Drsnoseverský sraz

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

jste pro drsnoseverský srazík

Ano
6
55%
NE
2
18%
nevím
3
27%
 
Celkem hlasů: 11

Uživatelský avatar
ďábel s oplem
Příspěvky: 75
Registrován: pon úno 23, 2009 16:33

Re: Drsnoseverský sraz

Příspěvek od ďábel s oplem »

tak pánové a dámy přišel mi email s datumem pořádání listopadových hodů -i

24.- 25.11.2012

jaký máte na tuten datum nazor?
OPEL VECTRA B 1,6 16V - STILL IN PROGRESS
Udělat cokoli blbuvzdorným je nemožné, protože blbci jsou ohromně vynalézaví.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Drsnoseverský sraz

Příspěvek od Vazoun »

Termín v Listopadu 2012 ... 24.sobota - 25.neděle vyhovuje " Vazounovi a Aničce " -i chci se zeptat :?: pro vzdálenější účastníky, budete mít ze soboty na neděli zajištěný nocleh a za kolik :?: to bude zajímat většinu ... :o) už se moc těšíme na všechny ... Ahoj -i
.......................
Člen Matiz clubu reg.čís.20 :P
Matiz SE/II.08 - r.v.07/2002 sv.zel.metlina U38 -- STK+Emise do 07/2014
Uživatelský avatar
ďábel s oplem
Příspěvky: 75
Registrován: pon úno 23, 2009 16:33

Re: Drsnoseverský sraz

Příspěvek od ďábel s oplem »

tak tedy vložím celé znění emailu :)

Kód: Vybrat vše

Pane Jeništo, vepřové hody v měsíci listopad se budou konat v termínu 24.- 25.11.2012. Kapacita kempu je o tento víkend volná.
O dalších termínech (leden, únor) zatím nebylo rozhodnuto.

   Jaroslav Slavík, 777743864 
ceník ubytování uveden ZDE
http://www.campvaldek.cz/?cat=3333334
OPEL VECTRA B 1,6 16V - STILL IN PROGRESS
Udělat cokoli blbuvzdorným je nemožné, protože blbci jsou ohromně vynalézaví.
Uživatelský avatar
ďábel s oplem
Příspěvky: 75
Registrován: pon úno 23, 2009 16:33

Re: Drsnoseverský sraz

Příspěvek od ďábel s oplem »

tak ma někdo další připomínky? :) nebo to posuneme na neurčito
OPEL VECTRA B 1,6 16V - STILL IN PROGRESS
Udělat cokoli blbuvzdorným je nemožné, protože blbci jsou ohromně vynalézaví.
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Drsnoseverský sraz

Příspěvek od J.Bad »

Jsem myslel že to bude někdy v únoru.. až bude nasněženo - má to být přece Drsnoseverský.. to už nejsou hody ??
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Drsnoseverský sraz

Příspěvek od Vazoun »

Moje řeč Jirko ... když Drsnoseverský , tak alespon' metr sněhu a zasněžená krásná ta naše krajina . Již dvakrát se to povedlo.
Vepřové hody bývají hlavně kolem ÚNORA ... klucí to určitě zjistí a dají sem vědět -i :lol: ahojky " Vazoun " :lol:
..................
Člen Matiz clubu reg.čís.20 :P
Matiz SE/II.o8 r.v.07/2002 -
Zimní krása.jpg
sv.zel.metlina U38 -- STK+Emise do 07/2014
No řekněte není to nádherný snímek pro Drsnoseverský srazík ... :o) :lol:
Uživatelský avatar
n3oklan
Příspěvky: 423
Registrován: pon dub 10, 2006 23:41
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: Drsnoseverský sraz

Příspěvek od n3oklan »

buhehehe, tak me tu mate zpatky :lol: Mira byl trochu superakcni -i takze bych to prelozil na unor 2013 (byva to po valentynu) - ale predbezne spichnu nejaky info a hodim ho sem...
UPDATE - Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi-PD
Ještěrka ][. aka "baby-jaguar" má najeto poctivých 138 tKm (k mání) a Ješterka I. je definitivně po smrti... R.I.P holka... :(
Jezdím s TomTom GO730 a Prestigio MultiPhone 4500T DUO.
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Drsnoseverský sraz

Příspěvek od J.Bad »

n3oklan píše:buhehehe, tak me tu mate zpatky :lol: Mira byl trochu superakcni -i takze bych to prelozil na unor 2013 (byva to po valentynu) - ale predbezne spichnu nejaky info a hodim ho sem...

