rozvody

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: rozvody

Příspěvek od ppp »

Len bez vhodenho kluca alebo pripravku sa s vodnym cerpadlom dost blbo toci. Este na nubire to so stranovym klucom ako tak ide al ena espere ani za svet. Asi si spravim na to pripravok.
Inac ja davam na tesnenie pod vodnym cerpadlom silikonovu pastu (tzv. vazelinu) likosan m14 (iny neviem zohnat), takze sa s nou lahsie otaca, nenici to tolko tesnenie pri toceni a trochu to aj dotesnuje. Ale vzdy je potrebne cepraldo uplne zlozit, tesnenie najlepsie dat nove a poriadne ocistit dosadaciu plochu na bloku motora od usadenin, inak to tesnit nemusi. Na tie usadeniny som zabudol na otcoej nubire a musel som to potom rozoberat znovu, kedze tiekla.
Reklama
 

rolt
Příspěvky: 103
Registrován: čtv bře 05, 2009 17:31
Bydliště: Bytca

Re: rozvody

Příspěvek od rolt »

Podarilo sa mi dnes narezat srobom novy zavit na vodiacej kladke,dotiahol som ju, ine sa uz nedalo robit,drzi dobre ale obavam sa buducej vymeny,kvoli novej diere a zavitu by som asi musel zhodit motor a na kladku prisposobit novy srob. To je moc roboty.Co s tym? Na sroby sa dava akysi zeleny alebo cerveny lep na zavit nestacilo by to?
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: rozvody

Příspěvek od palikx »

no pokud jsi tam pres zavit tak zalezi jak je dotazena.ma dany utahovaci moment a pokud jsi ho docilil tak je to v pohode.
novy zavit-oprava -nemusi se vyndavat motor da se to udelat i na aute.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“