Koupit-nekoupit??

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od ladinek »

to je diskuze :lol: když kupuju na splátky tak počítám že přeplatím :roll: myslím že ten kdo už koupil nějakou ojetinu z bazaru a pak ju spravoval a utopil peníze v opravách si rači za ty peníze koupí nové a je bez starostí,to je i můj případ,do staré šunky co jsem měl předtím bych už peníze v životě nevrazil -P ale...........věc názoru :mrgreen:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Reklama
 

Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 455
Registrován: ned bře 20, 2011 21:12
Bydliště: Třinec

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od denny »

Kubasek píše:Jo jinak prosim tě vysvětlíš mě tu FLeet slevu ?
Fleet sleva je pro firmy, živnostníky, lékaře, TAXI, držitelé ZTP, VIP a jiné :-) Pokud nepatříš to této skupiny, tak budeš mít o něco vyšší cenu ;-)
Moje: Chevrolet Cruze 1.6 LS+ Misty Lake, 17" origo chevy, K&N filtr

Tátovo: Chevrolet Orlando 1.8 LTZ, Smoke Grey
antarian
Příspěvky: 49
Registrován: sob čer 04, 2011 09:02

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od antarian »

Taky jsem resil podobny problem, ale nakonec pro me byla jasna volba nakup na uver:-) (jen jeste nevim kolik dam akontaci, zatim jsem daval pouze zalohu 30000 a auto cekam az nekdy za 4 mesice)

Puvodni auto se mi uz prakticky rozpadlo a ani nevim jestli jeste ty 4 mesice vydrzi a nove auto jsem zkratka koupit musel. Respektive premyslel jsem i o ojetine, ale zkratka se mi to nechtelo nejak extremne riskovat a kdyz jsem se vzdycky kouknul co se da koupit tak to nebyla zadna slava.

Z toho duvodu jsem sel do noveho CRUZE v dieselu 2.0 za cca 363000 coz si myslim neni vubec spatna cena a jedine auto s kterym se to da porovnavat je asi Fluence. Splatky mam na 4 roky a tak nejak povazuju splatky za docela rozumnou vec pro cloveka co ma problem s setrenim. Takhle ty prachy dam do noveho auta, kdyz si ho nekoupim tak je utratim za kravoviny:-)))

Kazdopadne do uveru jak pises na 7 nebo 8 let bych asi nesel. Nove aveo je podle me pekne auto a byt tebou tak bych vazne zvazoval nad koupi tohoto vozu. (podle me se jim to designove opravdu povedlo a bude ti to s nejvetsi pravdepodobnosti urcite stacit)

DULEZITE INFO NA ZAVER K FLEET SLEVE: Muzes to poresit napriklad jako ja. Staci mit v rodine nekoho kdo ma ZTP a koupis to rovnou na sebe, jen reknes, ze dotycneho treba obcas vozis (i kdyz nevozis:-) ) a normalne ti to s fleet slevou cca 22,5% prodaji. Prislo me to elegantnejsi reseni nez to na pul roku psat na firmu a pak to zase prepisovat na sebe. Eventuelne ti muzou v praci napsat potvrzeni ze auto pouzivas i pro firemni ucely (teoreticky treba i dojizdeni do prace)
Hradec Kralove / Pardubice / Kutna Hora
Chevrolet Cruze 1,8
antarian
Příspěvky: 49
Registrován: sob čer 04, 2011 09:02

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od antarian »

ladinek píše:to je diskuze :lol: když kupuju na splátky tak počítám že přeplatím :roll: myslím že ten kdo už koupil nějakou ojetinu z bazaru a pak ju spravoval a utopil peníze v opravách si rači za ty peníze koupí nové a je bez starostí,to je i můj případ,do staré šunky co jsem měl předtím bych už peníze v životě nevrazil -P ale...........věc názoru :mrgreen:
Pod tohle bych se podepsal :-) Presne tohle u me rozhodlo proc jsem se rozhodl pro nove auto. Protoze puvodni se opravdu doslova rozpadlo.
Hradec Kralove / Pardubice / Kutna Hora
Chevrolet Cruze 1,8
legolas
Příspěvky: 164
Registrován: čtv dub 28, 2011 12:45
Bydliště: Nitra

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od legolas »

Keby si mam znovu vybrat ake auto, tak by som si znova vybral cruze. Auto za dobru cenu... Maximalna spokojnost...
Biely Chevrolet Cruze 2,0 VCDi LS PLUS
indiana.jones
Příspěvky: 4
Registrován: čtv říj 21, 2010 14:38

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od indiana.jones »

Mam 29 rokov a po dvoch jazdenych autach som sa rozhodol kupit si nove so zarukou. Zratal som si kolko penazi som dal do oprav jazdeniek a rozhodovanie bolo jednoduche. Isiel som sice o triedu nizsie ( predtym mondeo 2,0L r.v. 2002 benzin, teraz Lacetti SW 1,6L r.v. 2010), ale uz som sa nieco naucil. NOVA VEC JE NOVA VEC! V tvojom pripade by som si isto nekupil auto za 455 tis na splatky. Radsej kup nieco mensie a lacnejsie. Ked budes mat peniazky cash, tak si kup kludne aj ten Cruze.
Uživatelský avatar
Gutomi
Příspěvky: 16
Registrován: ned čer 19, 2011 13:05
Bydliště: Žilina, SK

