Vyrocie

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Vyrocie

Příspěvek od Serpico »

...to Vojto, to je smutná realita jednotlivce, který sám nebo ještě jeho děti budou splácet státní dluh porevolučních vlád - anebo co stojí demokracie ale vono asi jde o to s jakými lidmi a jakými politickými stranami...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Reklama
 

J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrocie

Příspěvek od J.Bad »

Vojta píše:Když nastanou kulatá jubilea, bývá zvykem bilancovat. Dnes je to 20 let od sametu. Co mi těch dvacet let přineslo?
1. Můžu kamkoliv do ciziny (nejezdil jsem ani před dvaceti a nejezdím ani teď - nemám na to stejně jako tehdy).
2. Můžu si říkat co chci (pouštěl jsem si hubu na špacír tehdy a dělám to i teď)
3. Bydlím v paneláku, který je v horším stavu než před dvaceti lety.
4. Během těch dvaceti let jsem dvakrát přišel ne vlastní vinou o práci, teď jsem důchodce z donucení.
5. Vláda si dělá co chce dnes jako kdysi a hlavně pro sebe (ale dnes demokraticky).
6. Dřív se kradlo tajně a pomalu, dnes veřejně, rychle a ve velkém.
7. Ostré lokty, bezohlednost a peníze znamenají víc, než znát a umět.
8. Opět jsme poznali, že je země kulatá. Kdysi jsme se vysrali na západ a hovno přišlo z východu. Teď je to přesně opačně.
Mám tedy důvod něco oslavovat?
Jo Vojto - výborná bilance - moc jsme se zasmáli...
A že prý nejezdíš do ciziny??A co každý rok v Maníně??Sice před 20ti lety ses tam taky dostal,ale nebyla to cizina a neplatil si €urama!!Záleží na úhlu pohledu - přeci jenom se něco změnilo.... :-)
A pokud jde o práci tak dneska lidé co pracovat nechtějí a nebudou tak se mají lépe než ti kteří chtějí a nemůžou!!Viz naši hodní a přizpůsobivý spoluobčané - takhle dobře by se za totality neměli - nemohli by jezdit do Kanady,Anglie atd...
Tak se na to díváš špatnými brýlemi!!
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Vojta

Re: Vyrocie

Příspěvek od Vojta »

J.Bad píše:Tak se na to díváš špatnými brýlemi!!
Jaký mám, takovými koukám. Stejně čekám, že vy Pražáci si brzo Prahu obezdíte jako kdysi Němci Berlín. Ne proto, aby se nemohlo ven, ale aby se nemohlo dovnitř. Zavedete vlastní měnu (jednotka 1 Böhm ?), do Prahy budou moci z Česka na občanku, Moraváci na pas a obyvatelé Brna a Ostravy pouze na devizový příslib a Europas :lol: :lol:
Uživatelský avatar
bjes_des
Příspěvky: 102
Registrován: pát srp 21, 2009 22:37
Bydliště: Nejraději v lese...
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrocie

Příspěvek od bjes_des »

Vojta píše:
J.Bad píše:Tak se na to díváš špatnými brýlemi!!
Jaký mám, takovými koukám. Stejně čekám, že vy Pražáci si brzo Prahu obezdíte jako kdysi Němci Berlín. Ne proto, aby se nemohlo ven, ale aby se nemohlo dovnitř. Zavedete vlastní měnu (jednotka 1 Böhm ?), do Prahy budou moci z Česka na občanku, Moraváci na pas a obyvatelé Brna a Ostravy pouze na devizový příslib a Europas :lol: :lol:
Fakt škoda a dost mě to mrzí, že spousta lidí si myslí to, co tady napsal Vojta. Ozývá se to často, když přijedu nebo se bavím s někým z Moravy. A přitom u Čechů představa Moraváka je bodrý chlap, pohodář, u Moravaček je to také představa pohostinných žen. Jen kdyby se dalo zbavit té někdy až chorobné nesnášenlivosti. :((
Vojta

Re: Vyrocie

Příspěvek od Vojta »

bjes_des píše:.... že spousta lidí si myslí to, co tady napsal Vojta. :((
Jenže tohle byl hec :lol: :lol: :lol:
Kdo mě zná, tak to ví.
Uživatelský avatar
bjes_des
Příspěvky: 102
Registrován: pát srp 21, 2009 22:37
Bydliště: Nejraději v lese...
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrocie

Příspěvek od bjes_des »

Jo, Vojto, myslel jsem si to a chtěl jsem to původně zdůraznit, ale znáš to, myšlenky tě předběhnou a pak už vlastně zapomeneš, co jsi ještě před chvílí chtěl dodat. Ale na to prý platí jediná odpověď: Usmívejte se, bude hůř ! :o)
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Vyrocie

Příspěvek od Serpico »

...to bjes_des i Ty jeden vtipálku...viz. aktuální dnešní prohlášení Fišera pokud jsou stíny na vývoji, tak asi v nepořádku něco je... a to nemá vůbec souvislost s bodrostí, to je jenom realita, která je jenom taková jaká je...

