Pokec Olšovec 2013

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Poky Ul »

18lukin18 píše:
Poky Ul píše:To by na srazu musela být nějaká okradená babička nebo zvířatka aby tam přijela Nova :lol: :lol:
Poky opiček tam bude dostatek :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Máš recht -i :mrgreen:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od tomask »

.
Naposledy upravil(a) tomask dne čtv led 17, 2013 22:32, celkem upraveno 1 x.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Scorpion.11 »

Já věděl, že budou zas problémy a neprojde to lehce jak před srazem tak i po srazu. Nikdo se nehrne dělat-pořádat sraz, ale hned jak se něco začne dělat už jsou tu problémy -P

Vojto nic proti tobě nemám, ale zeptám se- ty jsi majitelem klubu Matiz? Pokud ne tak pak nevidím důvod tvé reakce jak zde tak i na druhém fóru a proč, když někdo chce hájit svůj klub i značku tak jsou už s tým zas nějaké problémy a takové reakce. Co je na tým špatného??

Tome zrovna od tebe jsem neočekával takovou reakci, ale odpovím Ti.PROČ TO NENÍ VIII. SRAZ OLŠOVEC ?????? - sraz Olšovec to přeci je!! jen bude změna, protože srazy se budou dělat po novém s více organizátory a zástupci značek i klubů, aby pak nedocházelo k nějakému osočování a podobně

PROČ SE TO JMENUJE I. EU SRAZ ????? - protože to nebude jen sraz česko-slovensko, ale můžou se i zúčastnit majitelé aut i z jiných států Evropské unie

PROČ TO NENÍ VIII. SRAZ OLŚOVEC, KDE SE PŘÍZVOU I JINÉ KLUBY ????? - sraz Olšovec to přeci je a všichni jak Daewoo či Chevrolet jsou zvání bez vyjímek, takže podotýkám, že všechny kluby jsou zvány bez vyjímek !!

TOHLE JSEM JÁ NEPOCHOPIL, PROČ ZASE CHCETE DĚLAT NĚCO ROZJETÉHO (TRADIČNÉHO) OD ZNOVU !!!!!!!! - no rozjetého jak se to vezme, ale zkusíme něco jiného a nového, budou se podílet více lidí na srazu, aby lidi byli spokojeni a rádi na srazy chodili a tobě to přeci nemusím vysvětlovat. Proto od znova a uvidí se zdali to bude ta správná cesta či ne.

Určitě se tu někdo k tomu vyjádří, ale za mne by to mohlo stačit. Jinak každý kdo má zájem se podílet na srazu se mohl zúčastnit tak jako i ty. Po boji je každý generál (nemyslím zrovna jen tebe).

Pokud má někdo k tomu něco co a jak by měl sraz vypadat či jiný plán a nebo nechcete sraz dělat či něco jiného a nebo tu budem též bojovat v žabomyších válkách mezi sebou?!
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Vojta

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Vojta »

Scorpion.11 píše: Vojto nic proti tobě nemám, ale zeptám se- ty jsi majitelem klubu Matiz? Pokud ne tak pak nevidím důvod tvé reakce jak zde tak i na druhém fóru a proč, když někdo chce hájit svůj klub i značku tak jsou už s tým zas nějaké problémy a takové reakce. Co je na tým špatného??

Za normálních okolností už sem vůbec nepíšu, ale byl jsem osloven, tak reaguju.
Ne, nejsem majitelem Matíz clubu, pouze jsem ho spolu s Ondrášem zakládal. A teď za něj jednám. Ale chtěl bych vědět konkrétně, kdo z členů Matíz clubu se bude oficiálně aktivně podílet na organizaci Euro party? Do pozvánky jste si mohli taky napsat jako pořadatele prezidentskou kancelář - ta taky nic o žádné Euro párty nic neví. Je to stejné, jak kdyby si Dělnická strana dala do pozvánky na proticikánský sraz jako spolupořadatele Aveo fan club a jeho logo. Zneužití loga a jména je naprosto stejné.
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od lomngi »

ja len toľko.

Je štedrý večer tak krásne vianoce všetkým.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Matsonic
Příspěvky: 587
Registrován: sob říj 01, 2011 14:45

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Matsonic »

tomask píše:
tomask píše:PROČ TO NENÍ VIII. SRAZ OLŠOVEC ??????
PROČ SE TO JMENUJE I. EU SRAZ ?????
PROČ TO NENÍ VIII. SRAZ OLŚOVEC, KDE SE PŘÍZVOU I JINÉ KLUBY ?????
TOHLE JSEM JÁ NEPOCHOPIL, PROČ ZASE CHCETE DĚLAT NĚCO ROZJETÉHO (TRADIČNÉHO) OD ZNOVU !!!!!!!!
NAVRHUJI SE NAD TÍM JEŠTĚ ZAMYSLET A PŘEJMENOVAT TO NA UŽ NA ZABĚHLOU TRADICI A POKRAČOVAT V NÍ !!!!!!!!
TOHLE MI PŘÍJDE JAKO PADLÉ NA HLAVU................
Čekám na reakci
Je jen ze znacka se vzdy ceni a pokud ten sraz byl uz tolikrat, nevzdaval bych se nazvu,
i kdyz treba rozsireneho o 1EU.
Uživatelský avatar
Skodovak
Příspěvky: 143
Registrován: pon pro 10, 2012 08:01
Bydliště: Plzeň

