vyhrievané sedadlá

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: vyhrievané sedadlá

Příspěvek od tomask »

Tady v CZ není skoro nic, na SK toho mají docela dost.
Prodejcum se do toho moc nechce -P
Carthell Prg
Reklama
 

Uživatelský avatar
orlica
Příspěvky: 67
Registrován: stř srp 22, 2012 11:55
Bydliště: Bratislava

Re: vyhrievané sedadlá

Příspěvek od orlica »

tomask píše:Tady v CZ není skoro nic, na SK toho mají docela dost.
Prodejcum se do toho moc nechce -P
dojdite k nááááám... :mrgreen:
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ
cerjar
Příspěvky: 5
Registrován: čtv bře 17, 2011 10:53

Re: vyhrievané sedadlá

Příspěvek od cerjar »

Vím, že v Plzni to dělal autoservis Nedvěd, ale podrobnosti nevím. Já se nakonec rozhodl pro kožený sedačky, kde to je v originále a naprostá spokojenost.... :)
Uživatelský avatar
orlica
Příspěvky: 67
Registrován: stř srp 22, 2012 11:55
Bydliště: Bratislava

Re: vyhrievané sedadlá

Příspěvek od orlica »

cerjar píše:Vím, že v Plzni to dělal autoservis Nedvěd, ale podrobnosti nevím. Já se nakonec rozhodl pro kožený sedačky, kde to je v originále a naprostá spokojenost.... :)
my sme kožu nechceli a v tom cenníku čo som si ja na predajni pozerala, boli vyhrievané sedadlá spojené len s kožou, a ja blbá som sa nespýtala či to robia aj do látkových. Až potom mi to napadlo. No vyhrievané do zimy určite chcem. Potrebujem, lebo ja mám anémiu a ja v aute nekúrim. Teplý vzduch mi nerobí dobre. Takže ja som si vždy len zapla vyhrievanie sedadiel, bolo mi teplúčko, ale nebol v aute ten hnusný teplý nedchateľný vzduch.
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: vyhrievané sedadlá

Příspěvek od Iacobus »

slaza píše:Kdyby se to prodávalo za 10tis k výbavě, to by byla paráda, ale za tu cenu, to je jak s tou navigací.
Oprav ma ak sa mýlim, ale nie je náhodou 10 tis.Kč rovných 400€? Tak ti vlastne vyhoveli. -i :o) -i
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: vyhrievané sedadlá

Příspěvek od slaza »

Správně, ale oni to prodávají k výbavě za 28000 tis.!!!!, proto to píšu. Za deset by si to člověk možná i pořídil. Pak je lepší, si to nechat dodělat.
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Uživatelský avatar
ReWegar
Příspěvky: 675
Registrován: pát čer 03, 2011 22:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrievané sedadlá

Příspěvek od ReWegar »

Tak za 14 dni sem objednan na dodelani vyhrevu. Bohuzel originaly se nemontuji a tak tam bude alterantiva, kterou normalne chevrolat instaluje. Tak nez nastanou mrazy tak si budeme hrat zadecky :)
Obrázek
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: vyhrievané sedadlá

Příspěvek od slaza »

doufám že budou stát max. polovinu toho co ty originální!
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
zdarecalda
Příspěvky: 21
Registrován: ned úno 19, 2012 12:40

Re: vyhrievané sedadlá

Příspěvek od zdarecalda »

ReWegar píše:Tak za 14 dni sem objednan na dodelani vyhrevu. Bohuzel originaly se nemontuji a tak tam bude alterantiva, kterou normalne chevrolat instaluje. Tak nez nastanou mrazy tak si budeme hrat zadecky :)
Pro inspiraci, kde si to necháváš montovat?

Jak stárnu uvažuju čím dál víc o vyhřívaných sedačkách :o)
Orlando LT+ předělaný na sporák, Eagle "malý" ve znaku vpředu a "velký" v uprostřed vzadu
Spark Fun
Uživatelský avatar
majkii
Příspěvky: 133
Registrován: ned črc 15, 2012 16:09
Bydliště: Žilina

Re: vyhrievané sedadlá

Příspěvek od majkii »

Ahojte, Chcel by som si dodatočne domontovať vyhrievanie predných sedadiel, vyhliadnuté mám dvojstupňové karbónové vyhrievacie telieska KEETEC CSH 1 cca 90,- € za pár, alebo podobné.
Umiestnenie pod čalunenie sadadiel nebude problém, ale skôr sa obávam kam napojiť káble.
Môžem ich napojiť na zásuvku pri strednom rade sedadiel pod výduchmi? Túto zásuvku deti používajú na notebook, takže mám obavu aby som ju nepreťažil. Tieto poťahy majú 100 W príkon, nabíjačka k notebooku neviem.
Ešte ny som sa chcel opytať, kam umiestniť ovládacie tlačítka, na palubnú dosku sa moc nehodia (chcem okrúhle s led signalizáciou).
za každú radu ďakujem, prípadne ak by mohol niekto dať obrázok s umietnením tlačidiel, bol by som veľmi rád.
Renault Thalia 2007 1.2 16V, modrá
Orlando 1.8 104 kW LT+ Pewter grey+BT

Obrázek
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: vyhrievané sedadlá

Příspěvek od slaza »

Tak jsem pořídil vyhřívací potahy(dečky či co to vlastně je), ty lepší s dvoustupňovým vyhříváním za 360,-, vložil pod potahy a špica. Sice trčí dráty ze sedadla, ale díky zásuvce ve středovém panelu o nich nevíš. Když je prošoupu, koupím nové (za 720,-??? :PP:)
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Uživatelský avatar
ReWegar
Příspěvky: 675
Registrován: pát čer 03, 2011 22:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrievané sedadlá

Příspěvek od ReWegar »

Zdar, mamm namontovane take nejake carbony a parada (montovali me to primo v chevroletu SRBA)
Obrázek
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: vyhrievané sedadlá

Příspěvek od Poky Ul »

ReWegar píše:Zdar, mamm namontovane take nejake carbony a parada (montovali me to primo v chevroletu SRBA)
Jaké carbony to mě zajímá co nějaké fotky :?: pane :PP:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
ReWegar
Příspěvky: 675
Registrován: pát čer 03, 2011 22:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrievané sedadlá

Příspěvek od ReWegar »

no taky me to zajimlo. kdyz sem to cet ale nic carbonoveho videt neni jen se jim tak rika :D
Obrázek
Uživatelský avatar
vasek
Příspěvky: 229
Registrován: stř bře 30, 2011 19:57
Bydliště: Humpolec

Re: vyhrievané sedadlá

Příspěvek od vasek »

Vyhřívaní do sedaček dělá profesionálně WAECO:

http://www.dalix.cz/vyhrivani-a-klimatizace-sedadel/73/
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Interiér a exteriér“