rusky tuning - este sa musime vela ucit :)

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Dano píše:On podla mna neni znizeny, ale ma podbehy az po zem uplacane z gytu. :lol: :lol: :lol:
No a to je právě to snížení. Když tam nakydáš 2 metráky kytu tak auto klekne, nevím proč tady na foru řešíte nějaký tuningový pera kratší o 3 cm. Kydněte na auto 200 kg kytu a hned máte auťák o 3 cm níž. :o) Takhle se to dělá !!! Říkám Vám Rusko to je zem neustálých překvapení, tam se prý, když se dělal Ivan (Moskvič) odlil ingot 5x2,5x2 m a auto se z něj vydlabalo!
:lol: :lol: :lol: :D :D :D :lol: :lol: :lol: :o)
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Reklama
 

Uživatelský avatar
miv
Příspěvky: 75
Registrován: úte dub 06, 2004 14:08
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

smiech ....

Příspěvek od miv »

tak pani tak z chuti som sa uz davno nezasmial...
to bola pecka s tou ruurou aj to znizenie!!!
miv
člen:NEXIA Club

Nexia skoncila svoju put...
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

On podla mna neni znizeny, ale ma podbehy az po zem uplacane z gytu. Laughing Laughing Laughing
Podívej se na porovnání výšky kapot a hrany oken s tím co je před ním .
Já pamatuju že Moskvičům se říkalo Leninovi sáně a žiguli byly dlabanej ingot :lol: :lol: :lol:
když se dělal Ivan (Moskvič) odlil ingot 5x2,5x2 m a auto se z něj vydlabalo!
tak pod těmahle přezdívkama je znám já :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Tady se Petře musím ohradit Dlabanej ingot byl starej Moskvič 407- 403. Např. nárazník byl z pochromovanýho plechu aspoň 3 mm tlustýho. Měl jsem ho do roku 1978 a když se o mě na křižovatce zastavil frajer s Š 110R Coupé tak silně zaplakal. Všechny 4 světla v háji přední čelo taky a nárazník byl jako kousek rovnýho plechu připláclej v čele. No a já měl na nárazníku trochu červené barvy a škráblou SPZ :lol: :lol: :lol:
Žigul byl proti němu měkejš !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Já sem psal že pod těmahle přezdívkama sem je znal já ale to bylo hodně o tom od kud si protože se to měnilo podle bydliště :lol: :lol: někdo to zaslechl někde na návštěvě a když přijel domu tak jen věděl že to byl ten ruskej verk ale kterej přesně už né a tak se to podle mě měnilo stejěn jako Čaušeskova pomsta jako olcit
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Richard píše:Tady se Petře musím ohradit Dlabanej ingot byl starej Moskvič 407- 403. Např. nárazník byl z pochromovanýho plechu aspoň 3 mm tlustýho. Měl jsem ho do roku 1978 a když se o mě na křižovatce zastavil frajer s Š 110R Coupé tak silně zaplakal. Všechny 4 světla v háji přední čelo taky a nárazník byl jako kousek rovnýho plechu připláclej v čele. No a já měl na nárazníku trochu červené barvy a škráblou SPZ :lol: :lol: :lol:
Žigul byl proti němu měkejš !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D
Mam MOSKVIC 2140,1500ccm. Je sice zakonzervovany v garazi,ale je to pamiatka po dedovi. Kedykolvek ho mozem nastartovat a jazdit. Len nema poistku,ani beznin. S nim som zazil najkrajsie zazitky a nikdy ma nenechal v stichu - prvy smyk,prva hudba Kenwood vratane zosilnovaca a subwoofru,prvy sex,prve opravy atd. Skoda,ze tie casy su prec :cry: ale historia sa moze kedykolvek zopakovat. :D
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