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Skodovak »

Tomask: Pod to se podepisuji, a souhlasím. Radši tradice, než zas něco nového.
Scorpion: mNevím čí to byl nápad, ale já osobně se distancuji od všeho poskvrněného iniciály EU. Jakoby EU jako celek něco dobrého přinesla, leda limity omezující nás všechny, a naše auta nevyjímaje. Taky se můžou přihlásit lidi třeba já nevim z Ruska, a to není EU. Navrhuji bud evropský sraz (bez té unie) nebo ponechat původní název, a do popisu napsat i cizím jazykem, že zváni jsou všichni. A konec konců, název "československý" bych ponechal, přecijen, koná se to na našem území, alespon to lidem upřesní informace.
Jo, a ještě dotaz, jelikož jsem nikde nenašel nějaké obecné ucelené informace o srazu, jsou někde k mání a přečtení?
Děkuji, a štastný štědrý večer.
Dokud nás STK nerozdělí!!
EX Daewoo Matiz S0,8 rv. 1998, najeto 200 000km (už na něj nebyl čas)
Daewoo Leganza 2.0 LPG rv. 1999, najeto 306 000km
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Petr S. »

Tak i já se ozvu,ac sem jiz moc nechodim,spis vubec. Asi takhle,srazy byli o lidech a ne o autech,ale nekdo si asi zacal myslet,ze Chevrolet je holt americka kara a proc si neudelat holt neco extra.(Na olsovci to mimo jine zaznelo,ale panove,otevrete si kapoty a podivejte se na vyr.stitek,mate jen Daewoo,prevlecene za Chevrolet.ä Vzdy jsem na sraz rad prijel a rad videl spousty dobrych lidicek. Z cizich lidi se stali kamaradi a pratele. Byl jsem rad,ze je to takovy "rodiny sraz"a ne tunning party. Jenze to se asi ted bohuzel stane. Scorpione,na Baldovci byli i Madari a Polaci a zadnej EU sraz to nebyl. :( Troufnu si rict,ze jste prave p...li neco co nemelo chybu a mam dojem,ze spousta lidi uz tam neprijede. Vojtu chapu a nedivim se mu.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od ladinek »

Tak já nevím, mám tolik starostí , že vlastně nesmysly ani neřeším, těším se na všechny. A i kdyby se sraz jmenoval, setkání tupých hlav, což já jsem neudělal jsem pár zkoušek, tak přijedu a zase kouknu na to na co chci. Asi jako jeden z mála nejsem přes noc a večerní kalenice se neúčastním, tudíž nemám ten nejsilnější zážitek, který si nozí odvážíte v podobě opice, ale i tak jsem vždy spokojenej a připomenu si dobu 15-20 let, kdy jsem se bezstarostně rýpal ve všem co mělo motor včetně mixéru a byl jsem spokojenej jak želva , když jsem zatřel rezavej flek. Takže mě neserte a neřešte debiloviny, život má mnohem tvrdší stránku, než nějakej název. Tím Vás všechny zdravím a hlavně klídek -i :PP: Já mám rád všechny včetně Scorpiona, Vojty a lomngiho s Petr S. Akorát nebyl čas hlouběji pokecat protože bohužel nebývám přes noc :PP: i Tomas je super chlapík -i
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
saamm
Příspěvky: 818
Registrován: úte led 13, 2009 19:21
Bydliště: Kraj - Zlín

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od saamm »

Jen sám za sebe toto píšu. Nikoho nechci povyšovat a nikoho shazovat.
Je jedno jaký název má ten sraz. Jestli tradiční xx nebo EU. Je jedno, jestli přijede někdo s Daewoo nebo Chevroletem nebo i s jinou značkou ale je to o tom setkání lidí. Kdo nechce dojet tak ať nemá tady v tomto vláknu blbé řeči, osočování a napadání lidí co mají tady zájem něco udělat ve svém volném čase. Proč je to tak nebo onak, název takový nebo onaký. Nikdo z nich z toho nemá, nic jiného než jen ten pocit z toho že něco udělal pro druhé. Předpokládám, že to může potvrdit zástupce Matíz clubu.

Pro Petra.S. – máš pravdu pod kapotou je znak Daewoo ale je to jen z důvodu a nostalgie výroby v dané fabrice. Ale ve skutečnosti s Daewoo to má společné jen to schované logo na dílech. Ale jako celek se to jmenuje Chevrolet. Pokud je mi známo tak ani v Korei se tyto vozidla neprodávají jako Daewoo. Takže tuto obchodní značku převzal a přejmenovalo GM. Daewoo jako takové je již mrtvé a s tím se musíte smířit.

