Moje nove repro :)

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
kaso
Příspěvky: 1723
Registrován: pát bře 11, 2005 00:05

Příspěvek od kaso »

No richiprofi nas znalec co hovoris na repro CLIFFORD teraz si ta odskusam ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
richiprofi
Příspěvky: 760
Registrován: stř lis 12, 2003 15:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od richiprofi »

ja nepotrebujem, aby ma niekto skusal....a clifford poznam len britske alarmy...ale robia aj repro :roll:
Uživatelský avatar
richiprofi
Příspěvky: 760
Registrován: stř lis 12, 2003 15:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od richiprofi »

milosh: no takze som sa ti kukol na tie repro...ked chces ostat pri 13cm...su tu K 130 za 2900sk a alebo 16,5 cm DSK 165 za 3000sk...podla mojho nazoru su omnoho lepsie ako helix, oboje som pocul hrat v autach aj so zosikom aj bez.....samozrejme, ze 165 haju lepsie bass, ale ked sa ti nechce drbat s doorboardami, tak daj 135...caf
S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

Miloshi,sem zvědavej,jak ti to bude hrát...Já sem sehnal blaupunkty ze serie jako mam v platu a dal je dozádu pod popelník...Chtěl sem do dveří...Ale nevim jak,když mam el. okýnka...Takže teď mam 2 v palubovce,2 pod popelníkam a v platu 2 ovály,subík a zesík...
Obrázek
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Svobiku, ja mam na okna klicky, takze pohoda :D
Dam je uplne do dolniho rohu dolu a vyskace napalubku, dvere vytlumim a to by bylo aby to nehralo. Snad to stihnu do Milovic 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“