Cruze a konkurencia

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
JaM
Příspěvky: 50
Registrován: pon kvě 16, 2011 16:05

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od JaM »

vcera cestou domov (soferoval moj brat ktory je profesionalny sofer) nas chcel predbehnut BMW 750i, brat sa nedal a v pohode sa prednim drzal kym som mu nepovedal aby prestal blbnut. neskor sme stretli rovnake auto znova ked sme zisli z hlavnej a viditelne bol sofer prekvapeny ze sme ho dobehli. Poriadne na to dupol, no rovnako spravil aj moj brat (vedlajsia cesta bola prazdna s velmi dobrou viditelnostou) a v pohode sa ho drzal az kym sme neodbocili na krizovatke opacnym smerom. Ked sme ho minali tak nam blikol, pravdepodobne bol prekvapeny ze sa ho nejaky Chevrolet takto bez problemov drzal... osobne by som cakal od 750i trochu lepsie zrychlenie :D (no nepochybujem ze na dialnici by sa nas na maximalku zbavil)
Cruze LT BLACK 2.0 163k MT
Reklama
 

Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od Kjub »

To musela byt sranda! :D BMW 750i ma 407 HP, zrychlenie 0-100 5.2s a maximalka obmedzena na 250km/h... Takto je to na papiry... Ale je aj dost tazke, takze sa urcite neovlada tak lahko ako Cruze... No ale dobre ste sa drzali, ked si porovname tie paramentre! Neriadila ten bavorak nahodou zena? :lol: :lol: :lol:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od chrudoš »

Pri vsi ucte, drzet se nekoho na beznych silnicich neni az takovy problem, zridka kdy pojedete pres 150, coz da kazde auto. Jednou jsem jel takto za chryslerem 300 C, ridil jsem matize a jeli jsme stopade. Jel jsem v zavetri, takze auto slapalo bez problemu. Kdyz jsem ze srandy dal levy blinkr a najel si na nej, tak uz to nevydrzel a dal tam absolutne plny, na to jsem se mu uz vykaslal, to uz bylo nebezpecne :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
JaM
Příspěvky: 50
Registrován: pon kvě 16, 2011 16:05

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od JaM »

nie neriadila ho zena.. :) v beznej premavke to asi nie je problem, kazdopadne my sme ho udrzali za sebou hore kopcom na dvojprudovke,kde nas mohol bez problemov predbehnut, no nesiel do toho. neskor na 80tke ked sme spomalili (policajti tam casto meraju rychlost..) tak nas predbehol, no ked sme ho znova stretli mimo hlavnej, viditelne bol z toho prekvapeny kedze znova zacal zrychovat, no brat sa ho drzal az kym sme neodbocili.. (a to na tom rovnom prehladnom useku sme sli cca 180km/h)
Cruze LT BLACK 2.0 163k MT
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od Kjub »

Tuto som dal vsetky co ma napadli k sebe... Celkom zaujimavy pohlad podla mna... :PP:
Přílohy
Presentation1.jpg
(174.12 KiB) Staženo 279 x
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od Kjub »

Fluence jednoznacne najskaredsi... -P
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od radgosk »

ja neviem ... cruze je velmi esteticke auto, tie ostatne mi pridu ako nejake zlepeniny vsetkych moznych aut doteraz...
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od Kjub »

Tu davam interiery...v takom istom zlozeni...
Přílohy
Presentation2.jpg
(178.42 KiB) Staženo 263 x
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od Corpus2009 »

...a teraz uprimne, kto z vas ma taky interier svojho Cruza ako na tom obrazku? ;)
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od Kjub »

Sak este som naschval vybral taky aky mame! Ti co maju navigaciu a kozu (to je ta 2010 koza). OK, tak automaticku prevod. nema vela ludi...
Ale tie interiery su vsetky pekne, to mitsu to ma take prazdnejsie a nemecke auta klasicky chladne a neosobne, ale celkovo su pekne vsetky (Cruze najkrajsi samozrejme :D ) -i
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od palikx »

zajimave srovnani.skoda ze vsecky fotky nejsou stejnea ze kazda ma jiny pohled a jine osvetleni.u kazde fotky tak vynika neco jineho.
kdo si chcevybrat najde si to nejhezci.
ale cruze teda takhle vypada strasne jednoduse a vsude tvrde kusy plastu tak nevim.ma jen hezky volant jinak teda nic moc.
co jsem sedel v nejakem tak tam to vypadalo podle me jinak a hrozne se mi tam nelibil info displej nebo co to melo byt.
problem je ze se mi z techto interieru nelibi zadny.kizashi neni spatne auto mozna to zrychleni bude dano tou debilni hydroprevodovkou.s tim se neda poradne jet.jinak ale prijemne.ostatni nemam moc moznost porovnat a nechci do toho moc rejpat
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
File12
Příspěvky: 112
Registrován: pát úno 05, 2010 12:22

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od File12 »

Pěkné srovnání. takže pro mě jak interiér tak vnějšek na prvnim místě asi 3er, pak cruze a ten zbytek je takovej nepůsobící celkem. U hlavního konkurenta fluence jen největší hnus ten předek. zbytek by šel.

Jinak nedělejme z cruze co neni. Je to prostě lowend. Takový 3er je jiný kafe. Jenže když si dáte plnou palbu cruze a stejnou v bmw, tak ste o milion jinde. To už za to nestojí.

Se 750i bych fakt nezávodil. ano vim že u cruze dostat 200 neni žádnej problém. Jel sem s tim i přes 220 ale tyhle rychlosti už jdou mimo mě. Podle mě u Cruze je pohodlná cestovní rychlost 160. Třeba si s váma jen hrál a zkoušel co cruze umí vytáhnout. Pak když vám ujel tak zpomalil a vy ste jeli pořád rychle a dohnali ho. nic bych na tom neviděl.
Cruze VCDi LT 6MT 120kw black, cihlově-červená kůže, 235/45/R18
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od tomask »

Corpus2009 píše:...a teraz uprimne, kto z vas ma taky interier svojho Cruza ako na tom obrazku? ;)
Já, ale bez automatu :D
Carthell Prg
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od chrudoš »

File, moje rec, nedelal bych z Cruze nic co neni. Ono vetsinou kdyz takhle nekdo popisuje, jak si nekoho povodil, byva to vetsinou tak, ze ten druhy ani nevi, ze je vodeny :) Nebudem si tu tvrdit, ze 4 litrovy osmival by neutahl v kopci polovicni motor, to je zbozne prani. Stejne jako u max rychlosti - Cruze umi, ale nadlidske vykony jsou stejne mimo jako u jinych aut ;)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od radgosk »

exterier az na svetla Cruze pred 3er, interier jednoznacne 3er ale ta vybava istotne stala viac ako cely Cruze v LT vybave :-) Ale samozrejme ze BMW ma inu techniku ako nas cruze, jazdne vlastnosti budu tiez niekde inde.

Mozno cruze stihal na BMW 7 ale ten sofer asi nechcel alebo nevedel vyuzit cely potencial auta, takze to nestoji ani za rec.
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Pokec“