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od Gutomi »

Vratim sa k teme....Ak niekto zvazuje kupit/nekupit, tak mam cerstve info od predajcu v Ziline, ze sa do konca roka chysta nejaka speci kampan a nie len Cruze sa tak bude dat ziskat este vyhodnejsie. Tiez bezi moznost kupit Cruze systemom 50% teraz a 50% o rok, o tomto som trebars ja osobne vobec nevedel... -i
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od radgosk »

mne ked predajca nukal 2x50% tak sme to pocitali a zistili sme ze je to obdobne ako ked si clovek zoberie auto na lizing na 3 roky pri akontacii 30%, takze ziskas jeden rok naviac za tu istu cenu.
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Uživatelský avatar
Gutomi
Příspěvky: 16
Registrován: ned čer 19, 2011 13:05
Bydliště: Žilina, SK

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od Gutomi »

3 roky su fajn, ale rad by som to mal co najskor z krku a v TP svoje meno pekne od zaciatku, ziadne prepisy a podobne blbosti 8)
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od radgosk »

Mas to v podstate jedno ci si majitel alebo nie si majitel v TP. Ked ho nebudes splacat, tak ti siahnu na majetok tak ci tak.
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
novotmil
Příspěvky: 10
Registrován: ned říj 16, 2011 12:57

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od novotmil »

Zdravím všechny šťastné majitele Chevrolet Cruze
Začnu maličko obšírněji. Bude mi téměř 50 let a vždy jsem měl jen starší auto. Od roku 2000 jezdím se značkou Renault Laguna. Moje nynější auto Renault Laguna II - 1,6 16V.
Vzhledem ke svému věku je čas koupit si jednou auto nové.
A jak se tak stává a stalo se i vám - zahleděl jsem se do Cruze.
Mám jen obrovské dilema které zní takto - koupit nové auto na zimu ?
Již několik dní tady pročítám vaše fórum a jelikož jak jsem již říkal nikdy jsem nové auto nevlastnil a nezajížděl. Mám tedy obavu, zda je zimní provoz to správné pro zejetí nového auta.
Na Cruze jsem se již podívat byl. Malé dilema máme s manželkou - já chtěl hatchback, manželka sedana - musím uznat, že sedan je hezčí, ale po 11 letech s Lagunou mi ty páte dveře asi budou chybět. Chtěl bych jít do benzínu 1,8 LTZ.
Můžete mi prosím pánové poradit, zda tedy auto koupit na zimu, nebo radši počkat na jaro - děkuji vám za všasné odpovědi - pokud se rozhodnu, tak jdu pro něco co nejdříve.
Uživatelský avatar
Pantaleon
Příspěvky: 81
Registrován: pát srp 12, 2011 21:38
Bydliště: Vranov nad Topľou, Slovensko

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od Pantaleon »

Ja som Cruze kupil pred par mesiacmi a mam ho doma 2 tyzdne. Budem ho zabiehat tuto a urcite i buducu zimu. Nevidim v tom problem.
Hatch vs. Sedan: mne i manzelke sa pacil prave sedan....takze sme nemali co riesit :D Hatch je urcite praktickejsi pri nakladani plneho kufra...ale kolko krat som to robil pri mojom minulom aute? 2x za rok...nemali sme co riesit...aj tak stale chodim s prazdnym kufrom :D
1,8 je dobry vyber -i

KUPIT!
Chevy CRUZE 1.6 LS/LT+ 2011 Velvet red, K&N air filter
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 455
Registrován: ned bře 20, 2011 21:12
Bydliště: Třinec

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od denny »

Tak zima ještě není tak hrozná a kdo ví jestli bude bude sníh :D V zimě můžou být akce, že dostaneš k autě zimní pneu zdarma, ale na jaře může být něco lepšího zase. Těžko říct no.. Já kupoval auto v dubnu, bylo použiváne od ledna, kdy sloužil jako předvaděcí vůz..

Moje rada by byla koupit si sedan pro sebe a manželce hatch ;-) :D
Moje: Chevrolet Cruze 1.6 LS+ Misty Lake, 17" origo chevy, K&N filtr

Tátovo: Chevrolet Orlando 1.8 LTZ, Smoke Grey
novotmil
Příspěvky: 10
Registrován: ned říj 16, 2011 12:57

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od novotmil »

Ahoj všichni
Jsem trošku zklamám, že za celý týden jsem na tomto fóru dostal jen dvě odpovědi (děkuji za ně).
Zítra se chci jet s autem projet a snad se i rozhodnout zda koupit, či nekoupit a ještě počkat.
Poradí mi ještě dneska někdo z vás.
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od smire666 »

novotmil píše:Ahoj všichni
Jsem trošku zklamám, že za celý týden jsem na tomto fóru dostal jen dvě odpovědi (děkuji za ně).
Zítra se chci jet s autem projet a snad se i rozhodnout zda koupit, či nekoupit a ještě počkat.
Poradí mi ještě dneska někdo z vás.

Choď do toho, 1,8 je fakt šupa, mám ho v "orlovi" a v pohode stačí -i
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Cruze“