Nechci pokutu

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nechci pokutu

Příspěvek od J.Bad »

Měl by spíše někdo založit badget na pokuty - myslím že je to na Slovensku díky černým pasažérům MHD - prostě registrovaný přispívaj nějakou částkou do fondu a v případě že ho chytne revizor - zašle pokutu na fond a oni to za něj zaplatí - zatím jsou v plusových číslech.
Samozřejmě nesouhlasím s tím aby pojišťovny, nebo nějaký ústav platil za lidi pokuty za rychlou jízdu či průjezd červené... jsou přeci nějaká pravidla a ty by se měli dodržovat!!
Třeba dnes ráno na Nuselském mostě - frajer projel okolo mě snad 200 - jezdil z pruhu do pruhu... až zmizel za horizontem... a těmhle lidem by se pokuty měli vracet ??
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Reklama
 

Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Nechci pokutu

Příspěvek od smire666 »

Veď práve, takýto drbo potom naberie druhé auto, v ktorom všetkých vyzabíja a on dostane prinajhoršom dva roky... na grcanie...
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Nechci pokutu

Příspěvek od 18lukin18 »

smire666 píše:Napríklad o telefonovaní ( SMS ) za volantom...
http://www.youtube.com/watch?v=YnHvgzXO ... re=related

...je to veľmi drsné video, síce fake, ale ako odstrašujúci príklad je to vhodné... prasiat na cestách je dosť -P -P -P
toto video když vidím tak mě běhá mráz po zádech,je to hrozné ale bohužel i takové nehody se stávají díky některým inteligentům :cry: :cry: -P -P -P
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Nechci pokutu

Příspěvek od 18lukin18 »

Jirko naprosto souhlasím,jako aby se za něho platili pokuty a on si denně jezdil v klídku na červenou,porušoval rychlost atd tak to může skončit podobně jako ve videu co dal Adam
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nechci pokutu

Příspěvek od J.Bad »

smire666 píše:Napríklad o telefonovaní ( SMS ) za volantom...
http://www.youtube.com/watch?v=YnHvgzXO ... re=related

...je to veľmi drsné video, síce fake, ale ako odstrašujúci príklad je to vhodné... prasiat na cestách je dosť -P -P -P
Video dobré.. jen tam chybí zda tu SMS poslala - naposled vybírá číslo a pak jestli dala OK tam není... hlavně se nedivím že se srazila - jede po špatný straně a volant má taky na blbý straně - dobře jí tak !!!
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Nechci pokutu

Příspěvek od smire666 »

Odoslať to už asi nestihla...
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Nechci pokutu

Příspěvek od tomask »

Kdo se na té částce podílel ???
http://zpravy.idnes.cz/jak-vydelavaji-n ... domaci_zep
Carthell Prg
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Nechci pokutu

Příspěvek od Poky Ul »

tomask píše:Kdo se na té částce podílel ???
http://zpravy.idnes.cz/jak-vydelavaji-n ... domaci_zep
Tak to maj klucíí policejní pěknej byznys -P :mrgreen:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Nechci pokutu

Příspěvek od 18lukin18 »

takhle se vydělává,sakra -P :lol: :lol:
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nechci pokutu

Příspěvek od J.Bad »

18lukin18 píše:takhle se vydělává,sakra -P :lol: :lol:

Počkej to si tady myslíte že to mají do kapsy?? Když pominu naší zkorumpovanou zemi.... to nemaj do kapsy!! To jsou zaměstnanci státu a dostávají od nás od každého / skoro každého / měsíční příspěvek !!
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Nechci pokutu

Příspěvek od 18lukin18 »

jim né ale jiným jo -P -P -P :twisted: :twisted:
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Docent II.
Příspěvky: 464
Registrován: pon čer 14, 2010 21:05
Bydliště: Kousek od Rudé záře
Kontaktovat uživatele:

Re: Nechci pokutu

Příspěvek od Docent II. »

Poky Ul píše:Tak to maj klucíí policejní pěknej byznys -P :mrgreen:
Co ti (i ostatním) brání v tom, dát si kapitalistický závazek, že 3 (4,5,6,7,8,9,10...) měsíců budeš jezdit podle předpisů? Když to udělají i ostatní, půjdou tihle kašpaři od válu, protože si nevydělají ani na slanou vodu...

