ako sa jazdi v zahranici, u nas, ake su zvyky a ....

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

mrk píše:ja tiez velmi pozorne sledujem ako rychlo sa priblizuju zozaduiduce auta a ked vidim ze by som predbiehanie nestihol dokoncit skor nez ma dobehne, tak sa mu do laveho pruhu ani nejdem tlacit. to som sa naucil ked som jazdil na jednej 1.9D (bez turba) a to proste nepridavalo ani na rovinke.
Taky si velice peclive hlidam nejen to, co se deje prede mnou, ale i to, co se deje za mnou. Bohuzel takhle ale nejezdi vsichni. Nekolikrat sem ted zase zazil, ze cestou na Invex mi nekdo najel tesne prede mne do levyho, ze sem brzdil i ocima (a priznam se, 2x i troubil :-(). Jednou tak, ze Oktavka za mnou se musela narvat do pravyho pruhu, aby sme se vubec stihli nejak srovnat. A ve zpetnejch zrcatkach sem videl, ze po chvili ten samej clovek udelal zase to stejny nekomu jinymu... Asi si vubec neuvedomuje, ze ma na aute nejaky zpetny zrcatka.
Reklama
 

Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

dnes ked som siel do roboty, tak sa predo mnou pripajali auta na hlavnu z pravej strany, jeden sofer na favoritke najskor pustil feldu a potm jeho obehla 120 seda ktora sa vopxala este tesne pred dalsiu 120 ale ta uz bola na hlavnej. a v tom nastal problem. ten co sedel vo favorite si zrejme myslel ze ta 120-ka co uz je v pravom puhu je ta co sla po hlavnej a nie ta co sla po nim a vopchala sa pred 120-ku. takze sofer si to pekne vytocil akoze ide na hlavnu a slapol na plyn lenze v tom sa vedlo neho objavila ta 120-ka ktoru predbehla ta prva 120-ka s vedlajsej cesty.
keby nebol sofer v v tej pravej xvili zvrtol volantom a neuhol sa tak to do neho favorit napali len taky fukot.

a vsetko kvoli jednemu debilovi co ma strasne rad pracu az natolko ze je oxotny aj kvoli minute ohrozit niekolko ludi naraz.

az ste nieco nepoxopoli vysvetli dodatocne ;) :lol: :lol: :lol:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

eMKa Slovensko píše:dnes ked som siel do roboty, tak sa predo mnou pripajali auta na hlavnu z pravej strany, jeden sofer na favoritke najskor pustil feldu a potm jeho obehla 120 seda ktora sa vopxala este tesne pred dalsiu 120 ale ta uz bola na hlavnej. a v tom nastal problem. ten co sedel vo favorite si zrejme myslel ze ta 120-ka co uz je v pravom puhu je ta co sla po hlavnej a nie ta co sla po nim a vopchala sa pred 120-ku. takze sofer si to pekne vytocil akoze ide na hlavnu a slapol na plyn lenze v tom sa vedlo neho objavila ta 120-ka ktoru predbehla ta prva 120-ka s vedlajsej cesty.
keby nebol sofer v v tej pravej xvili zvrtol volantom a neuhol sa tak to do neho favorit napali len taky fukot.

a vsetko kvoli jednemu debilovi co ma strasne rad pracu az natolko ze je oxotny aj kvoli minute ohrozit niekolko ludi naraz.

az ste nieco nepoxopoli vysvetli dodatocne ;) :lol: :lol: :lol:
tak si to pekne napisal a urcite si s tym dal vela prace ale vobec neviem kto, koho, kedy, ako ohrozil :lol: :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) Blue Lanos dne stř dub 06, 2005 19:29, celkem upraveno 1 x.
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Blue Lanos píše:
eMKa Slovensko píše:dnes ked som siel do roboty, tak sa predo mnou pripajali auta na hlavnu z pravej strany, jeden sofer na favoritke najskor pustil feldu a potm jeho obehla 120 seda ktora sa vopxala este tesne pred dalsiu 120 ale ta uz bola na hlavnej. a v tom nastal problem. ten co sedel vo favorite si zrejme myslel ze ta 120-ka co uz je v pravom puhu je ta co sla po hlavnej a nie ta co sla po nim a vopchala sa pred 120-ku. takze sofer si to pekne vytocil akoze ide na hlavnu a slapol na plyn lenze v tom sa vedlo neho objavila ta 120-ka ktoru predbehla ta prva 120-ka s vedlajsej cesty.
keby nebol sofer v v tej pravej xvili zvrtol volantom a neuhol sa tak to do neho favorit napali len taky fukot.

