Prvá servisná kontrola

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Prvá servisná kontrola

Příspěvek od tomask »

Zloději, 430 Kč za liter. Přejí jím hodně zakazníku -P
Carthell Prg
Reklama
 

Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Prvá servisná kontrola

Příspěvek od 18lukin18 »

tak to je masakr,bože už vím 100% že kašlu na 3 servisku,platit ještě za likvidaci oleje,tak to je trošku moc :twisted:
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Prvá servisná kontrola

Příspěvek od lomngi »

Keby mne poslali taký mail obratom to posielám na obchodnú inšpekciu a na ministerstvo životného prostredia. Nakoľko pri kúpe nového oleja v cene je daň za reciklačný poplatok. Predpisuje to EÚ norma.Tak že sa jedná o protizákonné účtovanie.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Matsonic
Příspěvky: 587
Registrován: sob říj 01, 2011 14:45

Re: Prvá servisná kontrola

Příspěvek od Matsonic »

Nevim jak v SK, ale v CZ, mame recyklacni poplatek jen na elektrospotrebice.
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Prvá servisná kontrola

Příspěvek od lomngi »

Aj na ropné produkty.Do toho sa vzťahuje aj plast. A každé mesto a obec musí mať zberný dvor kde môžeš bezplatne odovzdať.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Matsonic
Příspěvky: 587
Registrován: sob říj 01, 2011 14:45

Re: Prvá servisná kontrola

Příspěvek od Matsonic »

Tak to u nas neni, a sberne dvory zacaly od letoska hodne veci zpoplatnovat.
Olej je nebezpecny odpad a podleha jinemu rezimu, ten ve sbernych dvorech neberou.
Co se tyce ropnych produktu, to by v tom mohly byt i pneu?
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Prvá servisná kontrola

Příspěvek od ladinek »

Bomba je že olej vlastní ano, ale starej nám nechte dát Vám ho nemůžem :o) vždyť je můj ne? dojet ho můžu třeba ve fréze :D to jsou kouzelníci, ti jestli to tady čtou -i Těch 250kč likvidace dali právě proto, aby odpadl vlastní olej, 250kč likvidace 250kč velmi kvalitní na netu = 500kč litr jejich novýho, dobrý management -i nasrat :lol:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Prvá servisná kontrola

Příspěvek od lomngi »

Matsonic píše:Tak to u nas neni, a sberne dvory zacaly od letoska hodne veci zpoplatnovat.
Olej je nebezpecny odpad a podleha jinemu rezimu, ten ve sbernych dvorech neberou.
Co se tyce ropnych produktu, to by v tom mohly byt i pneu?
Aj u nás sú zberné dvori spoplatnené. Keď platim dane , platim daň za nehnuteľnosť, a reciklačnú daň.Tak že v mieste svojho bydliska mám nárok na bezplatné odovzdanie separovaného materalu. To sú pet flaše , 1,5 ton stavebneho odpadu ročne, nepotrebnu elektroniku, olej z auta , alebo spáleny olej z fritáku, starý nábytok bio odpad ako zelina konare z pozemku. stare pneu a podobne veci. Stare akumlatori , ale musia byť nepoškodene - myslím tým obal.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Prvá servisná kontrola

Příspěvek od smire666 »

lomngi píše:
Matsonic píše:Tak to u nas neni, a sberne dvory zacaly od letoska hodne veci zpoplatnovat.
Olej je nebezpecny odpad a podleha jinemu rezimu, ten ve sbernych dvorech neberou.
Co se tyce ropnych produktu, to by v tom mohly byt i pneu?
Aj u nás sú zberné dvori spoplatnené. Keď platim dane , platim daň za nehnuteľnosť, a reciklačnú daň.Tak že v mieste svojho bydliska mám nárok na bezplatné odovzdanie separovaného materalu. To sú pet flaše , 1,5 ton stavebneho odpadu ročne, nepotrebnu elektroniku, olej z auta , alebo spáleny olej z fritáku, starý nábytok bio odpad ako zelina konare z pozemku. stare pneu a podobne veci. Stare akumlatori , ale musia byť nepoškodene - myslím tým obal.
To sedí -i
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Matsonic
Příspěvky: 587
Registrován: sob říj 01, 2011 14:45

Re: Prvá servisná kontrola

Příspěvek od Matsonic »

lomngi píše: Aj u nás sú zberné dvori spoplatnené. Keď platim dane , platim daň za nehnuteľnosť, a reciklačnú daň.Tak že v mieste svojho bydliska mám nárok na bezplatné odovzdanie separovaného materalu. To sú pet flaše , 1,5 ton stavebneho odpadu ročne, nepotrebnu elektroniku, olej z auta , alebo spáleny olej z fritáku, starý nábytok bio odpad ako zelina konare z pozemku. stare pneu a podobne veci. Stare akumlatori , ale musia byť nepoškodene - myslím tým obal.
Tak my krome dani platime za svoz odpadu a v sbernem dvore za pneu(30czk/ks), za stavebni sut a pod.
Olej je dost problem nekam dat
Uživatelský avatar
rengeacz
Příspěvky: 26
Registrován: sob čer 25, 2011 06:11
Bydliště: rychnov nad kněžnou cz

