Ake letne pneu na Nexiu ?

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
cukrar
Příspěvky: 283
Registrován: ned led 27, 2008 13:15
Bydliště: BRNO

Re: Ake letne pneu na Nexiu ?

Příspěvek od cukrar »

Petr Soukup píše:Víte proč je barum tak tragickej? Tak se podívejte na bok. Je tam made in Romania. :( :(

A chceš vědět co mám na Michelinech? Made in Russia :? :lol:
1. Daewoo Nexia 1.5 r.v.1997 (koupeno v r. 8/2006-prodáno v r. 8/2009)
2. Citroen Berlingo 1.6HDi r.v.2006 (koupeno v roce 8/2009)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Ake letne pneu na Nexiu ?

Příspěvek od Serpico »

...no já měl na zimních GOODYAER Ultra grip 6 made in turecko, při dnešní globalizaci žádný div...
...to sandruš podívej se na nettu na hodnocení pneu ADAC aj., Barumky jsou většinou v druhé polovině jako doporučené s výhradou..., při cenových tařka zanedbatelných rozdílech ( doporučuji internetový prodej - nejlevnější - nejmenší provozní náklady...) není o čem diskutovat
Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Re: Ake letne pneu na Nexiu ?

Příspěvek od Damek »

No mne sa ten rozdiel nezda uplne tak zanedbatelny. Skor polovicny. Radsej budem mat stale priemerne matadorky ako zjazdene stare, ale zato premiove pneu. Lebo takych borcov vidam casto, co si myslia, ze dezen je nanic a ked uz som kupil drahe pneu, tak ich vyjazdim domrte. :lol:
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Ake letne pneu na Nexiu ?

Příspěvek od Serpico »

...to Ciernygepard cena Pirelli P 4 = 1 040 Kč v rozměru 175 / 70 / 13 loni, mluví za vše...s Barumkou bych " ušetřil " asi 200 Kč - vše v prodeji na internetu ( doporučuji ovšem s osobním odběrem...), tedy rozdíl 800 Kč na celý auto, no a zase při přezutí jsou ceny od 1 200 ( to mi ukázali známí gumaři v PC ) no měl jsem to bez PC - dokladu za 600 Kč ( nezveřejňuji pochopitelně kde...), takže není dle mě co řešit...

Inu mějte se fajn a kupujte s přehledem
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ake letne pneu na Nexiu ?

Příspěvek od sandruš »

Serpico píše:...no já měl na zimních GOODYAER Ultra grip 6 made in turecko, při dnešní globalizaci žádný div...
...to sandruš podívej se na nettu na hodnocení pneu ADAC aj., Barumky jsou většinou v druhé polovině jako doporučené s výhradou..., při cenových tařka zanedbatelných rozdílech ( doporučuji internetový prodej - nejlevnější - nejmenší provozní náklady...) není o čem diskutovat
Mějte se fajn

mějeto jedno jaké mají hodnocení mám je na autě 3 měsíce a rozhodně stěžovat si nemohu...lepší než nějaké čínské nebo korejské pneu..Ale zato Bravuris mají dobré hodnocení na jízdu na mokré vozovce.a ve sněhu .krom teho mají rychlostní lymit 210km

Něco o Barum Bravuris.
Vysokorychlostní moderní pneumatika s atraktivním moderním dezénem určena pro provoz v letních měsících i za zhoršeného počasí. Konstrukce Barum Belt Concept (plochý nárazník) v kombinaci se silika směsí zajišťuje plášti vynikajicí vlastnosti na suchu i na vodě a zvyšuje jeho životnost oproti předchůdci (Barum Bravura) až o 30%.
Přílohy
bravuris-3-drazky-big.jpg
bravuris-3-drazky-big.jpg (44.37 KiB) Zobrazeno 2166 x
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Ake letne pneu na Nexiu ?

Příspěvek od Serpico »

...to sandruš nechci a nebudu Ti kazit radost z nového pneu a to je podstatné, nejspíš máš " H " ( tuším pro rychlost 210km / hod ), testy se provádějí pro různé velikosti a schvalované rychlosti, je dobré k nim přihlédnout při koupi, jedinec to není schopen obsáhnout ( nedoplatil by se a navíc nemá patřičnou techniku, která měří určité hodnoty...), pouze může subjektivně hodnotit jednu sadu, kterou má právě na autě a nakonec náš nett je o výměně zkušeností a já jsem měl s Uniroyal vyrobenou v Barumce špatnou zkušenost, popraskaly na obvodu běhounu ale třeba jsem měl prostě smůlu ale určitě to značí určitou rozkolísanost kvality v našich provozech...
A tak to tak ber..., přeji Ti proběh pneu bez problémů z kvalitou Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ake letne pneu na Nexiu ?

Příspěvek od sandruš »

tito neberu..já jen vím že Barumky jsou 100% lepší neš Savy ty jsou hlučné a špatně sedí při větší rychlosti a i když je vyvážíš tak roztřepou auto..toje zase moje zkušenost..a po půl roce se nanich ukazuje hnědý pruh...
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ake letne pneu na Nexiu ?