No konečně to Michala vyprovokovalo k akci... jasně únor bílý - vepřové hody sílí!!

jak ještěrka zelená po smrti - co se jí stalo - R.I.P ???
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
n3oklan
Příspěvky: 423
Registrován: pon dub 10, 2006 23:41
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: Drsnoseverský sraz

Příspěvek od n3oklan »

Mnojo, holka uz vzala za sve... neco malo jsem si vykuchal, zbytek sel pa (rozrezanej do srotu) - uz jsem mel kudlu na krku a nemel jsem ji kde skladovat... Ted se "reinkarnovala" i cerna Jesterka - po kvetnovem odstaveni, kdy se mi potkaly ventily (a ja si myslel, ze je to jenom nejaka drobnost :oops:) - takze jsem skoro v plne sile a pojizdny :lol:
UPDATE - Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi-PD
Ještěrka ][. aka "baby-jaguar" má najeto poctivých 138 tKm (k mání) a Ješterka I. je definitivně po smrti... R.I.P holka... :(
Jezdím s TomTom GO730 a Prestigio MultiPhone 4500T DUO.
Uživatelský avatar
n3oklan
Příspěvky: 423
Registrován: pon dub 10, 2006 23:41
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: Drsnoseverský sraz

Příspěvek od n3oklan »

cas se pomalu krati, oprasime zaprasene :lol: zatim moc nevypada, ze drsnoseversky sraz bude skutecne drsnoseversky - nejak nam chybi ty haldy snehu :roll:
ale k veci - vyskytla se mi druha varianta, kde zajistit "veprove hody" (a pripadne po objednani cokoli jineho) - avsak prostor je ponekud mensi (cca 12-15 lidi max.) - tu by se take dalo sibovat s terminem srazu (jako poradateli by se mi to i docela hodilo, protoze v sobotu 23.2., kdy byl predbezny termin, jedu odpoledne smer Liberec a nerad bych "prchnul" uprostred srazu...)

takze nasledujici varianta (přesnější termíny zjišťuji, čekám na odpověď z campu)
- 24.2. (NEDELE) - Valdek + podobny program jako predchazejici dva srazy (nekde se uvelebime, pokecame, atp...)
- jakákoli sobota během února a března (mimo 23.2) - Vyhlídka (nedaleko býv. TIR přechodu JIříkov/Filipov) + podobny program

reknete si sami, jaký termím by Vám seděl
UPDATE - Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi-PD
Ještěrka ][. aka "baby-jaguar" má najeto poctivých 138 tKm (k mání) a Ješterka I. je definitivně po smrti... R.I.P holka... :(
Jezdím s TomTom GO730 a Prestigio MultiPhone 4500T DUO.
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Drsnoseverský sraz

Příspěvek od J.Bad »

n3oklan píše:cas se pomalu krati, oprasime zaprasene :lol: zatim moc nevypada, ze drsnoseversky sraz bude skutecne drsnoseversky - nejak nam chybi ty haldy snehu :roll:
ale k veci - vyskytla se mi druha varianta, kde zajistit "veprove hody" (a pripadne po objednani cokoli jineho) - avsak prostor je ponekud mensi (cca 12-15 lidi max.) - tu by se take dalo sibovat s terminem srazu (jako poradateli by se mi to i docela hodilo, protoze v sobotu 23.2., kdy byl predbezny termin, jedu odpoledne smer Liberec a nerad bych "prchnul" uprostred srazu...)

