Poškozený lak + loketni operka

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
JanPribyl
Příspěvky: 3
Registrován: pon říj 18, 2010 17:26

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od JanPribyl »

Ahoj, mám ráda pro ty co mají poškozený lak. Nechal jsem si opravit auto v nové lakovně v Praze Březeněvsi a jsem maximálně spokojený. Auto jsem měla za hodinu k dispozici, cena přijatelná a výsledek perfektní. Tady je kdyžtak web a bezplatné tel.č. http://express-lakovna.cz/opravy-autolaku-galerie, 800 01 01 01
Reklama
 

Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od ladinek »

to je super koukám že jsou i v Brně -i zkusím jestli mi spraví moji poškrabanou kapotu,ty jsi lakoval celý díl nebo jen opravu??je to vidět to zaleštění nebo to nepoznáš dej fota :PP:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
JanPribyl
Příspěvky: 3
Registrován: pon říj 18, 2010 17:26

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od JanPribyl »

Není to absolutně poznat. Koukni na ten web ;))
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od ladinek »

už jsem koukal ,ale realita je jina než fotka mám škrábanec uprostřed kapoty tak jim pak napíšu jestli to jde zaretušovat,lakovat celá kapota se mi nechce hlavně to platit :PP:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od chrudoš »

JanPribyl píše:Ahoj, mám ráda pro ty co mají poškozený lak. Nechal jsem si opravit auto v nové lakovně v Praze Březeněvsi a jsem maximálně spokojený. Auto jsem měla za hodinu k dispozici, cena přijatelná a výsledek perfektní. Tady je kdyžtak web a bezplatné tel.č. http://express-lakovna.cz/opravy-autolaku-galerie, 800 01 01 01
Jsi spokojený a auto jsi mela za hodinu? Kdo hergot vlastne jsi? Jdi s tim spamem do riti...
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od ladinek »

toho jsem si nevšim za hodinu????tak to asi nee
napsany to mají ale tak rychlou opravu jsem ještě neviděl čím to lakují????to by mě zajímalo ale akrylát to asi nebude a aby to vydrželo lesklý napořad.
•Oprava autolaku u nás trvá opravdu pouze 1 hodinu (při opravdu velkém rozsahu poškození karoserie maximálně 2 hodiny). Konkurenci to trvá obvykle minimálně několik dnů.
•Nekompromisní kvalita lakování aut. O prvotřídní kvalitě opravy autolaku svědčí fakt, že je možné naši metodu použít i na předváděcí automobily z autosalonů či na zcela nové vozy poškrábané při převozu. Jak se můžete přesvědčit v naší galerii výsledků renovace laku, opravené místo pouhým okem není možné nalézt. Nejsou zde žádné přechody, kapky, mapy apod.
•Cena opravy autolaku je až o 80 % nižší, než u konkurence. Je to především díky úspoře času a materiálu (nelakujeme celý díl, ale pouze poškozené místo).
•Máme otevřeno každý den včetně víkendu od 9:00 do 20:00. Pokud navíc nemáte čas k nám auto zavézt, je možné provést opravu autolaku přímo u vás. Navíc zaplatíte pouze ujeté kilometry.
•Zaručujeme, že budete s opravou autolaku spokojeni! Na naši práci dáváme dlouhodobou záruku.
•Není nutné demontovat žádné díly. Oprava je tak daleko šetrnější a nemůže vašemu vozu jakkoliv uškodit.
•Váš automobil je u nás pojištěn. Od okamžiku převzetí vašeho vozu je jeho hodnota pojištěna u renomované pojišťovny proti poškození, znečištění či jiným nenadálým situacím.
•Chráníme interiér Vašeho vozu proti zněčištění. Ihned po převzetí vozu jsou na volant, sedadlo a podlahu na straně řidiče umístěny krycí fólie pro ochranu interiéru proti znečištění.
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od lomngi »

chrudoš píše:
JanPribyl píše:Ahoj, mám ráda pro ty co mají poškozený lak. Nechal jsem si opravit auto v nové lakovně v Praze Březeněvsi a jsem maximálně spokojený. Auto jsem měla za hodinu k dispozici, cena přijatelná a výsledek perfektní. Tady je kdyžtak web a bezplatné tel.č. http://express-lakovna.cz/opravy-autolaku-galerie, 800 01 01 01
Jsi spokojený a auto jsi mela za hodinu? Kdo hergot vlastne jsi? Jdi s tim spamem do riti...
A kto si Ty že posílaš lidi do prdele.??????????????????,
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od chrudoš »

