Havarijna poistka

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátor: Blue Lanos

Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Havarijna poistka

Příspěvek od Kjub »

Ja mam havarijnu 460.- rocne...tiez dost ale buduci rok v maji mi konci, takze potom ich vyfakujem...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pantaleon
Příspěvky: 81
Registrován: pát srp 12, 2011 21:38
Bydliště: Vranov nad Topľou, Slovensko

Re: Havarijna poistka

Příspěvek od Pantaleon »

240€ - Wustenrot - 5% spoluúčasť - min. 150€
Chevy CRUZE 1.6 LS/LT+ 2011 Velvet red, K&N air filter
chester172
Příspěvky: 187
Registrován: ned zář 02, 2012 21:02
Bydliště: Mala Maca, okres Galanta, Slovensko

Re: Havarijna poistka

Příspěvek od chester172 »

inac to by ma zaujimalo...je to nejaka povinnost ta havarijna? lebo co pocujem tak na nove auta si to vsetci davaju aj napriek tomu ze to je strasne drahe.
Chevrolet Cruze 2.0D LTZ Biela Hatchback - zatial meno nemá, ale urcite nejake pekne vymyslim:)
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Havarijna poistka

Příspěvek od smire666 »

Ono povinnosť to nie je, v podstate je to hlavne pre krádeže, vandalizmus a tak... ešte čelné sklo ak nie je vinník...
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
JPS
Příspěvky: 182
Registrován: úte lis 24, 2009 12:20
Bydliště: Tisinec okr.Stropkov

Re: Havarijna poistka

Příspěvek od JPS »

Ja keď som kupoval aveo 2008 stálo skoro 360000sk a katalogová cena bola ešte vyššia. Keďže som mal predtým poistenú feldu a ziadne havárky + poistenie rodiny+domu tak vtedy som dostal poistku havarijnu 200e a zákonnú 100e v Alianz. :)
Chevrolet aveo 1.2 53kw 8ven.r.v 2008 bordo.metalíza
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: Havarijna poistka

Příspěvek od Mike Mad »

no hlavne havarijku musis mit kdyz mas auto na splatky nebo na leasing. pac to vyzaduji leasingovky/uverove spolecnosti. je to preci jedina zaruka ze kdyby neco tak ty svoje penize co jim dluzim dostanou.

ja mam teda navic jeste GAP pojistku, pokud kdykoliv behem 5ti let splaceni budu mit totalku nebo mi auto ukradnou tak mi vyplati kommpletni cenu noveho vozu, coz se mi vyplati.
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
Uživatelský avatar
celtikus
Příspěvky: 64
Registrován: stř zář 05, 2012 14:30

Havarijna poistka

Příspěvek od celtikus »

Na Captivu v hodnote 480 tis. platim u Uniqy hav. All risk ( 5 % spoluucast) + povinne 8700 kc za rok - vyhoda je, ze to platim mesicne a to me tech 6 stovek nezabije. Nemam to pres kamarada, delali mi to v prodejne, ale mam 50% bonus za bezskodni prubeh a naklonovali mi tech 50% i do havarijky.
Na A4 Avant (1.9 tdi) 4 roky stareho jsem platil 11 tis. u Ceske poj.
Docent II.
Příspěvky: 464
Registrován: pon čer 14, 2010 21:05
Bydliště: Kousek od Rudé záře
Kontaktovat uživatele:

Re: Havarijna poistka

Příspěvek od Docent II. »

To Mike Mad: Pokud se nepletu, tak gap pojištění je na 3 roky.
† Daewoo Matiz 0,8 SE, 184395 km
Hyundai i20 Inclusive Plus
Uživatelský avatar
Doyle
Příspěvky: 219
Registrován: úte dub 10, 2012 13:02
Bydliště: Brno - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Havarijna poistka

Příspěvek od Doyle »

