Sraz 2014

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět

Při "Jiné" napište jaký camp a dejte odkaz na stránky .

Olšovec
20
43%
Frenštát pod Radhoštěm
21
45%
Jiné
6
13%
 
Celkem hlasů: 47

pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Sraz 2014

Příspěvek od pekrtek »

Hanzy, z těch příspěvků je zcela jasné, že se někteří domluvit nechtějí. Nejde tady přeci o nějakou starou gardu. Každému je jasné, že Olšovec je zcela vybydlený a rok od roku horší a horší. Pokud někam pojedu, tak do příjemného prostředí a vzdálenost bude až druhotná. Takže buď Frenštát a nebo vymyslet nějaký kompromis. Pokud nebude nic, tak doufám, že bude Manín (pokud někdo iniciativně nenavrhne ve stejném termínu nějaké jinou lokalitu). Loni jsem Manín nestihl, tak doufám, že to letos vyjde. Ale abych neodbočoval, loňský Frenštát byl vynikající.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Petr S. »

Scorpion.11 píše:
Hanzy píše:Dohoda být měla ale pan SCORPION z OLŠOVCE má osobní zájmy tak už podruhé UKRADL termín pro hlavní sraz pro svou párty a zneužívá toho že jsme s tím v Olšovci začali kdy se tam poprvé dokoulel v karatasech bez auta... -P
Hanzy, když pořád bereš do huby mě tak já dělám srazy pro lidi a ne pro "starou partu či gardu" a neukradl jsem nic, protože na druhém fóru se bez nás rozhodlo, že bude Frenštát.... pokud vím, takže v loni jsem to snad jasně vyjasnil co mě k tomu vedlo, že o nás bez nás na druhém fóru se vše řešilo a jak se zachovali někteří nemám zájem to tu znova řešit.
Scorpion to onás bez nás,jste provedli vy s \olšovcem. Hlavně honem honem,aby to nestihl někdo jiný. No co ti bzudu psát,Frenštát je sice z ruky,my to měli přes 400km ,ale top ubytování a prostředí tam bylo tak o 300% lepší jak celej Olšovec. Hlavně byl sraz v klidu,žádnej chaos apd. Nikdo nic bezhlavě neorganizoval,vše se dohodlo a udělalo společně,zkrátka stará dobrá klasika včetně Hanzyho. :lol: :lol: :lol: :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Rudolf Š. »

Kde jsi byl na tom že na Olšovci byl chaos?? Vše proběhlo v pohodě -i -i ;)
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Petr S. »

Rudolf Š. píše:Kde jsi byl na tom že na Olšovci byl chaos?? Vše proběhlo v pohodě -i -i ;)
Když já byl na Olšovci,tak ty jsi o něm ani nevěděl. Mám na mysli rok 2012.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Rudolf Š. »

Olšovec 2012?? tak tam jsem zrovna byl ;) ;)
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Petr S. »

Tak potom víš co myslím.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Rudolf Š. »

no tak jsme ztratily pár aut no :D :D
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Hanzy »

Petr S. píše:
Scorpion.11 píše:
Hanzy píše:Dohoda být měla ale pan SCORPION z OLŠOVCE má osobní zájmy tak už podruhé UKRADL termín pro hlavní sraz pro svou párty a zneužívá toho že jsme s tím v Olšovci začali kdy se tam poprvé dokoulel v karatasech bez auta... -P
Hanzy, když pořád bereš do huby mě tak já dělám srazy pro lidi a ne pro "starou partu či gardu" a neukradl jsem nic, protože na druhém fóru se bez nás rozhodlo, že bude Frenštát.... pokud vím, takže v loni jsem to snad jasně vyjasnil co mě k tomu vedlo, že o nás bez nás na druhém fóru se vše řešilo a jak se zachovali někteří nemám zájem to tu znova řešit.
Scorpion to onás bez nás,jste provedli vy s \olšovcem. Hlavně honem honem,aby to nestihl někdo jiný. No co ti bzudu psát,Frenštát je sice z ruky,my to měli přes 400km ,ale top ubytování a prostředí tam bylo tak o 300% lepší jak celej Olšovec. Hlavně byl sraz v klidu,žádnej chaos apd. Nikdo nic bezhlavě neorganizoval,vše se dohodlo a udělalo společně,zkrátka stará dobrá klasika včetně Hanzyho. :lol: :lol: :lol: :lol:
Scorpione ty si maximálně UKRAD termín obvyklý pro hlavní sraz nic si nevymyslel ani místo ani svůj termín ani místo jen si to UKRADL.MY jsme srazy dělali dávno před tím než jses jak napsal Petr opět honem rychle ukrást termín.
LŽEŠ!!!nebo žáden Frenštát pod Radhoštěm nebyl ani ještě není domluven ale díky tobě asi budea nemotej pořád něco o staré partě nebo gardě sraz je a byl vždy pro všechny.
Ty nic neděláš je KRADEŠ LŽEŠ a KOPÍRUJEŠ nic si sám nevymyslel neudělal!
S Lomngim jsme se domlouvali že vyberem jiné třetí místo které bude pro sraz vhodné jen ty si jedeš pořád svou ubohou ZLODĚJINU!
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Sraz 2014