takze nasledujici varianta (přesnější termíny zjišťuji, čekám na odpověď z campu)
- 24.2. (NEDELE) - Valdek + podobny program jako predchazejici dva srazy (nekde se uvelebime, pokecame, atp...)
- jakákoli sobota během února a března (mimo 23.2) - Vyhlídka (nedaleko býv. TIR přechodu JIříkov/Filipov) + podobny program

reknete si sami, jaký termím by Vám seděl

Přimlouval bych se k termínu 24.2 - sice neděle ,ale to přece nevadí.... jak je to s vepřovými hody - myslím že je to dobré spojení Drsnoseverský - vepřové hody....
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
n3oklan
Příspěvky: 423
Registrován: pon dub 10, 2006 23:41
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: Drsnoseverský sraz

Příspěvek od n3oklan »

terminy mam od uterka (bo kdy to bylo) potvrzene
"vepřové hody v Kemp Valdek budeme pořádat ve dnech 23.- 24.únor a 23.- 24.březen 2013."
ja jsem take radeji pro 24.2.2013... -i
UPDATE - Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi-PD
Ještěrka ][. aka "baby-jaguar" má najeto poctivých 138 tKm (k mání) a Ješterka I. je definitivně po smrti... R.I.P holka... :(
Jezdím s TomTom GO730 a Prestigio MultiPhone 4500T DUO.
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Drsnoseverský sraz

Příspěvek od Vazoun »

Zdravíme všechny na foru a Michala /alias n3oklana / zvláště ... prosím za prominutí , že jsem nestihal ve středu 16.01. s tebou hodit řeč :o) v Rumburku u MÚ ... kde jsi nás míjel služebním vozem MÚ Jiříkov. Měli jsme s Aničkou vyřizování OP jejichž platnost nám končí v Únoru , a dále pak pravidelně vozím Aničku už 10 dnů na neurologií k imfuzní léčbě.
Pokud se termínu týká, tak konání toho 24.02.2013 na Valdeku ... nám také vyhovuje a přijedeme alespon' na společný oběd a spanilou jízdu . Ahoj všem ... Vazoun s Aničkou :PP:
.................
Matiz SE/II.o.8 r.v.07/2002 sv.zel.metlina U38 ... STK+Emise do 07/2014
Uživatelský avatar
n3oklan
Příspěvky: 423
Registrován: pon dub 10, 2006 23:41
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: Drsnoseverský sraz

Příspěvek od n3oklan »

Vazoun píše:Zdravíme všechny na foru a Michala /alias n3oklana / zvláště ... prosím za prominutí , že jsem nestihal ve středu 16.01. s tebou hodit řeč :o) v Rumburku u MÚ ... kde jsi nás míjel služebním vozem MÚ Jiříkov. Měli jsme s Aničkou vyřizování OP jejichž platnost nám končí v Únoru , a dále pak pravidelně vozím Aničku už 10 dnů na neurologií k imfuzní léčbě.
Pokud se termínu týká, tak konání toho 24.02.2013 na Valdeku ... nám také vyhovuje a přijedeme alespon' na společný oběd a spanilou jízdu . Ahoj všem ... Vazoun s Aničkou :PP:
.................
Matiz SE/II.o.8 r.v.07/2002 sv.zel.metlina U38 ... STK+Emise do 07/2014
vubec nic se nedeje, ja taky nemel zrovna moc casu na pokec :? hlavne aby byli vsici zdravi, alespon v ramci moznosti -i
UPDATE - Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi-PD
Ještěrka ][. aka "baby-jaguar" má najeto poctivých 138 tKm (k mání) a Ješterka I. je definitivně po smrti... R.I.P holka... :(
Jezdím s TomTom GO730 a Prestigio MultiPhone 4500T DUO.
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Drsnoseverský sraz

Příspěvek od Vazoun »

Zdravíme a sdělujeme, že " VEPŘOVÉ HODY " na VALDEKU se konaly ve dnech : 23-24.února 2013 dle plánu, ale bohužel :o)
" Drsnoseverský srazík " nějako nedopadl a je to škoda :PP: nebylo s kým :PP: tak snad jindy ... zdraví Vazoun a Anička :lol:
................
Matiz SE/II.o8. r.v.07/2002 sv.zel.metlina U38 -- STK+Emise do 07/2014 :P
Odpovědět

Zpět na „Srazy“