lomngi píše:
chrudoš píše:
JanPribyl píše:Ahoj, mám ráda pro ty co mají poškozený lak. Nechal jsem si opravit auto v nové lakovně v Praze Březeněvsi a jsem maximálně spokojený. Auto jsem měla za hodinu k dispozici, cena přijatelná a výsledek perfektní. Tady je kdyžtak web a bezplatné tel.č. http://express-lakovna.cz/opravy-autolaku-galerie, 800 01 01 01
Jsi spokojený a auto jsi mela za hodinu? Kdo hergot vlastne jsi? Jdi s tim spamem do riti...
A kto si Ty že posílaš lidi do prdele.??????????????????,
Cetl jsi na co reaguju? Jednou se tvari jako chlap, pak jako zenska, to ti divne neprijde? Nick zalozeny jen na tyto dva commenty, neni to divne?A ze to je reklama, to ti taky nevadi? Ze maji az moc vybornou techniku za malo penez, to je v pohode? Ze nema Chevroleta, to je taky v poradku? Ani ne, co...tak se uklidni, dik
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
JanPribyl
Příspěvky: 3
Registrován: pon říj 18, 2010 17:26

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od JanPribyl »

Omylem jsem se překlikl, to se omlouvám. To opravdu není spam. Tady je na ně bezplatná linka 800 01 01 01 a zavolej si tam a poptej se, vše ti řeknou. A auto jsem měl vážně za hodinu ;))
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od chrudoš »

JanPribyl píše:Omylem jsem se překlikl, to se omlouvám. To opravdu není spam. Tady je na ně bezplatná linka 800 01 01 01 a zavolej si tam a poptej se, vše ti řeknou. A auto jsem měl vážně za hodinu ;))
Hele nezlob se na me, ale mas Chevroleta? Ze by nekdo jen tak obrazel fora a vyzdvihoval nejakou firmu? Nee, bez s tim nekam. Nehlede na to, ze ty fotky jsou nepresvedcive, tohle ti zvladnu ve photoshopu a nepotrebuju na to ani tu vasi hodinku.
Tohle je hnusny spam, zkus to nekde jinde, stejne ti na to nikdo pozitivne nereaguje
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od Scorpion.11 »

JanPribyl píše:Omylem jsem se překlikl, to se omlouvám. To opravdu není spam. Tady je na ně bezplatná linka 800 01 01 01 a zavolej si tam a poptej se, vše ti řeknou. A auto jsem měl vážně za hodinu ;))
Je vidět, že tu na forum to začíná nějak vřít a mezi sebou hádat :( ;) Pokud něco tvrdíš tak bys měl dát i své fotky, aby i ostaní teda mohli posoudit co a jak -i Jinak jsi zatím o sobě nedal nic vědět a jen tuto reklamu obhajuješ, takže se nediv, že je to jakýsi divný :idea: Teť se můžeš vyjádřit či obhájit zdali jsi jen spokojený zákazník a nebo je to jen a pouze klamná reklama či spam :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
JOHNY*5
Příspěvky: 47
Registrován: pát úno 12, 2010 09:05

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od JOHNY*5 »

Caute,


tohle vlakno jsem zalozil ja s malym poskzenim laku. A co cert nechtel nejakej mladej *&&^^%$%%$$ :evil: :evil: mi sjel klicem kousek dveri a zadni cast auta viz foto. Je to focene mobilem a ten skrabanec dal pokracuje az na dvere, ale uz se mi to tam nevlezlo. Modlim se za Vas aby se Vam tohle nestalo :cry: . 5 mesicu stare auto a uz je poznamenane. Byt to starsi auto tak me to nasere ale nejak to preziju ale takhle jsem to malem obrecel. Fakt hnus. Co z toho ti lidi maji??!!! Sakra!! :evil: .
No nic, abych tu jen nebrecel tak jsem to tady napsal i proto abych se s Vama podelil o nejake zkusenosti.

