevrolet. Podľa toho to aj vyzerá. V servise neustále plno, musí sa objednávať aj týždeň dopredu a o ochote až na pár výnimiek sa veľmi nedá hovoriť. Ako dlho sa čaká na náhradné diely neviem, ale žiadna sláva to nebude.
Doplnky na Kalos a asi aj na ostatné Chevrolety, takmer nie su. Majú lišty, deflektory, tažné, str. nosič, zásterky a to je asi všetko. Ceny sú astronomické.
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

v TN je nieco podobne :x Chyba bola to dat do spolocneho predaja z oplom :evil:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Včera, keď mi montovali alarm do Kalosa, tak mi technik vravel, že 1,4 sú v poriadku, ale u 1,2 sa častokrát vyskytuje chyba nedokonalého spaľovania paliva vo válci (číslo si už nepamätám).
Ešte vravel, že pokiaľ sa s 1,2kou jazdí svižnejšie, tak problémy nie su.
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

jezděme svižně

Příspěvek od Tompetr »

mipo píše:Včera, keď mi montovali alarm do Kalosa, tak mi technik vravel, že 1,4 sú v poriadku, ale u 1,2 sa častokrát vyskytuje chyba nedokonalého spaľovania paliva vo válci (číslo si už nepamätám).
Ešte vravel, že pokiaľ sa s 1,2kou jazdí svižnejšie, tak problémy nie su.
Tak přesně to samé mi říkali taky. :!:
Odpovědět

Zpět na „KALOS“