Sraz Matizů

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Robert píše:Ja to mam do Milovic celkem hodne daleko, takze bohuzel... Pokud bude v lete nejakej srazek a bude v rozumne vzdalenosti, rad se zucastnim :D
Z Brna nás tam jelo asi 6 aut včetně I.C. Vždycky je to jen o ochotě se nějakého fajn srazu zúčastnit. Já třeba vynechal Mimoň, abych mohl jet na sraz do Milovic. Ujel jsem 500 km, ale rozhodně toho nelituji. Například kolega z Nexia klubu - Radoslav - přijel až ze slovenského Svitu. Vyjížděl ve 3:00 ráno :!:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Rado je frajer !!!!!! ať žije PP NEXIA
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Dodatečně se omlouvám všem NEXIAkům, protože jak jsem viděl na fotkách od Miloshe, na závěr se taky trochu seřadili (alespoň do řady). Jenže to už jsem byl pryč. Ale přesto byli až druzí. Milosh tam má pěkný fotky!
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Ivan píše:Z Brna nás tam jelo asi 6 aut včetně I.C. Vždycky je to jen o ochotě se nějakého fajn srazu zúčastnit.
Nevim, nevim, jestli o ochote, ja se musel ucit na pravo - pracovni, rodinne, evropska ustava, ... ve ctvrtek mam dalsi zkousku, pres vikend jsem musel dodelavat zakaznika (coz jsem stejne nestihl) ... Milovice, jakkoli je to jen "par" kilometru by pro me znamenali aspon 3-4 hodiny a to je bohuzel v casovym presu az moc ...
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Jakube, jde o to, že termín srazu je znám už asi 3 měsíce. I já mám před sebou zkoušku z mezinárodního práva, obchodního práva a procesního práva a jel jsem... takže je to o ochotě.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Ivan píše:Jakube, jde o to, že termín srazu je znám už asi 3 měsíce.
To sice jo, ale ne-Nexia Daewoo byly oficiálně přizvány až na poslední chvíli
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

To máš pravdu, Ondro.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Ivan píše:Jakube, jde o to, že termín srazu je znám už asi 3 měsíce. I já mám před sebou zkoušku z mezinárodního práva, obchodního práva a procesního práva a jel jsem... takže je to o ochotě.
Ja o tom vim ctrnact dni ... a pravo, jak jsem psal neni jediny problem. To jsou tri dny uceni, pokud pominu dalsi zkousky, tak za posledni tyden jsem musel zmlatit koncept diplomky (jakoze uz ted to hori), ukoly do prace uz ani nejmenuju, tady se na vikendy nehraje, ... nebudu to pitvat, ci rozepisovat, ja za sebe vim, ze to nebylo ani o neochote, ani o lenosti.
Pokud neochota znamena, ze jsem neuprednostnil zabavu pred povinnostmi, tak to mozna jo.

Problem penez to neni, moc se tesim na ten Evropsky sraz matizu, ale to imho chciplo, co?
Uživatelský avatar
shaman
Příspěvky: 298
Registrován: ned zář 05, 2004 22:04
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaman »

A letos se chystá nějakej Matiz meeting? Já bych někam zase zajel, něco jak bylo Hlinsko...
Pro ty co mají rádi skútry - www.scootland.cz
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Ja nemohl jet ciste z financnich duvodu... :evil:
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

jakub píše:moc se tesim na ten Evropsky sraz matizu, ale to imho chciplo, co?
Nechcíplo, alespoň co jsem se nedávno opět v ACH ptal, tak se to plánuje na září v lokalitě Beskydy (Morávka). Pokud by z toho chtěli vycouvat, tak si uspořádáme sraz vlastní! Já teď zvažuju jestli pojedu tenhle víked na polský Matiz sraz, ale je to daleko (cca 650 km), uvidím... Ovšem když uvážím, že účast přislíbil KillBill s turbo Matizem :shock: , no bude to těžké rozhodování
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
shaman
Příspěvky: 298
Registrován: ned zář 05, 2004 22:04
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaman »

Ježiš, to když nebude sraz v Brně, tak nepojedeš nikam? To je mi teda patriotismus...
Pro ty co mají rádi skútry - www.scootland.cz
Uživatelský avatar
shaman
Příspěvky: 298
Registrován: ned zář 05, 2004 22:04
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaman »

Ondra: teda ten Turbo - to by stálo i za těch 650 km :)
Pro ty co mají rádi skútry - www.scootland.cz
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Ondras píše:
jakub píše:moc se tesim na ten Evropsky sraz matizu, ale to imho chciplo, co?
Nechcíplo, alespoň co jsem se nedávno opět v ACH ptal, tak se to plánuje na září v lokalitě Beskydy (Morávka). Pokud by z toho chtěli vycouvat, tak si uspořádáme sraz vlastní! Já teď zvažuju jestli pojedu tenhle víked na polský Matiz sraz, ale je to daleko (cca 650 km), uvidím... Ovšem když uvážím, že účast přislíbil KillBill s turbo Matizem :shock: , no bude to těžké rozhodování
Mno, zari uz je dost pozde, to uz je jenom krok k zimnim gumam a do toho uz bych zase nesel :/ Mno, ja myslim, ze bysme to mohli podchytit nejakym vlastnim srazem ;) radeji o neco driv, az kiksne ACH, tak to bude na posledni chvili a na rychlo ....
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Tomáš píše:Rado je frajer !!!!!! ať žije PP NEXIA
Dakujem,dakujem,dakujem!
Odpovědět

Zpět na „Srazy“