Ale holt ta Gaussova křivka...
† Daewoo Matiz 0,8 SE, 184395 km
Hyundai i20 Inclusive Plus
Uživatelský avatar
Jalan-Aajav
Příspěvky: 149
Registrován: pát dub 09, 2010 02:09

Re: Nechci pokutu

Příspěvek od Jalan-Aajav »

to nepomoze najdu si iny dovod ako nas skasirovat... zly technicky stav, vymyslia si priestupky a pod...
Docent II.
Příspěvky: 464
Registrován: pon čer 14, 2010 21:05
Bydliště: Kousek od Rudé záře
Kontaktovat uživatele:

Re: Nechci pokutu

Příspěvek od Docent II. »

No jistě... Co já už toho četl o ošklivých policajtech, měřících rychlost 30 m před/za cedulí konec obce... Přehrabujících se při kontrole v lékárničkách...

Mám řidičák od ledna 1976, ročně najezdím +- 20 kkm (teď už pod 20, ještě nedávno to bylo kolem 30) a s ničím takovým jsem se nesetkal... Pokutu jsem platil v životě 2x - jednou za vjezd do zákazu vjezdu v Jihlavě (kde mně zákazovou značku zakrývaly trolejbusy stojící v křižovatce, ovšem dementní obecní slouha to nechtěl pochopit a hádat se s ním mně za tu stovku nestálo), podruhé za otočení se světly řízené na křižovatce u vyclívací pošty na Praze 5...

Nejsem brzda provozu, nešourám se v místech, kde jsou radary, nějakých 35-45, jako řada blbečků u letiště na Lipské... Že bych měl takové štěstí? Nebo prostě jenom MYSLÍM?
† Daewoo Matiz 0,8 SE, 184395 km
Hyundai i20 Inclusive Plus
Uživatelský avatar
Jalan-Aajav
Příspěvky: 149
Registrován: pát dub 09, 2010 02:09

Re: Nechci pokutu

Příspěvek od Jalan-Aajav »

niekolko prikladov:

zastavili ma v noci, ked som robil sofera oslavujucim kamaratom a hned na mna vybafli s dychovou skuskou... v pohode som im do toho fukol, nic nenameralo, lebo som nic nepil... v tom momente zacal obchadzat auto a hladat nieco ine, az kym nenasiel prasklinu na skle a naparil mi pokutu na nu....

zastavili ma kvoli nesvietiacim svetlam, vedel som ze mam technicky problem (zly kontakt v spinaci - svetla sa nahodne zapinali a vypinali aj ked by mali byt stale zapnute), prave som mal na sedale spolujazdca novy spinac, ktory som chcel hned po prichode domov (1 km od miesta kde ma zastavili) vymenit. nemoznili mi urobit opravu hned na mieste hoci na to mam narok, bum, pokuta. naviac mi tvrdil ze som nesvietil, a svetla som zapol az ked ma zastavil - de facto ma krivo obvinil z klamstva.

poriadkova kontrola v meste - otravovanie nahodnych chodcov na ulici... ok kontrola musi byt... ale poprosil som ich aby tu kontrolu urobili co najrychlejsie, lebo nam ujde nocny spoj... drzali ma tam pol hodiny, doklady mi vratili v momente ked autobus odchadzal zo zastavky.

proste a jasne - kreteni s komplexom menejcennosti su u policie bezni, a ked maju chut tak sa na tebe vyvrsia a daju ti pocitit ze oni MOZU... pravdepodobne mas skutocne stastie, ze za taku dobu si narazil na tak malo takychto degenerovanych jedincov

tych zopar normalnych policajtov s ktorymi som sa na tuto temu rozpraval, mi potrvdilo ze uroven vacsiny ich kolegov je zalostna.
Odpovědět

Zpět na „POKEC“