radio, dvd, navigace,... v jednom

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
vetr.roman
Příspěvky: 225
Registrován: pát lis 19, 2010 20:37

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od vetr.roman »

Tak tu teplotu sami neví jestly to bude ukazovat na displeji (což mě samotnýho štve!) a ohledně záruky na vůz jsem se informoval dnes v BS AUTO a bylo mi řečeno,že pokud je výrobek originální chevrolet tak o záruku nepříjdu !!! .
A ještě mě upozornily,že by mohlo dojít k poškození při nahrání softweru při garančních prohlídkách pokud by to nebylo v originálu a tim by se (mohla) poškodit řídící jednotka a rádio by nefungovalo tzv.(silver box ,nebo tak nějak,kde je WIN kod) :lol: :lol: :lol:
Lada 2101
Škoda Forman 1.3i
Nissan Almera 1.4i
Daewo Kalos 1.4i
Nissan Note 1.4i
----------------------------
Chevrolet Cruze 1.6 LS+ - Křídlo Octavie RS II,černé folie,sportovní výfuk,chip 91Kw-124 Ps-170 Nm.....

Ford Galaxy III 2.0 TDCI
Chevrolet captiva sport 2.0 cdti 110kw
Reklama
 

Uživatelský avatar
vetr.roman
Příspěvky: 225
Registrován: pát lis 19, 2010 20:37

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od vetr.roman »

Lada 2101
Škoda Forman 1.3i
Nissan Almera 1.4i
Daewo Kalos 1.4i
Nissan Note 1.4i
----------------------------
Chevrolet Cruze 1.6 LS+ - Křídlo Octavie RS II,černé folie,sportovní výfuk,chip 91Kw-124 Ps-170 Nm.....

Ford Galaxy III 2.0 TDCI
Chevrolet captiva sport 2.0 cdti 110kw
Uživatelský avatar
vetr.roman
Příspěvky: 225
Registrován: pát lis 19, 2010 20:37

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od vetr.roman »

Tak sem našel ještě ledši DVD/GPS a levnějši. -i

http://www.specialniautoradia.cz/www-sp ... olet-Cruze
Lada 2101
Škoda Forman 1.3i
Nissan Almera 1.4i
Daewo Kalos 1.4i
Nissan Note 1.4i
----------------------------
Chevrolet Cruze 1.6 LS+ - Křídlo Octavie RS II,černé folie,sportovní výfuk,chip 91Kw-124 Ps-170 Nm.....

Ford Galaxy III 2.0 TDCI
Chevrolet captiva sport 2.0 cdti 110kw
topa77
Příspěvky: 105
Registrován: sob črc 10, 2010 10:01

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od topa77 »

Vypadá to moc pěkně -i , ale přijde mi zvlášť ta navigace pomalá... i když extra zkušenost s vestavěnými navigacemi vyjma subaru nemám.... osobně mně stačí navigace za 1800,- Kč v mém HTC HD2 přicucnutém na skle :)
černý Cruze 1,8 LT
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od SERGEJ_3 »

vypada taky moc pekne, ani jsem nevedel ze tolik druhu dvd radii na cruze existuje, a cena uz zacina byt prijatelnejsi -i dobra prace
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Fus
Příspěvky: 61
Registrován: sob čer 05, 2010 10:03

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od Fus »

Ja nevim proc by mela mit vymena radia vliv na ztratu zaruky vzdyt je to jen radio ikdyz komunikuje pres can-bus. Ve Fabii II jsem taky menil original radio za neoriginal s navigaci ktera mela stejnej vzhled jako Columbus z octavie tam se dokonce musel jeste davat prevodnik z can-bus 1.6 na 2.0 a se zarukou zadnej problem nikdy nebyl. To je jako kdyby jste si koupili nejaky auto bez origo radia a oni vam tam dali nakyho sonaka a rekli ze kdyz si to vymenite za jiny tak prijdete o zaruku. Se ztratou zaruky sem se jeste nikdy kvuli radiu nesetkal a pritom jsem to menili na vsech autech co mame doma. Ted uz zbyva najit jenom neco vhodnyho pro cruze.
Uživatelský avatar
vetr.roman
Příspěvky: 225
Registrován: pát lis 19, 2010 20:37

