Odřený chevy

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátor: Blue Lanos

Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Odřený chevy

Příspěvek od Kjub »

Hanzy, sak som napisal ze poistku mam. A presne ako hovoris, odfotia si to ked pridem na obhliadku auta.
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Reklama
 

Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Odřený chevy

Příspěvek od chrudoš »

Kjube, ja mam neco podobneho na stejnem miste, ale v mensim rozsahu teda. Naraznik je na plast, koukaji tam cerne mista, ale ten plechovy dil mam jen liznuty, proste jak ty a je to jen trosku seskrabnuty lak, nicmene neni to az na plech, takze v pohode. Mam to uz rok neopravovane (udelal to jiny clen rodiny, takze to je na nem) ale hlavne to nerezavi, takze jsem v pohode. No jinak pekne to tu chytame, jak na to koukam :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Odřený chevy

Příspěvek od radgosk »

V predajni typek mi povedal, ze cruze je zinkovany okrem strechy, tak dufam ze neklamal, lebo ta hrdza vyzera dost nebezpecne.
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Odřený chevy

Příspěvek od chrudoš »

Zinkovany sice urcite je, moc se v tom nevyznam, ale kdyz do tebe nekdo tukne nebo ti prohne plech, seskrabne ti i to zinkovani, ne? Podle me je to ochrana jen do doby, nez se ti ten plech zkrivi, pak uz ti ani zinkovani nepomuze. Klidne me opravte, takzhle si to vykladam treba jen ja :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Odřený chevy

Příspěvek od honza72 »

Ano, pozink z autoplechu škrábneš dolů i škrábancem, jaký má TOMTCE, nebo vrypem. Je to jen mikronová ochrana a pokud je mechanicky poškozena, nic už nechrání....
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Odřený chevy

Příspěvek od tomask »

Kjub píše:Stalo sa mi to den predtym ako pojdem do poistovne. :lol: Ale este neviem ci to budem riesit, lebo ked to ocistim, na narazniku nebude nic vidno (kedze mam cierne auto) a tem kraj plechu neviem. Mohol by som to zatret tou lakovou tycinkou, len ci to nezacne hrdzaviet, kedze je to az na plech. Potom neviem ci by sa to uz hrdzave dalo cez poistku...
A vobec ma to nenasralo...raz to predsa muselo prist 8)
Já bych to skusil rozleštit a myslím že to bude OK, mněl jsem to samé na Astre blatník+narazník a uplně jsem to rozleštil.
Nezůstala tam ani stopa a nebzli stím problemi ani v budoucnu. Je pravda že jsem to neměl až na plech, ale podle fotky to vypadá že to nemáš ani ty.
Carthell Prg
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Odřený chevy

Příspěvek od Kjub »

Ja to mam az na plech, ale nie je to vobec hlboke. A ako si to zalestil? Daj prosim ta navod a pripravok. Dik :PP:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Odřený chevy

Příspěvek od Hanzy »

Pokud to mas na plech tak lakovat jinak to nezachranis.
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
emil
Příspěvky: 66
Registrován: pon kvě 16, 2011 20:41

Re: Odřený chevy

Příspěvek od emil »

Na rozleštenie staré dobré Tempo a handra.Taku prkotinu by som ja osobne nelakoval stačí opravný lak na malé poškodenia.Pokiaľ ti to nebude vadiť.
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Interiér a exteriér“