Interiér ostatních modelů

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: Interiér ostatních modelů

Příspěvek od slaza »

Poky Ul píše:
34741S033.jpg
Tak už vím jak vypadá ten červený interiér u Orlanda celkem -i :D
Já teda nevím, viděl jsem to v reálu a tam je to ještě výraznější než na fotce, tak doufám, že to je pouze na vyžádání, asi bych se nesoustředil na řízení.
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Reklama
 

Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Interiér ostatních modelů

Příspěvek od Poky Ul »

Prý je to edice.
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Interiér ostatních modelů

Příspěvek od Krtek »

Poky Ul píše:
34741S033.jpg
Tak už vím jak vypadá ten červený interiér u Orlanda celkem -i :D
Tak mně to připadá jak od kolotoče. To bych tam radši viděl matnou stříbrnou lištu nebo černou nebo dřevo. Ale tohle :roll: no holt korea design
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Interiér ostatních modelů

Příspěvek od Iacobus »

johnlord píše:Ještě přemýšlím o DVD pro děcka. Viděl jsem stropní verzi a docela se mi to líbilo. -i -i
Tiež som chcel najprv DVD prehrávač, buď do opierky alebo prenosný. Keďže ale považujem DVD v podstate za mŕtve médium, už som do toho neinvestoval a upustil od toho.
Multimediálnu zábavu pre dieťaťom zrealizoval takto. http://www.dealextreme.com/p/car-seat-b ... lack-94537 Držiak na tablet stál pár drobných a tablet sa dá využiť na veľa spôsobov, jedným z nich je že manželka môže čítať E-books, alebo u nás primárne na prehrávanie filmov v aute pre dieťa. :PP: :D
sku_94537_5.jpg
sku_94537_5.jpg (37.75 KiB) Zobrazeno 3273 x
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Interiér ostatních modelů

Příspěvek od tomask »

Já stebou Iacobes nesouhlasím že je dvd mrtvé, já mám rád když už to chci mít v autě tak chci aby to taky nějak vypadalo.
Žádné držáky na mobil, dvd, láhve atd...... podle mě samá opičárna, která jenom vrže, rezonuje a v poslední řade to i nevypadá hezky. Taky jsem si tím prošel a odkoušel, teď jsem rád že jsem do toho investoval a mám klid.
Mám rád když je to "čistá práce" hezký zabudované či už v palubní desce nebo v opěrkách.
Systém má ruzne porty na načtení čehokoli a nemluvím o skladnosti.
Ať jedeš kamkoli, tak to pořád sebou vláčiš a pak se ještě zdržuješ upevněním a na delší cestě ještě řeších nabíjení.
Carthell Prg
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Interiér ostatních modelů

Příspěvek od Iacobus »

Poznáš to príslovie "každá líška svoj chvost chváli" :PP: Samozrejme že keď si do toho už investoval nemalé peniaze, tak .... :D
Ale nie o to ide. Každému vyhovuje niečo iné. Mne vyhovuje hlavne tá mobilita a multifunkčnosť, wifi, rôzne aplikácie, video atď. (viem, teraz napíšeš že toto máš v mobile) Nikde nič nevrže a neviem čo má na tomto vyzerať "hezky". Je to otázka, cca. dvoch hodín, kedy si dieťa niečo pozrie a na tú dobu sa to tam veľmi jednoduchým spôsobom pripne. Mimo toho času je auto" hezky čisté a zahlazené" -i :lol: :PP:
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Interiér ostatních modelů

Příspěvek od tomask »

Ty si mě nepochopil, nebo já jsem to špatně napsal. Vůbec nejde o prachy, každy si může dovolit něco jíného, prosím tohle do toho vůbec nepleť. Já jsem chtěl říci že systém který je v autách zabudovaný je podle mě estetickejší a bez starostí okolo (montáž, skaldování, přenos, (nabíjení- myslím tím že na to musíš před jízdou myslet) atd...... Tyhle věci kolem teho musíš uznat.
Tohle s mojím autem nemá nic společnýho. Vůbec to neberu tak že se stím chlubím a vše ostatní budu hanit, chtěl jsem jenom poukázat že ruzné soustavy v autě zabudované mi příjdou lepší-hezčí z vznitřího pohledu auta (komfortu), tohle můj názor. A multifunkčně se ještě nějakou dobu vyrovnají s novými produkty.
Carthell Prg
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Interiér ostatních modelů

Příspěvek od Iacobus »

