Bouchání předního kola

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Zdenek R6
Příspěvky: 101
Registrován: ned čer 06, 2010 21:09
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Bouchání předního kola

Příspěvek od Zdenek R6 »

Já to mám v kole levém. Po neděli jdu do servisu, ale jestli mi někdo řekne, že je to normální, tak ho pošlu někam. Nové auto a tam nemá co bouchat. A jestli je zima nebo ne na to nesmí mít vliv.

Napsal jsem to proto, že když mi bouchalo něco vzadu po nějakách 5 ti tisících, tak mi borec namlouval to samý. Jeho nadřízenej měl jiný názor a nakonec museli vyměnit celý tlumič...

S těma příjmacíma technikama je to asi zlé, když se mi pokazil ten trojblik blinkr, tak se mi snažil blbec namluvit, že je to závislé od toho jak máš natočený kola!!!

Za toto berou v Olomouci výplatu.
Bílý Cruze 1,8 LT
Yamaha R1
Yamaha R6
MadAss
Opel Omega C
Reklama
 

kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Bouchání předního kola

Příspěvek od kesko »

Asi v tom bude jednoduchá rovnica. 4ím menej záručných opráv, tým vyššie odmeny. :lol:
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Bouchání předního kola

Příspěvek od tomask »

Zdenek R6 píše:Já to mám v kole levém. Po neděli jdu do servisu, ale jestli mi někdo řekne, že je to normální, tak ho pošlu někam. Nové auto a tam nemá co bouchat. A jestli je zima nebo ne na to nesmí mít vliv.

Napsal jsem to proto, že když mi bouchalo něco vzadu po nějakách 5 ti tisících, tak mi borec namlouval to samý. Jeho nadřízenej měl jiný názor a nakonec museli vyměnit celý tlumič...

S těma příjmacíma technikama je to asi zlé, když se mi pokazil ten trojblik blinkr, tak se mi snažil blbec namluvit, že je to závislé od toho jak máš natočený kola!!!

Za toto berou v Olomouci výplatu.
Tak tam mají fakt odborníky -P
Carthell Prg
Uživatelský avatar
vetr.roman
Příspěvky: 225
Registrován: pát lis 19, 2010 20:37

Re: Bouchání předního kola

Příspěvek od vetr.roman »

Jo jo jak je auto v zaruce vše je OK a jak skonči vše je v haji. :PP: :lol:
Lada 2101
Škoda Forman 1.3i
Nissan Almera 1.4i
Daewo Kalos 1.4i
Nissan Note 1.4i
----------------------------
Chevrolet Cruze 1.6 LS+ - Křídlo Octavie RS II,černé folie,sportovní výfuk,chip 91Kw-124 Ps-170 Nm.....

Ford Galaxy III 2.0 TDCI
Chevrolet captiva sport 2.0 cdti 110kw
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: Bouchání předního kola

Příspěvek od xsoftx »

Jen malé humorné upozornění.....jestli si myslíte, že se Vám ozývá bouchání od zadní nápravy, vlezte do kufru, mrkněte na rezervu a pořádně tam zafixujte klíč na výměnu kol, ať pořád nebouchá do kovové vany kufru..... :PP:
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
8327
Příspěvky: 10
Registrován: úte zář 20, 2011 12:49

Re: Bouchání předního kola

Příspěvek od 8327 »

Kamaradi, potrebuji poradit.Mam take u cruze bouchani predni napravy.Kdo koli to slysel automaticky rekl ,ze je to stabilizator.Po odpojeni stabilizatoru zavada trva.Nechal jsem na radu servisu vymenit vrchni ulozeni tlumicu.Stale trva.Auto je 2 roky stare a ja jsem druhy majitel.Serviska neni dodrzena, tak ze zaruka pada.Dekuji za pomoc Milan
Standa cruze
Příspěvky: 11
Registrován: pon úno 13, 2012 14:08

Re: Bouchání předního kola

Příspěvek od Standa cruze »

Zdar všichni. Mám Cruze 1.8 a asi 2 měsíce od koupě nového vozu se taky začli ozývat ránz z pravého předního kola. Pro některé podotýkám, že nejsem citlivka a ony zv uky opravdu nejsou běžné v jakémkoliv voze s jakkoliv tvrdým podvozkem. V servise mi vyměnili brzdový třmen,prý že to dělala vůle v plovoucím třmenu. Rány trochu utichly,ale jen na chvíli. Tak sem trval na reklamaci,že to jinak nechci a tak mi vyměnili přední tlumiče a vše je OK !!!!!!!!!!!!!!!!!! Takže vadná série tlumičů,auto sem kupoval 01/2011, vyrobeno 01/2011. Chlapi neustupujte prodejcům a trvejte na reklamacích,samozřejmě oprávněných :-))).
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6260
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Bouchání předního kola

Příspěvek od Scorpion.11 »

Tak se dívám, že to tu začíná pěkně přibývat těch majitelů co jim bouchá u předního kola -P No teda žádná sranda to není, že by nějaká špatná série nebo copak se děje :idea: :(
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Bouchání předního kola

Příspěvek od 18lukin18 »

tohle už nebudou páteční odpolední kusy :( -P -P tohle někdo hodně moc odfláknul
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Riko
Příspěvky: 110
Registrován: pon lis 22, 2010 18:04
Bydliště: SR-Hnúšťa

Re: Bouchání předního kola

Příspěvek od Riko »

