VIP Cruze

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: VIP Cruze

Příspěvek od milosh »

Chrudosi a co rikas na folie? Taky tuzing? Az bdes mit deti pochopis ze to je dobra vec pokud dite cuci na pohadku na dvd, nemusis na okna lepit ty opicarny aby na deti nesvitilo slunce a nehlede na to ze do auta neni videt a treba tasku s notasem tam muzes v pohode nechat.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: VIP Cruze

Příspěvek od chrudoš »

Jak si jiste vsimnes, folie jsem nezminoval :) To je jedina vec, ktera ma i FUNKCI narozdil od ostatnich, nicmene bral bych ne az tak tmave a hlavne kvuli (ne)rozbiti skla, ale to se tu uz resilo. No a notas, my co mame sedan, davame vsechno do kufru, tam totiz nejde videt nikdy ;)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
fatrc
Příspěvky: 196
Registrován: sob pro 11, 2010 11:38
Bydliště: Nitra

Re: VIP Cruze

Příspěvek od fatrc »

emil: ak si slovak nemas problem naco zapisovat sprostosti do papierov sak staci ked budes nosit len ten novy maly technicak na nom to nikde neni napisane a citacky nan nemaju nasi policajti zatial mi vsetko preslo:D
Biely Cruze 1.6 LS PLUS
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: VIP Cruze

Příspěvek od VIP »

Čau lidi. To je paráda, co se tady člověk všechno nedoví!!! :o) Debata o tom, jestli mám nebo ne EDICI 100 je pro mě jasná - MÁM Edici 100 viz. např. http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... ze/8987308 a nebo http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... ze/8983933, atd. Na 100% edice 100 nemá nějaké křídla a nebo něco jiného. Už to výš někdo uváděl.
A ten tuning nebi tuzing (slyším poprvé)? Líbí se mi úprava vzhledu auta, razantní ale jen na nějakým sporťáku, malá na každým autě, ALE nesmí to být přeplácaný a musí se to fakt hodit, což ale posoudí každý sám, protože každej má jinej vkus. Mě osobně stačí ty fólie, které jsou fakt i praktické, jak už jste tady taky uváděli, koncovku výfuku a ty 17ky kola. Další investici vložím do kvalitních potahů a budu potřebovat tažný. Existuje na Cruze sundávací tažné a výklopná zásuvka??? Kolik to stojí, máte někdo tažný? Ještě přemýšlím o vaně do kufru. To křídlo malý na kufr se mi líbí, ale není pro mě tak důležitý.
Ty kola na 17kách potřebuju s takovým rozměrem, aby celkově auto zůstalo stejně vysoké a nebo o malinko vyšší, protože bych s ním nezajel do garáže, drhnul bych předním nárazníkem. Mám to hóóódně do kopce.

Moje předešlá auta nic moc: Škoda 1000MB
Škoda 110

Pak se to zlepšilo: Škoda Felicia 1.3 MPI červená, ještě ji mám a neprodám. Měl jsem ji 11let, byla to funglovka a naprosto spolehlivá. Akorát bez pozinku. Jak je to s pozinkem u Cruze???
Přílohy
Felda.jpg
Felda.jpg (205.44 KiB) Zobrazeno 4150 x
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: VIP Cruze

Příspěvek od 666 »

Pro vanu do kufru jedu v úterý do HK. Objednal jsem na netu za 539,- Kč. Tažné zařízení dělá SVC Náchod. Na netu mají ceník. Pneu dej na léto klasiku 215/50 R17. Zkus pohledat ve foru nebo dej do "Koupím" i s aludiskama. Občas je někdo nabízí. Jinak já nedělám téměř žádné úpravy, protože auto se mi líbí tak jak je v originále.
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: VIP Cruze

Příspěvek od radgosk »

Predajca mi povedal, ze cruze je pozinkovany okrem strechya stlpikov co ju drzia.
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: VIP Cruze

Příspěvek od Kjub »

Aj ja ta vitam VIP a nech ti to hlavne bez problemov jazdi! Inak moc neries. :D Ale kolesa by som na tvojom mieste na zimu nechal 205/60, jak ma byt (je to pohodlnejsie) a na leto si daj 17tky ale profil 45. Bude to vyzerat lepsie a nikto ti to v zivote nebude chekovat... Ale vacsie kolesa uz nedavaj, lebo nemas na to vykon.
A s tou ediciou, to je proste len trosku lepsia cena inak nic ine... :PP:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: VIP Cruze

Příspěvek od VIP »

Nazdar chlapáci. Zítra jdu pro nový alu kola. Původně jsem měl vybraný jiný, ale tady ty jsou jediný skladem. U původně vybraných ani výrobce nedokázal sdělit termín výroby. Jak se vám líbí? Budu tam dávat pneu Michelin 215/50 R17.
Přílohy
536.jpg
536.jpg (113.35 KiB) Zobrazeno 4089 x
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: VIP Cruze

Příspěvek od Kjub »

Pekne, ja schvalujem! -i 8)
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: VIP Cruze

Příspěvek od milosh »

Pekna kola jsou ale ja bych spis koukal na znacku a kvalitu, i pekny kola stojej 1500kc/ks a to asi nic moc kvalita nebude -P
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6265
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: VIP Cruze

Příspěvek od Scorpion.11 »

Nevypadají špatně, ale osobně do lakovaných já osobně bych nešel :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: VIP Cruze

Příspěvek od VIP »

Pro milosh.
A tady ty BROCK nejsou jako dobrá značka a kvalita? Jsou homologované, tudíž to určitě nebudou žádný sračky a po slevě stojí 3624,- Kč/ks. Běžná maloobchodní cena je k 5000,-/ks.
Už mám na autě i černé fólie, pozdějc sem hodím fotku.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: VIP Cruze

Příspěvek od Hanzy »

Tak to VIP na felicii teda si muze opravdu dat jedine Velmi Indisponovany Pitomec :lol: :lol: :lol: ale tak kazda je nejaky :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: VIP Cruze

Příspěvek od Kjub »

Brock su priemerne kvalitne disky. OZ ani BBS to neni. Neznesu tak vela, ale pokial s tym nebudes jazdit rally tak ti to urcite staci. :D
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: VIP Cruze

Příspěvek od ladinek »

jsou hezký v 17" budou super -i Já jsem koupil Dotz to je celkem srovnatelný a jsem spokojenej :D
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“