Inu jak říkalo v semaforu: nikdy není tak zle aby nemohlo být hůře a naopak...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
-palck-
Příspěvky: 127
Registrován: pát led 16, 2009 13:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrocie

Příspěvek od -palck- »

[quote="J.Bad"][quote="Vojta"]Když nastanou kulatá jubilea, bývá zvykem bilancovat. Dnes je to 20 let od sametu. Co mi těch dvacet let přineslo?
1. Můžu kamkoliv do ciziny (nejezdil jsem ani před dvaceti a nejezdím ani teď - nemám na to stejně jako tehdy).
2. Můžu si říkat co chci (pouštěl jsem si hubu na špacír tehdy a dělám to i teď)
3. Bydlím v paneláku, který je v horším stavu než před dvaceti lety.
4. Během t................

:lol: :lol: :lol: :PP: veru veru
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Vyrocie

Příspěvek od kesko »

Tak Vojtisko, k bodom 1 az 8 je to smutne, ale je to tak. Sona odkazuje ze mas jej SYMFONIE a trafil si klincek presne po hlavicke.
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Vojta

Re: Vyrocie

Příspěvek od Vojta »

Nedá mi to a musím se vrátit k této citaci:
bjes_des píše:.... A přitom u Čechů představa Moraváka je bodrý chlap, pohodář, u Moravaček je to také představa pohostinných žen.
A vo tom to je. Moravák, ať je odkudkoliv, je pro spoustu Pražáků bodrý chlap, s koštýřem v jedné a flaškou slivovice ve druhé ruce.
Kdysi jsem telefonicky v bývalém ČKD Kompresory telefonicky sháněl nějaké náhradní díly a chlap se kterým jsem mluvil, se mě zeptal, odkud jsem. Když jsem řekl, že ze severní Moravy, z Jeseníku, zahlaholil: "Tak dobrý, přijeďte a dovezte ňáký vínó, jó?!
Co k tomu dodat?
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrocie

Příspěvek od Ivoš »

Panejo, aby se to tady nezvrhlo na vzpomínky, jak bylo za komoušů dobře :lol: :lol: :lol:

Teď je lépe...musím se spolehnout na svoje schopnosti a nikdo mi nic nediktuje...a to se mi líbí ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrocie

Příspěvek od J.Bad »

Dále jsme viděli spěchajícího Vojtu z Jeseníka - pak že se nehrne do Prahy!!Snažil sice změnit IMAGE ,ale stejně jsme ho poznali!!

Tak dnešní den strávený na Národní třídě a hle koho jsme zde nepotkali - spíš si nás odchytli - nejenže po Praze natáčí dění celosvětové televizní štáby ,ale i z Pardubic se přijeli podívat.
Přílohy
Vojta.jpg
Vojta.jpg (113.88 KiB) Zobrazeno 3013 x
Ivo R.jpg
Ivo R.jpg (108.85 KiB) Zobrazeno 3013 x
Naposledy upravil(a) J.Bad dne úte lis 17, 2009 21:25, celkem upraveno 1 x.
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Vojta

Re: Vyrocie

Příspěvek od Vojta »

J.Bad píše:.......Dále jsme viděli spěchajícího Vojtu z Jeseníka - pak že se nehrne do Prahy!!
No co - zajel jsem si shánět ty správný brýle, abych to všechno viděl hezky po pražsku :lol: :lol:
(ale stejně to od Vás nebylo hezký, že jste se ke mně nehlásili :lol: )
Uživatelský avatar
bjes_des
Příspěvky: 102
Registrován: pát srp 21, 2009 22:37
Bydliště: Nejraději v lese...
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrocie

Příspěvek od bjes_des »

Vojta píše:Nedá mi to a musím se vrátit k této citaci:
bjes_des píše:.... A přitom u Čechů představa Moraváka je bodrý chlap, pohodář, u Moravaček je to také představa pohostinných žen.
A vo tom to je. Moravák, ať je odkudkoliv, je pro spoustu Pražáků bodrý chlap, s koštýřem v jedné a flaškou slivovice ve druhé ruce.
Kdysi jsem telefonicky v bývalém ČKD Kompresory telefonicky sháněl nějaké náhradní díly a chlap se kterým jsem mluvil, se mě zeptal, odkud jsem. Když jsem řekl, že ze severní Moravy, z Jeseníku, zahlaholil: "Tak dobrý, přijeďte a dovezte ňáký vínó, jó?!
Co k tomu dodat?
No nevím, nevím, ale chtít víno po někom z Jeseníku je asi úlet, co? :o)
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3603
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrocie

Příspěvek od conpet »

Vojto vážím si Tě jako staršího člověka , já dneska taky nic neoslavuju , využil jsem svátek pro to, co nestihnu o víkendech, ale musím napsat jen to, že s tebou nesouhlasím. Jsem rád že se to před 20ti lety stalo.
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Odpovědět

Zpět na „POKEC“