a vsetko kvoli jednemu debilovi co ma strasne rad pracu az natolko ze je oxotny aj kvoli minute ohrozit niekolko ludi naraz.

az ste nieco nepoxopoli vysvetli dodatocne ;) :lol: :lol: :lol:
tak si to pekne napisal, ze vobec neviem kto, koho, kedy, ako ohrozil :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja nerozumim ani slovo, vzdyt je to psane v cizim jazyce :lol: :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

on vedel proc tam pise ze to dovysvetli dodatocne :lol: :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

keby ste sa vy dvaja neozvali to by bol asi zazrak :lol: :lol: :lol:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Blue Lanos píše:
eMKa Slovensko píše:dnes ked som siel do roboty, tak sa predo mnou pripajali auta na hlavnu z pravej strany, jeden sofer na favoritke najskor pustil feldu a potm jeho obehla 120 seda ktora sa vopxala este tesne pred dalsiu 120 ale ta uz bola na hlavnej. a v tom nastal problem. ten co sedel vo favorite si zrejme myslel ze ta 120-ka co uz je v pravom puhu je ta co sla po hlavnej a nie ta co sla po nim a vopchala sa pred 120-ku. takze sofer si to pekne vytocil akoze ide na hlavnu a slapol na plyn lenze v tom sa vedlo neho objavila ta 120-ka ktoru predbehla ta prva 120-ka s vedlajsej cesty.
keby nebol sofer v v tej pravej xvili zvrtol volantom a neuhol sa tak to do neho favorit napali len taky fukot.

a vsetko kvoli jednemu debilovi co ma strasne rad pracu az natolko ze je oxotny aj kvoli minute ohrozit niekolko ludi naraz.

az ste nieco nepoxopoli vysvetli dodatocne ;) :lol: :lol: :lol:
tak si to pekne napisal a urcite si s tym dal vela prace ale vobec neviem kto, koho, kedy, ako ohrozil :lol: :lol: :lol: :lol:

No.........já nikdy nepatřil k chytrým a vnímavým............takže jsem to věru moc nepochopil........ale asi někdo něco udělal někomu, co mohl někdo nějak ne moc pěkně odskákat :idea: :mrgreen:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

V muslimskych zemich je zvykem jezdit s dynamitem kolem pasu :D
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Ach jo už zase vy?Ale je pravda že v tom taky plavu.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

palikx píše:Ach jo už zase vy?Ale je pravda že v tom taky plavu.
my jsme vsude :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

No to vidim :lol: Jen tak dal aspon je sranda.Jo a k tematu jen to že raději nevytahuju paty z Čech abych neco nepo.ral.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Tedaaaa, to je komplikovany :lol:
Uživatelský avatar
karstn
Příspěvky: 334
Registrován: pon lis 29, 2004 16:57

Příspěvek od karstn »

No ja mám strašně rád řidiče kteří udržujou plnulost provozu:

město 70km/h a meziměsto 70km/h :evil:

V polsku se super jezdi na 4proudých silnicích. Pokud jede více kamionu za sebou nikdy nevíte kdy vám nějakej magor nevjede do leveho pruhu aniž by se mrknul že někdo tam jede rychleji. Jak dají blinkr tak už se nedívaj a lezou do rychlejšího pruhu. A čím starší je to nakladák tim více to lze očekávat :twisted:

Byl jsem v italii, německu, francji .. a i tam jsem potkal blbce ale narozdíl od nás je jich tam podstatě méně :cry:

A z těch škodovek taky nejsem nijak chytrý ;)
Nubira SE 1,4 16V
Orlando 1,8
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

to bola velmi komplikovana situacia, ja by som to asi tiez nepoxopil keby som to nevidel. skusim to zajtra v robote vysvetlil Blueovi ci to poxopi ke dmu to aj nakreslim :lol: :lol: :lol: :lol:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

eMKa Slovensko píše:to bola velmi komplikovana situacia, ja by som to asi tiez nepoxopil keby som to nevidel. skusim to zajtra v robote vysvetlil Blueovi ci to poxopi ke dmu to aj nakreslim :lol: :lol: :lol: :lol:
nepochopi :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Odpovědět

Zpět na „POKEC“