Příspěvek od Petr S. »

sandruš píše:tito neberu..já jen vím že Barumky jsou 100% lepší neš Savy ty jsou hlučné a špatně sedí při větší rychlosti a i když je vyvážíš tak roztřepou auto..toje zase moje zkušenost..a po půl roce se nanich ukazuje hnědý pruh...
Sandruš i já tě zklamu. Mám známého co má pneuservis a je to dost odborník,ale jeho slova,že horší než barum jsou jen protektory,beru vážně. Jinak sava je v testech vždy před barum. :(
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
cukrar
Příspěvky: 283
Registrován: ned led 27, 2008 13:15
Bydliště: BRNO

Re: Ake letne pneu na Nexiu ?

Příspěvek od cukrar »

Nic si z toho nedělej, letní mám taky Barum Bravuris
Mám je druhou sezónu a pohoda. :-) :lol:
Na mokru pohoda.
Mám 185/60 R14.

při jízdě 170Km/h jsem nepozoroval nějaký velký rozdíl. :PP: :)
1. Daewoo Nexia 1.5 r.v.1997 (koupeno v r. 8/2006-prodáno v r. 8/2009)
2. Citroen Berlingo 1.6HDi r.v.2006 (koupeno v roce 8/2009)
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ake letne pneu na Nexiu ?

Příspěvek od Petr S. »

cukrar píše:Nic si z toho nedělej, letní mám taky Barum Bravuris
Mám je druhou sezónu a pohoda. :-) :lol:
Na mokru pohoda.
Mám 185/60 R14.

při jízdě 170Km/h jsem nepozoroval nějaký velký rozdíl. :PP: :)
Pokud nemáš snížené auto. :( Vživotě jsem neviděl tak okopané pneu od tlumičů. :( :(
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Re: Ake letne pneu na Nexiu ?

Příspěvek od Damek »

Inak, co som tak pozeral tie testy, tak moje standartne rozmery su nejak utlacane. :mrgreen: tusim na takych malych kolieskach nikto nejazdi :lol:
nighai
Příspěvky: 1
Registrován: stř čer 17, 2009 14:21

Re: Ake letne pneu na Nexiu ?

Příspěvek od nighai »

zdravim, ja idem nazut 195/50/R15 Marangoni Zeta Linea, neviem ci su dobre... ale su za dobru cenu od znameho :) a chcel by som sa spytat ci mi neviete povedat ci ET35 bude to spravne a nevzniknu mi nejake problemy... dik
Uživatelský avatar
cukrar
Příspěvky: 283
Registrován: ned led 27, 2008 13:15
Bydliště: BRNO

Re: Ake letne pneu na Nexiu ?

Příspěvek od cukrar »

nighai píše:zdravim, ja idem nazut 195/50/R15 Marangoni Zeta Linea, neviem ci su dobre... ale su za dobru cenu od znameho :) a chcel by som sa spytat ci mi neviete povedat ci ET35 bude to spravne a nevzniknu mi nejake problemy... dik




Nexia ET- 35-38 ;)
stř.díra 56,5
rozteč 4x100 ;)
1. Daewoo Nexia 1.5 r.v.1997 (koupeno v r. 8/2006-prodáno v r. 8/2009)
2. Citroen Berlingo 1.6HDi r.v.2006 (koupeno v roce 8/2009)
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ake letne pneu na Nexiu ?

Příspěvek od Ivan »

sandruš píše:Něco o Barum Bravuris.
Vysokorychlostní moderní pneumatika s atraktivním moderním dezénem určena pro provoz v letních měsících i za zhoršeného počasí. Konstrukce Barum Belt Concept (plochý nárazník) v kombinaci se silika směsí zajišťuje plášti vynikajicí vlastnosti na suchu i na vodě a zvyšuje jeho životnost oproti předchůdci (Barum Bravura) až o 30%.
Sandruš, nemůžeš brát reklamní a marketingové texty jako srovnávací materiály, o ničem to nevypovídá. Takový blábol napíšu klidně i na umělohmotné lžičky z NDR :-) Zejména se mi líbí obrat "akraktivní moderní dezén" :lol:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ake letne pneu na Nexiu ?

Příspěvek od sandruš »

Ivan píše:
sandruš píše:Něco o Barum Bravuris.
Vysokorychlostní moderní pneumatika s atraktivním moderním dezénem určena pro provoz v letních měsících i za zhoršeného počasí. Konstrukce Barum Belt Concept (plochý nárazník) v kombinaci se silika směsí zajišťuje plášti vynikajicí vlastnosti na suchu i na vodě a zvyšuje jeho životnost oproti předchůdci (Barum Bravura) až o 30%.
Sandruš, nemůžeš brát reklamní a marketingové texty jako srovnávací materiály, o ničem to nevypovídá. Takový blábol napíšu klidně i na umělohmotné lžičky z NDR :-) Zejména se mi líbí obrat "akraktivní moderní dezén" :lol:
:lol: :lol:
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“