Jen když jsme u toho pojištění a financování.. To je právě problém některých úvěrových společností, že vám nutí svoje povinné a havarijní pojištění bez kterého nedostanete úvěr. Na tom rejžují nejvíc viz chevrolet finance 50:50. Já to řešil a nakonec vyhrál raiffeisen leasing. bezkonkurenčně nejserioznější půjčka nejnižší úroky. Podmínkou je sice také havarijní pojistka s vinkulací na dannou společnost, ale mohl jsem si ji sjednat sám a s načepanými bonusy což je neskutečná výhoda oproti různý moneybank a unicredit leasingům. Pujčoval jsem si 122 000 dal jsem si to na 30 měsíců zaplatím jim 134 190,-Kč takže přeplatím o 12 190,-Kč což mi přijde ale hodně super. žádné poplatky za vyřízení žádné poplatky za vedení účtu + vlastní pjištění s bonusy. To je moje zkušenost tak třeba se někomu bude hodit
Be přehánění oproti některým jiným finančním ústavům a nabídkám jsem ušetřil až desítky tisíc korun
Cruze HB LT Plus, 1,6 91kW, Šedá Smoke Grey FOTO Cruze
Dříve:
Peugeot 205 XS 1,4 58kw ( 786kg ) = třídveřové letadlo FOTO 205
Peugeot 406 ST 1,8 16V 81kW / sedan FOTO 406

Obrázek
chester172
Příspěvky: 187
Registrován: ned zář 02, 2012 21:02
Bydliště: Mala Maca, okres Galanta, Slovensko

Re: Havarijna poistka

Příspěvek od chester172 »

no tohto sa bojim aj ja pravdu povediac, planujem si zobrat pozicku vo VUB banke kedze tam maju specialne opzicku na auta a tam mi vychadzaju najmensie uroky, lpus som tam uz vela rokov takze nejake bonusy by sa mohli vybavit
Chevrolet Cruze 2.0D LTZ Biela Hatchback - zatial meno nemá, ale urcite nejake pekne vymyslim:)
Uživatelský avatar
celtikus
Příspěvky: 64
Registrován: stř zář 05, 2012 14:30

Havarijna poistka

Příspěvek od celtikus »

No ja jsem si nepujcoval nic (nemam rad dluhy) a ta pojistka od Uniqy byla bezkonkurencni. Byl jsem asi na 7 pojistovnach osobne, vzdy mi nabidli nejakou slevu mimo tabulky, ale 2. Nejlevnejsi za Uniqou byla o 3 tis. drazsi. BTW: nejsem pojistovak a nedelam reklamu, jsou to jen fakta. Vim, ze to asi neni nejserioznejsi pojistovna, ale mam hodne dobreho pravnika, tak jsem v klidu :)
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Havarijna poistka

Příspěvek od Iacobus »

Union, 288 € ročne (platím 72 € štvrťročne) 0%/0€ spoluúčasť.
Poistené obsahuje komletku -havária, krádež, vandalizmus, živelná pohroma a neviem čo ešte.
chester172
Příspěvky: 187
Registrován: ned zář 02, 2012 21:02
Bydliště: Mala Maca, okres Galanta, Slovensko

Re: Havarijna poistka

Příspěvek od chester172 »

Toto nie je az take zle...to by som aj vladol...hmmm...to by som uz asi nejak prekusol tu havarijnu
Chevrolet Cruze 2.0D LTZ Biela Hatchback - zatial meno nemá, ale urcite nejake pekne vymyslim:)
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Havarijna poistka

Příspěvek od 18lukin18 »

Iacobus zni to suprove nicmene procital jsi pojistne podminky?? Kde je psano ze ve
vsech pripadech mas nulovou spoluucast
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Havarijna poistka

Příspěvek od Iacobus »

No je to tak! To bolo moje hlavné kritérium pri výbere. A čo sa ceny týka, treba si uvedomiť že moje auto je r.v.2009.
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Cruze“