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od vetr.roman »

No to sem se taky divil,ale po zkušenostech ze servisama se tomu moc nedivim.Pokud je vuz v zaruce tak je vše v pořadku a jak skonči zaruka tak je vše vadne.A když se něco reklamuje tak se servis cuka. -P
Tak se snažim najit firmu a solidni cenu v okoli Brna kdyby byl problem ze zarukou.
Lada 2101
Škoda Forman 1.3i
Nissan Almera 1.4i
Daewo Kalos 1.4i
Nissan Note 1.4i
----------------------------
Chevrolet Cruze 1.6 LS+ - Křídlo Octavie RS II,černé folie,sportovní výfuk,chip 91Kw-124 Ps-170 Nm.....

Ford Galaxy III 2.0 TDCI
Chevrolet captiva sport 2.0 cdti 110kw
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od Hanzy »

Tak tedy k DVD/GPS radiu takhle jelikoz mam auto po zaplave kde original byl KO tak jsem zvolil tuhle variantu jelikoz vyslo stejne jak obyc origo radio,kdyby ti co se certili proc nenapisu co a jak funguje vic tady cetli tak by vedeli a hloupe se zbytecne necertili :o)
Nevim co presne a jak funfuje na originalu nebot zatim jsem s tim jezdil bez funkcniho origo panelu na ovladani ktery uz mam z celym rozbitym autem a tudiz i origo radiem a budu vse resit na konci zimy nebo jak bude cas tak v prubehu.
DVD radio budu posilat na reklamaci nebot mi zacalo vyjizdet DVD pri startu samo od sebe a nejede dalkove ovladani tak jsem domluveny ze jim to poslu a budu si k tomu brat i kameru couvaci.
Venkovni teplotu me to neukazuje a nevim jak to s ni je ale jak budu vedet nebo nekdo tak sem hodte info.
Jinak to ma USB vstup a SD slot na karty na ktere jsem k tomu dostal mapy na navigaci v cestine.
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
vetr.roman
Příspěvky: 225
Registrován: pát lis 19, 2010 20:37

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od vetr.roman »

Hanzy - Ja mislel že ti to v KUNINĚ dodali a namontovali.Zatim shanim někoho v okoli Brna kdo to DVD/GPS doda a namontuje.Servisi se ktomu stavy jak sem psal (zaruka).
I když jsem předběžně domluven na montaž do Č.B.tak nevim jestli do toho jit.Montuji kopie a sami nezaručuji že to bude v mem voze fungovat tak jak ma.A v připadě že budou nějake problemi kdo bude takovou dalku jezdit na reklamace.Napiš od ktereho prodejce maš ty do DVD/GPS. :PP:
Lada 2101
Škoda Forman 1.3i
Nissan Almera 1.4i
Daewo Kalos 1.4i
Nissan Note 1.4i
----------------------------
Chevrolet Cruze 1.6 LS+ - Křídlo Octavie RS II,černé folie,sportovní výfuk,chip 91Kw-124 Ps-170 Nm.....

Ford Galaxy III 2.0 TDCI
Chevrolet captiva sport 2.0 cdti 110kw
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od Hanzy »

Mam to z CB v te dobe to byl jediny prodejce u nas co jsem nasel ted nevim jestli je jich vice.V Kunine jsme to tam jen montovali jak jsem tam byl s autem.
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od tomask »

