Prvni sraz Daewoo Fora - Praha 2005 :)

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Uživatelský avatar
Loobo
Příspěvky: 172
Registrován: čtv zář 09, 2004 22:23
Bydliště: Praha

Příspěvek od Loobo »

Anonymous píše:A proč ne dříve !! Třeba v dubnu .!!!
Dřív by to šlo, ale jak jsem říkal-já maturuju a chtěl jsem vidět Kalose 3D a Sparka. (copak Tomáši už hoříš nedočkavostí? ;)
Jinak samozřejmě záleží na tom, jak se dohodneme, já jsem už svoji představu napsal. Tvoje varianta vypadá hezky, ale seš (jsme) schopen (ni) to zorganizovat? Myslel jsem si, že když to bude první sraz, tak ho uděláme jednoduše, prostě se sjedem, okouknem auta, navšítívíme saloon+servis a to je vše.
Mohou se k tomu vyádřit i ostatní?
Je nás tu přece na fóru z Prahy a okolí dost, tak haló lidi ;)
Červený Matiz 0.8 CD (dual airbag, ABS, posilovač, stylový interiér, zadní kšilt, atd. )
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

A lidi mlčí .............. :oops:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
kaso
Příspěvky: 1723
Registrován: pát bře 11, 2005 00:05

Příspěvek od kaso »

Tomáš píše:A lidi mlčí .............. :oops:
Presne ako na Slovensku :(
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

lidi možná. Já přijedu kdykoliv, kamkoliv. Pokud to bude teda o víkendu 8)
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Už jsem jednou slíbil, že přijedu, řekněte termín a místo a bude :PP:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Richard píše:Už jsem jednou slíbil, že přijedu, řekněte termín a místo a bude :PP:
:PP: a o tom to je....... :lol:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Teď mě napadlo, napadlo mě to už víckrát , ale nechtěl jsem se vnucovat, mám známýho , který je majitelem rekreačního zařízení v Českém ráji. Jsou to chatičky, je u toho poměrně slušnej plac pro parkování a hezký prostředí na fotky. Samozřejmě je tam hospůdka , kde super vařej, a i bazén , ale ten je ve výstavbě, snad bude do června v provozu. Je tam i možnost nějakého rožnění a buřtění . Noc s polopenzí je asi za 250,- . Okolí na výlety je ideální a takovej klubovej výjezd na Kozákov ( nejvyšší hora Č. ráje 744m.n m.) by nemusel být špatný ...... Hold by to bylo bez sprintů a autosalonů , ale jde o sraz , pokec a ukázání svých krasavců , né ? ( myslím auta samozřejmě :lol: ).....

Tak názory na to ........ pište , nebo navrhujte něco jiného........ samozřejmě by to bylo pro všechny Daewoo cars a termín mimo sraz v Milovicích..... ( ale pokud by se vám to líbilo , musíme se domluvit kdy , abych to včas zabloknul, má to dost nacpaný)

Ještě dodatek , z Prahy je to 85 km podálnici do Turnova a pak 15 km po okrsce, není to nic hrozného . Pokud by chtěl někdo ušetřit na ubytování , může jet i domu , já to jezdím dost často a většinou pod hodinu. Nebo by se dalo domluvit i stanování....
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Loobo
Příspěvky: 172
Registrován: čtv zář 09, 2004 22:23
Bydliště: Praha

Příspěvek od Loobo »

Fajn, takže tu máme dvě varianty:

1) Pražská varianta jednodenní a finančně nenáročná.
Předběžný program: pokec, okukování aut, prohlídka Cevy resp. Golc car (nedořešeno)+ záleží na chuti a fantazii

2) Mimopražská varianta Tomášova s možným přespáním v malebné přírodě (ach ;) je finančně náročnější ale o to určitě lepší :lol:
btw. kde to přesně je?

Mě se líbí obě varianty, ale myslím že na tu druhou by přijelo méně lidí, nebo se mýlím?
Kdo ale rozhodne, když valná většina tu jsou jak ryby :? ?
Naposledy upravil(a) Loobo dne úte dub 05, 2005 20:28, celkem upraveno 1 x.
Červený Matiz 0.8 CD (dual airbag, ABS, posilovač, stylový interiér, zadní kšilt, atd. )
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

JA jsem pro Prahu, 1 den na prvni sraz bude stacit :D myslim cesky sraz daewoo, moravsky uz byl vloni :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Já bych byl pro začátek taky pro tu Prahu. Uvidíme, jaká jsme banda pro příště. Nebo si dáme po tlamně, nějaký to destruct. derby a pojedem domu. S klukama od Saabů jsme měli sraz před Ikeou a vyrazili dovnitř na bezednou skleničku a Švédský národní jídla. Co to udělat podobně stylově před nějakou pěknou vietnamskou tržnicí ? :lol:
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Krtek píše:Já bych byl pro začátek taky pro tu Prahu. Uvidíme, jaká jsme banda pro příště. Nebo si dáme po tlamně, nějaký to destruct. derby a pojedem domu. S klukama od Saabů jsme měli sraz před Ikeou a vyrazili dovnitř na bezednou skleničku a Švédský národní jídla. Co to udělat podobně stylově před nějakou pěknou vietnamskou tržnicí ? :lol:
no tak do Chebu ja nejedu :lol: :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

milosh píše:
Krtek píše:Já bych byl pro začátek taky pro tu Prahu. Uvidíme, jaká jsme banda pro příště. Nebo si dáme po tlamně, nějaký to destruct. derby a pojedem domu. S klukama od Saabů jsme měli sraz před Ikeou a vyrazili dovnitř na bezednou skleničku a Švédský národní jídla. Co to udělat podobně stylově před nějakou pěknou vietnamskou tržnicí ? :lol:
no tak do Chebu ja nejedu :lol: :lol:
Já myslel třeba Holešovickou 8) Program by byl třeba čínský nudle, prohlídka metod, český obchodní inspekce, přehlídka sboru celní správy, zase čínský nudle a slavnostní odjezd špalírem nastoupenejch prdejců, kteří neluví šečki :lol:
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Krtku, tak jsi nas pobavil a ted uz vazne. Pane PETRM, jak to vypada s exkurzi u vas v servisu? :idea:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Tak se to konečně pohlo !! Já jsem taky pro začátek pro Prahu , uvidíme co dál , ale pokud bude účast taková ,jako je příspěvků s nápady na sraz , tak to víc Daewáků potkám po cestě z práce.......
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

HLAVNE PRAZACI DOMLUVTE NEJAKEJ AUTOSERVIS, KTERY BYCHOM MOHLI NAVSTIVIT. A POKUD BY TO NEVYSLO, TAK NEJAKE VHODNE PARKOVISTE NEBO PLACEK, KDE BYSME TECH NASICH 5 AUT CO DORAZI ZAPARKOVALI A MOHLI JSME POKECAT 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „Srazy“