Pro Skodovak – Info přichází pomalu a postupně podle vývoje situace.

Šťastné a veselé svátky Vám všem lidem dobré vůle a tolerance.

člen AVEO Fanclubu č.4

Od 27.5. 2014 již jenom člen.
Uživatelský avatar
Skodovak
Příspěvky: 143
Registrován: pon pro 10, 2012 08:01
Bydliště: Plzeň

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Skodovak »

Ano, souhlasím, srazy jsou především o lidech. Ale jestli něco nemusím, tak je to nadměrná organizace. Krom jiných zájmů mám i motorky, a srazům s kapelou, programem, tisícem lidí, vstupným, atd, se vyhýbám velkým obloukem. Dávám přednost srazům s menším počtem účastníků, menší organizaci, a s tím větší svobodě. Jsem zastánce původního názvu ;)
Dokud nás STK nerozdělí!!
EX Daewoo Matiz S0,8 rv. 1998, najeto 200 000km (už na něj nebyl čas)
Daewoo Leganza 2.0 LPG rv. 1999, najeto 306 000km
Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Rudolf Š. »

Souhlasám s Laděm -i -i přesně tak
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od palikx »

zdravim
zajimaly me duvody proc se to prejmenovalo.v podstate je to stejne o nicem jak nechat puvodni nazev.kdyz se podivam na ty sklenicky ze srazu vystaveny pekne v rade tak by me asi mrzelo tam mit neco noveho.jak by to tam nepatrilo.
nikomu nechci nic vytykat.sam bych nemel cas to organizovat ani ty nervy s kazdym druhym ktery neco nechce nebo nechape.
jen me prekvapilo stejne datum 2 srazu kdyz ten prvni uz ma termin par tydnu.tim padem dochazi k rozdeleni celeho pelotonu ucastniku coz ve vysledku znamena ze snaha dostat na sraz co nevic lidi ve skutecnosti zpusobi odliv casti z nich.
skoda jezdil jsem na srazy rad ale od dob mega akci to nejak ztratilo jiskru a vyznam.nove lidi nepoznam jelikoz nez se dostanu mezi lidi tak jsou vsichni pryc a vecer uz zas neni vetsinou s nikym rec :D
delej te jak myslite a nejak to dopadne.
letos bohuzel beze me v tomto terminu mam jiz neco domluveno
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Petr S. »

saamm píše:Jen sám za sebe toto píšu. Nikoho nechci povyšovat a nikoho shazovat.
Je jedno jaký název má ten sraz. Jestli tradiční xx nebo EU. Je jedno, jestli přijede někdo s Daewoo nebo Chevroletem nebo i s jinou značkou ale je to o tom setkání lidí. Kdo nechce dojet tak ať nemá tady v tomto vláknu blbé řeči, osočování a napadání lidí co mají tady zájem něco udělat ve svém volném čase. Proč je to tak nebo onak, název takový nebo onaký. Nikdo z nich z toho nemá, nic jiného než jen ten pocit z toho že něco udělal pro druhé. Předpokládám, že to může potvrdit zástupce Matíz clubu.

Pro Petra.S. – máš pravdu pod kapotou je znak Daewoo ale je to jen z důvodu a nostalgie výroby v dané fabrice. Ale ve skutečnosti s Daewoo to má společné jen to schované logo na dílech. Ale jako celek se to jmenuje Chevrolet. Pokud je mi známo tak ani v Korei se tyto vozidla neprodávají jako Daewoo. Takže tuto obchodní značku převzal a přejmenovalo GM. Daewoo jako takové je již mrtvé a s tím se musíte smířit.

Pro Skodovak – Info přichází pomalu a postupně podle vývoje situace.


Šťastné a veselé svátky Vám všem lidem dobré vůle a tolerance.
Vidis a tady to pak prameni. To neni o znaku,ta fabrika se jmenuje GM Daewoo Korea. Zadny Chevrolet. V Korei se to auto jmenuje Daewoo Lacceti. Pouze ty co se prodavaji v USA a v Kanade,vyjizdeji z fabriky ktera se jmenuje GM Canada. Vis pokud by jsi tady byl tak dlouho,jako nekteri clenove,tak by jsi to pochopil. Kdyz to poradal Ivan s Miloshem,tak se sice davali pohary a nejake ceny,ale porad to bylo o lidech a zabava byla super. Ted to ale na kazdeho pusobi jako mega tuning party a jeste pokud tam nekdo chce zvat Novu,tak se nediv. Pochopil bych oslovit casopis jsko je Auto tunning,nebo Svet Motoru.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od pekrtek »

Petře: -i
Jinak k tomu nemám slov.
Odpovědět

Zpět na „Srazy“