Ahoj Romane, já jsem mněl tu navigaci s Astonucb v Č.B. a tu montáž co maji na stránkach, bíly Cruze tak to je moje auto. Četl jsem tu diskuzi ohledně navigace nad kterou přemyšlíš a chci ti říct že v mém autě nefungovala. Po 2 týdnech jsem ji nechal spátky vyymontovat.
Blblo zobrazeni a hodně se mi zasekávala. Takže sjem si spočátku nechal vyměnit za jinou ale blbla mi i tá druhá, po týdnu jsem ji nechal vymontovat a vrátili mi původní autorádio. Ptal jsem se na to i u chevroletu a oni mi řekli že ridici jednotka auta stím nemusí dobrě komunikovat, oni přestali provádet dodateční montování těchto navigaci s důvodu že nemohli na to poskytnout adekvátní záruku.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od tomask »

Jěšte pár věci k té navigaci: venkovní teplotu to nezobrazuje, zvuk blinkru a parkovacích senzoru je příšerný. Ten zvuk se hodně podobá dětským čínským mobilním telefonum, fakt hrůza byl jsem z toho překvapen. Já mám auto v kůži s vyhřívaním sedaček a to taky hodně blblo při zobrazovaní, nevím jakou máš výbavu auta ale v mém 1.8. LT to prostě blblo hodně, ještě si pamatuji, že ten displej se po několika minutách zesvětlí a není na nej prakticky vidět, myslel jsem si že je to tím automatickým svícením ale to samé dělalo i večer za tmi. Teď si říkam kdych tak nespěchal na to auto a počkal o 2 mesíce díl tak jsem to mohl mít origoš a byl by klid. Nevím možná to v jiných výbavach funguje, ale u mně to prostě bylo špatné, spočátku jsem si říkal v pohodě, nevadí byl jsem hodně natěšenej ale když jsem to autorádio musel za den 3-6x resetovat tak mně ta radost přešla a nechal jsem si vrátit spátky původní autorádio.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
vetr.roman
Příspěvky: 225
Registrován: pát lis 19, 2010 20:37

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od vetr.roman »

To jsem rad že ses ozval. ja mam 1.6LS.Řikali že mě to bude fungovat ale moc jim nevěřim.V te tvoji verzy LT že to nefunguje tak už vim proč.
aspon ti vratili penize spatky,nebo chtěji za každou cenu prodat.Momentalně jsem tak na pul rozhodnut to dat do auta z duvodu (zaruky na vuz,a na to DVD/GPS,a mam to do Č.B 250Km)tak kdyby stim byli problemi.
Lada 2101
Škoda Forman 1.3i
Nissan Almera 1.4i
Daewo Kalos 1.4i
Nissan Note 1.4i
----------------------------
Chevrolet Cruze 1.6 LS+ - Křídlo Octavie RS II,černé folie,sportovní výfuk,chip 91Kw-124 Ps-170 Nm.....

Ford Galaxy III 2.0 TDCI
Chevrolet captiva sport 2.0 cdti 110kw
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od tomask »

Ahoj, v Č.B. byli hodně vstřícní. Reklamace vyřídili rychle a zdarma jenom cesta do Č.B. byla s mojí kapsy.
Po dvou reklamacích mi peníze vrátili, takže komunikace s níma fakt na úrovni.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
vetr.roman
Příspěvky: 225
Registrován: pát lis 19, 2010 20:37

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od vetr.roman »

Aspon tak že ti vratili penize.Mě by ti zvuky blinkru a couvani vadili i to že to neukazuje teplotu venkovni.
Ale asi bys to už do auta nedal i kdyby to fungovalo.Ja se na to asi taky vikašlu to tam davat.Když to tady tak čtu tak je to i poruchove a nedokonale GPS.
A 18000,- neni malo peněz za něco co nejde na sto procent. -P
Lada 2101
Škoda Forman 1.3i
Nissan Almera 1.4i
Daewo Kalos 1.4i
Nissan Note 1.4i
----------------------------
Chevrolet Cruze 1.6 LS+ - Křídlo Octavie RS II,černé folie,sportovní výfuk,chip 91Kw-124 Ps-170 Nm.....

Ford Galaxy III 2.0 TDCI
Chevrolet captiva sport 2.0 cdti 110kw
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“