Re: Prvá servisná kontrola

Příspěvek od rengeacz »

ahojda v minulém týdnu jsem byl opravdu potěšen.Před zimou jsem nazouval v salonu ve kterém jsem auto kupoval-auto dědek v RK- v těhlech mrazech mě začalo utíkat pz kolo.U čerpačky je vzduch při mínus 22c nedostatek vše je zamrzlé,tak jsem šupal do servisu.Kolo sundali opravili a nic nechtěli!!! že je to vrámci reklamace, opravdu šok-přezouval jsem před cca 4 měsícema tak že zatím jenom chválím.Na první servisní prohlídku jdu cca za 3 měsíce, podle nájezdu tak jsem zvědavm.
2x škoda 105, škoda forman,felicia com. 1.3 mpi,nubira 1.6 16 v,aveo 1.2 16v
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6265
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Prvá servisná kontrola

Příspěvek od Scorpion.11 »

Tak jsem se informoval přímo na Chevroletu jak je to s tým olejem a cenou za likvidaci a zárukou pokud donesu svůj olej a toto mi odepsali:

Vážený pane Pernico,
dostal se ke mně Váš dotaz z informačnílinky, ke kterému bych Vám rád podal vysvětlení osobně.
Co se týče přístupu prvního servisu,je toto chování zcela pochopitelné. Představte si, že přijdete do restauracea přinesete si s sebou jídlo s tím, že byste jej chtěl pouze ohřáta že jim zaplatíe za ohřátí. Jak asi bude personál reagovat.? Toto opatřeníje čistě v kompetenci každého dealera a je pouze na něm, zda bude akceptovatvýměnu oleje, který si zákazník sám donese nebo ne. Co se týče záruky,v případě poruchy na motoru, která by mohla být v přímé souvislostis použitým olejem, bude samozřejmě k tomuto přihlíženo, neboť společnostChevrolet ručí za kvalitu oleje, který do dealerské sítě dodává. GM oleje,které si zákazníci většinou objednají přes internet za podstatně nižšícenu totiž, jak jsme byli informováni přímo dodavatelem tohoto typu olejespolečností TOTAL, vůbec nepocházejí od nich a dostávají se k nám většinouz Polska nabo Turecka. To jsou hlavní důvody, proč doporučujeme olejpřímo od dealerské sítě.

Pokud byste měl jakékoli další dotazy,neváhejte mne kontaktovat
S pozdravem

Martin Uhlíř
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
roman77
Příspěvky: 48
Registrován: sob črc 30, 2011 20:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Prvá servisná kontrola

Příspěvek od roman77 »

Je dost mozne, ze se k nam oleje GM dostavaji i jinou cestou nez pres oficialniho distributora pro CR a tim padem muze byt odlisna (nizsi) i cena, a je take jasne, ze oficialnimu distributorovi pro CR se to nelibi, ale pokud takovy olej neni padelek, asi s tim nemuze udelat nic vic, nez zpochybnovat kvalitu a originalnost tohoto oleje, nicmene pokud by to opravdu byl padelek, jiste by se tomu branil a policie by takove padelky zabavovala stejne jako na vietnamskych trznicich.

Je pochopitelne, ze servis se snazi co nejvic vydelat, ale stejne tak je pochopitelne, ze zakaznik se snazi co nejvic usetrit. Jako zakaznik si muzu vybrat restauraci, kde mi nebudou uctovat 500 Kc pausal za likvidaci prepaleneho oleje z fritezy a muj dotaz na tuto restauraci, zda si muzu fritovaci olej donest svuj, a neplatit tak 500 Kc ze likvidaci toho jejich je naprosto vporadku za situace, kdy se tato likvidace ve vetsine jinych beznych restauraci take neplati.
Aveo HB 1.2 62kW, 2011
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Prvá servisná kontrola

Příspěvek od smire666 »

Ja som si tiež kupoval cez internet plecháče a došli mi origo GM ešte aj s hologramom zo skladu v Rüsselsheime ( DE )... v servise veruže aj padla otázočka, že po čom som ich zohnal...
Tu sa predávajú po cca 60 evri a ja som zohnal to isté za cca 47 - 48 euro... 8)
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Matsonic
Příspěvky: 587
Registrován: sob říj 01, 2011 14:45

Re: Prvá servisná kontrola

Příspěvek od Matsonic »

Vzdy je to jen o nabidce a poptavce a o tom kdo je co schopen akceptovat.
:PP:
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Pokec“