Příspěvek od lomngi »

pekrtek píše:Hanzy, z těch příspěvků je zcela jasné, že se někteří domluvit nechtějí. Nejde tady přeci o nějakou starou gardu. Každému je jasné, že Olšovec je zcela vybydlený a rok od roku horší a horší. Pokud někam pojedu, tak do příjemného prostředí a vzdálenost bude až druhotná. Takže buď Frenštát a nebo vymyslet nějaký kompromis. Pokud nebude nic, tak doufám, že bude Manín (pokud někdo iniciativně nenavrhne ve stejném termínu nějaké jinou lokalitu). Loni jsem Manín nestihl, tak doufám, že to letos vyjde. Ale abych neodbočoval, loňský Frenštát byl vynikající.
Nechcem rípať. ale som sa toršku pobavil..
Ten Jak tu niekto píše že Olšovec je zcela vybydlený a rok od roku horší a horší. Pokud někam pojedu, tak do příjemného prostředí a vzdálenost bude až druhotná
Tak ten Plesnivý a starý Manín je fakt lepší.. Ale nič proti tomu nemám. nech je tam sraz a nech Tam ide kto chce. Ved je to pre ludí.
Ja budem zas robiť Piesočnu a je mi apsolútne jedno či to bude v termíne s Manínom alebo nie. Ja už teraz viem že to bude 2-alebo 3 víkend v septembri. Predbežne tieto dva víkendy mám rezervované.
Dalšia vec Prečo tu nikto nerieší termínyvVelký Vřešťov previdelne je to približne s termínom ako Olšovec
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Sraz 2014

Příspěvek od tomask »

Řeší se Olšovec nebo Frenštát, tak neřešte podzimní Manín nebo Piesočnú.
Chtělo by se napřed domluvit na jarním nebo letním srazu.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Hanzy »

Manín je spíš srdcovka ale je tam ubytování slabší ale vybavené socialkami takže v pohodě...
Pokud to půjde na Piesočnou se rád přijedu podívat je to aspoň sraz vymyšlený dal si s tím někdo práci a není ukradeny -i
Lomngi Vřešťov je malý lokální sraz pro místní z okolí takových byvá plno celý rok podobných...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Sraz 2014

Příspěvek od pekrtek »

Jak píše Hanzy, Manín je srdcovka a protože má krásné okolí, tak to vše vynahradí. Ale problém bude vždy, co? To je vše, už se k tomu nebudu vyjadřovat a trochu to sklouzává do trapnosti.
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Scorpion.11 »

Olšovec taky není ukradnutý a je úplně o něčem jiným než býval, takže nech si těch průpovídek o zlodějně :PP: Ty by jsi to tvrdil i kdybychom sraz udělali na Baldovci či Plumově... Jinak pokud umíš číst tak jsem psal o loňském Frenštátu, takže nevím co tu zase řešíš A, že Manín je srdcovka to můžu klidně napsat i o Olšovci či jiné lokalitě, Baldovec....atd. to je jen výmluva.

"hladolef" nic proti tomu, je jasný, že nový kemp je o něčem jiným nežli starý, ale jedu na sraz a ne na dovolenou i když okolí a moravský kras též nabízí po okolí výlety, ale je to věc názoru :PP:
Jinak kdo chce přepych tak zajišťuji ubytování v privátech, které mám prohlídnuté a prozatím lidi byli spokojeni.

Jo a pokud Hanzy si myslí, že tu bude psát stále to svoje a dělat BUBUBU a psát nesmysli, že se lidi zaleknou a nebo já je na velkém omylu. Každý ať si udělá obrázek svůj :PP: Ono je lepší tu řvát, být arogantní, nadávat do zlodějů, pomlouvat .... atd. nežli si to v hlavě srovnat..... Je jasný, že na Frenštát pojedou zas ti co jako byli loni což je jasný, třeba i někdo nový a stará parta, ale já to beru -i

Jasně jsem psal, že pokud lidi budou chtít Olšovec tak bude, přesně tak jak jsme to v loni slíbili tak to i dělám.
Jinak pokud Olšovec bude a jsem si jist, že bude, tak ti lidi co byli v loni snad přijedou znovu i letos jak slíbily a třeba i další či nový se přidají a přijedou se podívat -i Na našem srazu jsou všichni vřele vítání a všem se věnujeme :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Sraz 2014

Příspěvek od Hanzy »

Ukradl si termin obvykly pro hlavní sraz a parazituješ na tom co jsme tam začali.
Srovnej si to hlavně ty ve své hlavě jestli teda je v čem když si neumí sama nic vymyslet ale jen krást.
Dělej si Olšovců kolik chceš když dál nedojdeš ale ne v termínu co je obvyklý pro hlavní sraz to je halvní problém nebo nikdo nepojede na dva srazy těsně po sobě nebo každý to nemá u baráku jako ty.
Můžeš nám teda vysvětlit důvod proč nemůže být společný jeden hlavní sraz pro všechny na novém místě?
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2014

Příspěvek od sandruš »

Předloňský Olšovec stál za hovno..Je tam hnusně a spanilka ta byla též na H*.Hledali jsme u které jeskyně je zbytek.Já když vedla spanilou jízdu na druhém olšovci..Tak semi nikdo nestratil.A to nás bylo víc :-)
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
Odpovědět

Zpět na „Srazy“