Na zacatku me to tak sralo, ze jsem si i kvuli tomu vzal volno v praci a celej jeden den se oblitaval vse mozne.
Takze nejprve jsem zkusil zajit do Chevroletu (mam ho blizko). Tam byly celkem ochotni a nejenom ze mi namazali hned sedacku (kdyz jsem se zminil ze obcas vrze, tak jak to tu bylo uz zminovane), ale pan se hned nabidl ze ma zbytek jeste origo barvy a ze to zkusi zamazat, ale dopredu rekl ze to pujde videt. Po 20 minutach mi to prisel ukazat a az na zacatek a konec toho skrabance ktere byly hodne jemne (vlasove) tak to nemelo zadnou zmenu. Z pohledu zblizka slo videt ze ta barva je v tom skrabanci a neni tam videt ten bily podklad, ale z dalky to slo videt uplne stejne. Proste to bilo do oci. BTW ten obrazek je foceny prave po tom zamalovani uz tou original barvou. Tak jsem se zeptal na variantu "uplneho zmiznuti" a bylo mi rceno ze by museli jedine odmontovat cele zadni dvere a ten zadni blatnik a cele to prestrikat. A cena? Kolem 8-10 000kc a ze mi to havarijko proplati. No jo no, ale ja mam bohuzel havarijko minimalni spoluucast 7500 kc, takze i tak se mi do toho nechtelo jit. Tak jsem podekoval (nic jsem neplatil) a sel to zkusit jinde. Po znamostech jsem jel k jednomu dedovi co to dela jako konicek. Poslal me at si necham namichat barvu presnou tak jak to mam napsane v technicaku. Mam cernou metalizu a specifikace barvy bly myslim GER. Podle toho mi presne namichali barvu (je to fakt silena alchymie. To ze tam dal nejprv klasickou cernou to bylo logicke, ale to ze tam dal pak modrou, stribrnou, zelenou a jeste nejaky vyblity odstin v presne danym mnozstvi, tak to uz jsem cumel jak se to muze blizit te moji cerne metalize a mel jsem trochu obavy). Po rozmichani barvy ztoho byla takova modro cerno zelena barva, to se neda ani popsat, ale po naneseni a zaschnuti a vylesteni to opravdu byla uplne ta sama barva. Bohuzel i kdyz se deda snazil, porad to tam slo videt stejne (fotka je porizena i po tehle akci, takze zadna zmena skoro). Deda rekl ze by to mohl jeste cele prestrikat za 4000-5000 kc +- (tak jak se zminily v autosalone) s tim ale ze ma celkem strach, ze je to novy auto a jeste s metalizou a ze to nemusi chytit uplne stejny odstin jako ty vedlejsi "original" casti. Ukazaoval mi to na nejake stare mazde co tam mel zrovna rozdelanou a slo to celkem videt ze je to jiny odstin. Tak jsem si rekl, ze to nebudu radsi riskovat. Treti a posledni moje akce byla ze znamy mel koupeny takovi ten fix co davajai na neho ty reklamy v televizi. Je nekolim druhu, ja mel od neho "scratch remover fix". Tak jsem to zkusil a "zatim" to moc nepomohlo. Ale podotykam ze v navodu pisou ze se to ma nechat na slunci zaschnout (aspon 55 ° C) aby to nejak "zavarilo". No a ted v tomhle pocasi to moc nejde. Dalsi vec je ze tam pisou ze to neni na hluboke skrabance (coz ten muj je hluboky jak krava) a ze pokud je sirsi tak by se melo aplikovat i nekolikrat. Tak to jeste vyzkousim 2x3x a dam vedet. Pripadne pockam na Leto a azkusim znova. Kazdopadne jak jsem s tim takhle "bojoval" tak jsem pomalu zacal rezignovat a nechcese mi do toho investovat moc penez. Taky jsem uvazoval ze i kdyby jsem do toho sel a zaplatil treba kolem 4000 kc, tak za mesic mi to muze zase nekdo sjet klicem :evil: . A to by me asi uz odvezli. Takze bud pockam nez mi to nejaky fracek sjede jeste nekolikrat a nebo nenabouram ci nekde netuknu a pak bych to vzal cele naraz z havarijka.

Jinak sorry ze jsem se tu tak rozepsal, ale snad to aspon nekomu pomuze pokud bude resit stejny problem. I kdyz doufam ze se Vam to nestane.
Přílohy
Skrabanec.JPG
Skrabanec.JPG (119.83 KiB) Zobrazeno 3016 x
Cruzik 1.8 LT Black KONECNE!!! (po 4 mesicich cekani :-( )
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od Hanzy »

Mno to nepotesi metak nekdo objel celou Leganzu asi lakyrnik ktereho jsem chtel dat k soudu za spatny lak tak to vyresil takhle -P
Jinak ja mam proto radeji u CRUZE spoluucast 0 at prave nedopadnu podobne nebot clovek to vidi na autech ze lidi male tukance neresi nebo se jim to nevyplati a pak to maji obouchane a pojisteni je k nicemu...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
JOHNY*5
Příspěvky: 47
Registrován: pát úno 12, 2010 09:05

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od JOHNY*5 »

Hanzy píše:Mno to nepotesi metak nekdo objel celou Leganzu asi lakyrnik ktereho jsem chtel dat k soudu za spatny lak tak to vyresil takhle -P
Jinak ja mam proto radeji u CRUZE spoluucast 0 at prave nedopadnu podobne nebot clovek to vidi na autech ze lidi male tukance neresi nebo se jim to nevyplati a pak to maji obouchane a pojisteni je k nicemu...

A kolik platis, jestli se muzu zeptat za havarijko+POV? Je moznost si to ted v prubehu zmenit na nulovou spoluucast??
Cruzik 1.8 LT Black KONECNE!!! (po 4 mesicich cekani :-( )
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Poškozený lak + loketni operka

Příspěvek od Hanzy »

Mam to u Uniqy a platim 10516 rocne ale mam v tom sklo rozsirenou asistenci zavazadla na 15000 nahradni vozidlo 1000 den 20000 max.
Mam to od sikovneho agenta s 50% bonusem
Presne to mam 0% spoluucast jen skoda minimalne 1000kc coz je vzdy ;)
Menit asi muzes ale asi bude to ctit jakoby nove prepojistit a urcite budou chtit auto fotit.
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Interiér a exteriér“