Vase nejoblibenejsi pocitacova hra

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Marek
Příspěvky: 132
Registrován: čtv srp 21, 2003 21:02

Příspěvek od Marek »

NFS underground sem už dohrál dokonce, GTA Vice City, občas NHL 2003 a kdysi Medal of honor nebo jak se to sakra jmenovalo :?:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Momentálně hra ju na Amize Detroit. Je to z roku snad 96. Strategie s vývojem a prodejem aut. Super akce. Moje Daewoo company už drtí konkurenci o 106! Jinak na PC občas Undergrounda (kravina ale ze slušnosti aby měl člověk přehled), Diablo II, Port Royale. TNFS6 HP2 a to je asi tak všechno. Nej hry už stejně před 5 lety skončily a od tý doby nevyšlo nic novýho nebo inovativního.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Krtek píše:Momentálně hra ju na Amize Detroit. Je to z roku snad 96. Strategie s vývojem a prodejem aut. Super akce. Moje Daewoo company už drtí konkurenci o 106! Jinak na PC občas Undergrounda (kravina ale ze slušnosti aby měl člověk přehled), Diablo II, Port Royale. TNFS6 HP2 a to je asi tak všechno. Nej hry už stejně před 5 lety skončily a od tý doby nevyšlo nic novýho nebo inovativního.
Nevyslo? GTA3,GTA3-VC,NFS-Porsche,THPS2,Colin2-zatim stale nej dil serie a dalsi.. To je nic? :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

milosh píše:
Krtek píše:Momentálně hra ju na Amize Detroit. Je to z roku snad 96. Strategie s vývojem a prodejem aut. Super akce. Moje Daewoo company už drtí konkurenci o 106! Jinak na PC občas Undergrounda (kravina ale ze slušnosti aby měl člověk přehled), Diablo II, Port Royale. TNFS6 HP2 a to je asi tak všechno. Nej hry už stejně před 5 lety skončily a od tý doby nevyšlo nic novýho nebo inovativního.
Nevyslo? GTA3,GTA3-VC,NFS-Porsche,THPS2,Colin2-zatim stale nej dil serie a dalsi.. To je nic? :lol:
Mam, znam, pařil jsem. Nic novýho na tom ale nevidim. IOd zavedení 3Dček v TNFS1 se už jenom vylepšuje. GTA mam stejně nejradši 2ku, tam je větší sranda a připadá mi akčnější. Hlavně jsem myslel že nějakej novej druh hry auž asi nikdy nevznikne. Máme tu milion varicí na Dunu2 a kurvěji to 3D grafikou ale novýho nic. Třeba Warcraft3 nesahá 2ce ani po kotníky díky domr... v 3D.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Odpovědět

Zpět na „POKEC“