Tome v pohode, ty si zasa nepochopil mňa, nejde o chlubení ani o prachy. -i :PP: Myslel som, skôr, že by ma asi sralo vraziť také prachy do niečoho čo je už v podstate za nami. Neviem ako u vás doma, ale u nás si DVD púšťajú už len moji rodičia na dôchodku (s evergreenmi ako Eva a Vašek, Julio Iglesias a heligonkári). Viem že niektoré tie opierkové prehrávače prehrajú aj SD kartu alebo dokonca USB. Ale tá mohutná zástavba DVD mechaniky je už toho času podľa mňa zbytočná.
No a netuším čím sú tie opierkové DVD multifunkčné. Vyrovnajú sa možno konektivitou (aj to len niektoré drahšie), rozhodne nie multifunkčnosťou a to je rozdiel. Ale zhodneme sa na jednom, každému sa páči niečo iné. Ja to za 2 sekundy zhodím a zoberiem domov, ty za 2 sekundy zapneš zips a máme to obidvaja vyriešené k našej spokojnosti. :PP: -i
Matsonic
Příspěvky: 587
Registrován: sob říj 01, 2011 14:45

Re: Interiér ostatních modelů

Příspěvek od Matsonic »

Iacobus píše:Tiež som chcel najprv DVD prehrávač, buď do opierky alebo prenosný. Keďže ale považujem DVD v podstate za mŕtve médium, už som do toho neinvestoval a upustil od toho.
Multimediálnu zábavu pre dieťaťom zrealizoval takto. http://www.dealextreme.com/p/car-seat-b ... lack-94537 Držiak na tablet stál pár drobných a tablet sa dá využiť na veľa spôsobov, jedným z nich je že manželka môže čítať E-books, alebo u nás primárne na prehrávanie filmov v aute pre dieťa. :PP: :D
Co tam mas za tablet?
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Interiér ostatních modelů

Příspěvek od Iacobus »

Toshiba 7"
Matsonic
Příspěvky: 587
Registrován: sob říj 01, 2011 14:45

Re: Interiér ostatních modelů

Příspěvek od Matsonic »

Drzak jsem objednal(vypada solidne) a soupnu tam
Obrázek
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Interiér ostatních modelů

Příspěvek od Iacobus »

To je ovšem lepšie delo. -i Koľko to má palcov?
Matsonic
Příspěvky: 587
Registrován: sob říj 01, 2011 14:45

Re: Interiér ostatních modelů

Příspěvek od Matsonic »

Obe dve ruky :lol:
Uživatelský avatar
KramarD
Příspěvky: 79
Registrován: pon led 16, 2012 13:22
Bydliště: Brno - Bohunice

Re: Interiér ostatních modelů

Příspěvek od KramarD »

My jsme měky zkušební verzi s c¨červenou lištou a prej zkušební verze se dělá stou červenou lištou aby se to prodalo. Stejnak nejhezči je černá. A když jsme tam byli minulej týden tak jsme se ptaly a konečně už ho prodali. :o)
Trabant 1974 0,6 4KW
Mazda 626 1982 2,0 59KW
Volvo 340 1989 2.0 83KW
VW Golf III Kombi 1997 1,9 TDI 66KW
Škoda Superb 2004 1,9 TDI 96KW
VW Passat Kombi 2004 po faceliftu 1.9TDi 98KW
Chevrolet Orlando 2011 1,8 104KW
Uživatelský avatar
mc.cvok
Příspěvky: 112
Registrován: pát črc 13, 2012 10:19
Bydliště: Plzeň

Re: Interiér ostatních modelů

Příspěvek od mc.cvok »

tomask píše:Ty si mě nepochopil, nebo já jsem to špatně napsal. Vůbec nejde o prachy, každy si může dovolit něco jíného, prosím tohle do toho vůbec nepleť. Já jsem chtěl říci že systém který je v autách zabudovaný je podle mě estetickejší a bez starostí okolo (montáž, skaldování, přenos, (nabíjení- myslím tím že na to musíš před jízdou myslet) atd...... Tyhle věci kolem teho musíš uznat.
Tohle s mojím autem nemá nic společnýho. Vůbec to neberu tak že se stím chlubím a vše ostatní budu hanit, chtěl jsem jenom poukázat že ruzné soustavy v autě zabudované mi příjdou lepší-hezčí z vznitřího pohledu auta (komfortu), tohle můj názor. A multifunkčně se ještě nějakou dobu vyrovnají s novými produkty.
Jak máš vyřešený DVD Ty ?Ukaž foto , taky se mi nelíbí držáky a přezky , ale aby mi někdo kuchal strop , to se mi taky moc nepozdává.
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ Bílá + LPG
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Interiér a exteriér“