Nákup dílů v Polsku - kde?

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, lomngi

kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Nákup dílů v Polsku - kde?

Příspěvek od kesko »

Objednávku Ti potvrdí až po pripísaní platby na jeho účet. Od potvrdenia to býva cca 5 prac. dní. A ak budeš objednávať niečo krehkejšie požiadaj o označenie zásielky, lebo mámpocit že naša pošta dokáže zlomiť aj koľajnicu. A pri preberaní na pošte si to skontroluj na mieste, pre prípad reklamácie. Mne prevzala anténu mamka a keď som ju rozbalil, bola zlomená. Reklamáciu mi neuznali, neoznačené krehké a podľa nich nevhodne zabalené. :((
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Reklama
 

Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup dílů v Polsku - kde?

Příspěvek od FoXo »

som si teraz vsimol, ze upravili stranku a ked chcem si daco pozret tak sa musim najprv zaregistrovat ?
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Nákup dílů v Polsku - kde?

Příspěvek od kesko »

Foxo vyzerá to tak že ano. Ale myslím že sa to oplatí.
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Nákup dílů v Polsku - kde?

Příspěvek od ppp »

kesko píše:Objednávku Ti potvrdí až po pripísaní platby na jeho účet. Od potvrdenia to býva cca 5 prac. dní. A ak budeš objednávať niečo krehkejšie požiadaj o označenie zásielky, lebo mámpocit že naša pošta dokáže zlomiť aj koľajnicu. A pri preberaní na pošte si to skontroluj na mieste, pre prípad reklamácie. Mne prevzala anténu mamka a keď som ju rozbalil, bola zlomená. Reklamáciu mi neuznali, neoznačené krehké a podľa nich nevhodne zabalené. :((
To tam maju napisane :) ale ako dlho po pripisani platby na ich ucet? Ja som proste nervozny, este chcem objednat aj brzdice ale cakam na vybavenie prvej objednavky a potom pojdem zadat dalsie. Nech viem ze som neurobil pocas objednavania ziadnu chybu, pretoze napriklad z telefonneho cisla z variabilneho symbolu usekla vubka pociatocnu 0. Ale asi sa musim "hodit do klidu" pretoe ako postupujem tak vidim ze to auto skor nez o dva alebo tri tyzdne nedokoncim.
Uživatelský avatar
Dark69
Příspěvky: 1338
Registrován: pát říj 05, 2007 15:11
Bydliště: v Nexii :)

Re: Nákup dílů v Polsku - kde?

Příspěvek od Dark69 »

to ppp: Ak si si objednal tovar, najlepsie je zaplatit prevodom z tvojho uctu na niektory z jeho uctov.. Vtedy to vybavy najrychlejsie do 24 hodin, kedze mu prichadzaju sms na mobil z banky.... Ak si poslal peniaze z ruky z banky tak na ucet pozera kazde 3 dni... A predsa objednava tam strasne vela ludi a sem tam nestihaju presne...
Mne prisiel 2 a 3 diel vyfuku od objednavky do 9 dni, vazilo to 15kg.....
Nakoniec som zistil ze su to vyfuky znacky POLMOSTROW tak ako ponuka nas predajca
vyfukyonline.sk a usetril som 60% z ceny :lol: Oplati sa, nas rabat na SK je vysoky...
Daewoo Nexia 1.5 16V, 66 kW, GLX Sedan, Tmavozelena metaliza..
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“