Tý ktorý majú ten istý problém bi asi mali trvať na výmene tých tlmičov ako písal Standa a dúfať že to bude vtom! :?
Uživatelský avatar
brady
Příspěvky: 13
Registrován: čtv zář 20, 2012 13:47
Bydliště: Praha

Re: Bouchání předního kola

Příspěvek od brady »

Ahoj,
mam uplne stejny problem, jak tady popisujete. Auto je 2 roky stare a ted pri garancce pri 45.000km jsem na to technika upozornoval. Pry to byl nejaky plech u vyfuku, ale problem bohuzel stale trva. SicepPry odchazi ty stabilizacni tycky, ale ty jsou u me pry mam taky v poradku. Tak nevim, kam to mam v Praze dat, aby me neposlali do haje zase nejakou vymluvou typu plech atd..
CRUZE 1.8 LT 4DV 2010 + LPG BRC
Uživatelský avatar
Bin Ládin
Příspěvky: 14
Registrován: čtv črc 05, 2012 12:04

Re: Bouchání předního kola

Příspěvek od Bin Ládin »

A jak ti to vlastně bouchá?? Já teda nechci sejčkovat, ale na mym autě mi začalo klepat u pravého předního kola taky.. Původně jsem myslel, že to jsou halucinace z paranoi, jak tu všichni píší o bouchání, klepání a vrzání.. Zní to, jako kdyby byl vymlácenej čep, nebo něco na ten způsob.. Prostě velká nerovnost, klasika dutá rána, ale to je normál jako u levýho kola.. Jenže když přejíždim přes malý hrbolky, dejmetomu popraskanej asfalt, nebo takněco, tak to prostě klepe.. Kurva co to může bejt? :shock:
Chevrolet Cruze HB, 2.0
Uživatelský avatar
Bin Ládin
Příspěvky: 14
Registrován: čtv črc 05, 2012 12:04

Re: Bouchání předního kola

Příspěvek od Bin Ládin »

mikro1: Kdyby to byla ztvrdlá vymezovací guma vlivem nízké teploty, logika by taknějak mluvila o tom, že by ti mlátily kola na obou stranách a ne jen na jedné, nebo na jednom kole guma je, na druhém ne, na jednom je z jiného materiálu, nebo je kolo nalevo ve větším teple než to vpravo??:-D Spíš mám podezření na to, že soudruzi z Koree někde udělali chybu - něco nedotáhli, nebo únava materiálu, což je s tímhle nájezdem docela bída (špatná sěrie čehosi) a vzhledem k tomu, že se jedná o pravou stranu, leze mi na mozek teorie o tom, že to napravo dostává větší kouř (nezpevněné krajnice, bordel na silnicích, u kraje je silnice vždycky víc rozsekaná než uprostřed) a tim se to dřív projevuje.. Nevim..
Každopádně začínám koketovat s myšlenkou, že to taky pošlu do servisu..
Jinak ještě dotaz.. Taky vám to tak rezonuje, když vjedete na kočičí hlavy?? (nemyslim vraždění zviřátek, ale dlažební kostky) :D Jakože drnčící, rezonující plech, jako když vjedete se špatně utaženejma hliníkovejma blatníkama na kole značky favorit na dlažební kostky?? Myslim tim tak moc, že se všichni otočej a je to slyšet i přes zavřený okna a puštěný rádio??
Chevrolet Cruze HB, 2.0
romanbb
Příspěvky: 71
Registrován: sob črc 28, 2012 19:48

Re: Bouchání předního kola

Příspěvek od romanbb »

Zarezonovalo mi to asi 2-3 krat, 2 krat na dlazobnych kockach a raz ked som vychadzal z garaze a bola tam taka sikmina. Nejak to neriesim ked citam ze vsetci to reklamuju. Bol som na garancke, povedal som chlapovi ukazal mi co to moze robit, doma som pobuchal metlou zospodu auta a bol tam uvolneny jeden plech. Hold nemusi to byt aj vas problem :) ale to je tak vsetko co som zazil ako negativne. Este tak ze sedacka vrzgala ale uz sa to nejak spravilo alebo si to uz nevsimam neviem, nemal som cas to ist riesit, ale co sa tyka toho "buchania" tak je tu toho vela popisaneho ale nikto zatial nic nevyriesil :)
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Bouchání předního kola

Příspěvek od Kjub »

Bin Ládin píše:A jak ti to vlastně bouchá?? Já teda nechci sejčkovat, ale na mym autě mi začalo klepat u pravého předního kola taky.. Původně jsem myslel, že to jsou halucinace z paranoi, jak tu všichni píší o bouchání, klepání a vrzání.. Zní to, jako kdyby byl vymlácenej čep, nebo něco na ten způsob.. Prostě velká nerovnost, klasika dutá rána, ale to je normál jako u levýho kola.. Jenže když přejíždim přes malý hrbolky, dejmetomu popraskanej asfalt, nebo takněco, tak to prostě klepe.. Kurva co to může bejt? :shock:
Toto robi aj mne trochu presne, cez male hrbolky to tak hrkoce jak ked sipes zemaky, jak sa tu uz pisalo. Nejak ma to netankuje, ale keby to spravili potesilo by. Myslim ze su tam proste nekvalitne tlmice alebo ine komponenty v tej oblasti. V Golfe IV, mi to robilo asi po 150t km...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Kola a pneu“