Zadny kufor

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Zadny kufor

Příspěvek od Franta P. »

P1040285.jpg
P1040285.jpg (79.67 KiB) Zobrazeno 1481 x
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dark69
Příspěvky: 1338
Registrován: pát říj 05, 2007 15:11
Bydliště: v Nexii :)

Re: Zadny kufor

Příspěvek od Dark69 »

Jaaaj diki moc.. Takze tak to mas urobene, tak to ma nenapadlo takto urobit :D ja uz som chcel vrtat kufor hore a som spekuloval ako to potom uchytim :lol: tak dik velmi si mi pomohol, uz sa pracuje na uchytkach heh :lol:
Daewoo Nexia 1.5 16V, 66 kW, GLX Sedan, Tmavozelena metaliza..
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Zadny kufor

Příspěvek od Franta P. »

Ale prosim tě ty úchyty musíš vystužit z druhé strany plechu(stěny) kufru. je docela slabá a po čase se začne kroutit a nebude ti to odskakovat od zámku protože držák se ti bude ohýbat směrem k sedačce. Tak z druhé strany plechu(stěny kufru dej pod matku cca 5-10 cm dlouhé stejně tlusté železo jako je na obr a vyztuž to. Já to musim udělat také. ale až se mi bude chtít. Mám teď moc učení. čekají me za 3 týdny záverečky na Zákl. odb. přípravě po četníky:-)
Já také přemejšlel že nyvrtám kufr ale ta vzpěra musí bejt docela v rovině. jinak vypadává. naštěstí v pantech kufru jsou díry kam jde vzpěra uchytit. že se to tam nemusí nijak vrtat.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Dark69
Příspěvky: 1338
Registrován: pát říj 05, 2007 15:11
Bydliště: v Nexii :)

Re: Zadny kufor

Příspěvek od Dark69 »

Ok vyztuzim to.. Uz sa pracuje na materiale :PP:
Daewoo Nexia 1.5 16V, 66 kW, GLX Sedan, Tmavozelena metaliza..
Uživatelský avatar
cassydy
Příspěvky: 5
Registrován: pát pro 30, 2011 01:55

Re: Zadny kufor

Příspěvek od cassydy »

Franta P. píše:Možná sem to už tady fotil. podívej se do historie témat. zkoušel sem tam dát 300N ale ty mi nevycvakli kufr ze zámku.
jak je toto mozne? ja mam dve 100N vzpery a na veku kufra kridlo (cca 2kg) a dva hasiace pristroje s vahou asi (3 kg) a tie 100-vecky to otvoria naplno a bez problemov.este som bol prekvapeny, ze som si spravil automaticke otvaranie kufra, co nebolo povodne v plane. islo len o to, aby mi nezatvaralo kufor...
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“