no prvy sex si uz asi nezopakujes :lol:
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Technická lahůdka pro Petra i pro ostatní: Víte jak byly poháněné u Moskviče 407 stěrače?
Jako tachometr bowdenem a to přímo od vačkového hřídele. Když si chtěl stírat vytáhl jsi takový cucák a v takový malinký převodovce se zařadila rychlost a už makaly stěrače. Bohužel , makaly tak rychle jak jsi točil motor!
Tak že když lilo jak z konve jel jsi na trojku 80 a auto skoro vzlítlo jak stěrače makaly. A ty stíraly hezky proti sobě jako u Medvěda!! :lol: :lol:
Pořád říkam Rusko je studnice nepřeberných nápadů
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D
No a ten sex, prostě super, řadící páka u volantu, ruční brzda taky, sedadla vpředu nedělený, neanatomický lavice s dvěma polohama lůžkovou úpravou, nebo sedět , no prostě super :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :) :?:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Richard píše:Technická lahůdka pro Petra i pro ostatní: Víte jak byly poháněné u Moskviče 407 stěrače?
Jako tachometr bowdenem a to přímo od vačkového hřídele. Když si chtěl stírat vytáhl jsi takový cucák a v takový malinký převodovce se zařadila rychlost a už makaly stěrače. Bohužel , makaly tak rychle jak jsi točil motor!
Tak že když lilo jak z konve jel jsi na trojku 80 a auto skoro vzlítlo jak stěrače makaly. A ty stíraly hezky proti sobě jako u Medvěda!! :lol: :lol:
Pořád říkam Rusko je studnice nepřeberných nápadů
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D
No a ten sex, prostě super, řadící páka u volantu, ruční brzda taky, sedadla vpředu nedělený, neanatomický lavice s dvěma polohama lůžkovou úpravou, nebo sedět , no prostě super :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :) :?:
... a lahko umyvatelny kozenkovy interier. :) Proste tie spomienky a nostalgia ostanu navzdy. A v roku 1979 motor OHC,vpredu kotucove brzdy,kozenkove sedadla,rychlost okolo 160 km/h,vnutorna cirkulacia vzduchu (so zavretou vonkajsou klapkou),vyhrievane zadne sklo atd. Proste Rusi boli aj budu vzdy frajeri. -i
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Radoslav Hološka píše:
... a lahko umyvatelny kozenkovy interier. :) Proste tie spomienky a nostalgia ostanu navzdy. A v roku 1979 motor OHC,vpredu kotucove brzdy,kozenkove sedadla,rychlost okolo 160 km/h,vnutorna cirkulacia vzduchu (so zavretou vonkajsou klapkou),vyhrievane zadne sklo atd. Proste Rusi boli aj budu vzdy frajeri. -i
Ještě si dovolím tě doplnit pro technický fajnšmekry:
Celohliníkový motor OHC, dvouokruhové brzdy vpředu kotoučové se čtryřpístkovými třmeny (obšlehnutý z Medvěda) jeden okruh dva menší pístky vpředu + zadní brzdy, druhej okruh dva větší pístky vpředu. Při poruše na brzdách vždy brzdily obě přední kola! To už se dneska asi v běžných autech nedělá! Ale ten interier uz nebyl k hrátkám tak vhodný, jako u 407 - překážela tam šaltpáka a ručka a i sedacky byly dělené, narozdíl od jedné lavice vcelku se sklápěcíma opěradlama :lol: :lol: :lol: :lol:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

zeby som predal nexiu a kupil moskvic? :lol:
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

No taky sem zaal uvažovat o změně auta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Tak sem potkal dalsi obrazek tuningu ze zeme, kde zitra jiz znamena vcera :)
Obrázek
Uživatelský avatar
karstn
Příspěvky: 334
Registrován: pon lis 29, 2004 16:57

Příspěvek od karstn »

Tak takhle jsem se už dlouho nepobavil v praci :D :D
toto téma dostao spatky do nálady po tom co mi včera vodřela zdcátko na novym voze :(

ale toho meďoura bych bral 8)
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

A nie je to Jaguar?? Alebo Januar? :lol: :lol:
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Odpovědět

Zpět na „POKEC“