chcem sa spýtat na žiarovky

Chevrolet Lacetti (Daewoo Nubira 3)

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Re: chcem sa spýtat na žiarovky

Příspěvek od Rastos »

No myslim ze dolezitejsie, ako vozit so sebou sadu ziaroviek a poistiek, z ktorych 95% nikdy v zivote nevyuzijes, je pravidelne skontrolovat osvetlenie auta. Pripadnu nesvietiacu ziarovku vymenis za nahradnu, ktoru kupis na najblizsej pumpe. A kolegovia nebudu mat co davat opravovat :D
Apropo, este som nepocul o cudzincovi, ktoremu by chorvati (rakusania, nemci) kontrolovali nahradne ziarovky... Ale mozno mam len slaby rozhlad :D

Proti gustu ziadny disputat, vsetci mame svoje zivotne filozofie. Ak sa niekto citi istejsie so ziarovkami, nech si kludne ten pocit za par eur kupi...
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
Reklama
 

Uživatelský avatar
ds.armyn
Příspěvky: 13
Registrován: sob úno 21, 2009 22:06

Re: chcem sa spýtat na žiarovky

Příspěvek od ds.armyn »

lacetti ma ve predu H4 (hatback) a spokojenost je kralovska po 20 tkm zadna zavada krom obcas nesvitici schranky spolujezdce ale to je detail
Chevrolet Lacetti packet WTCC 1.4 ccm,r.v 2008 (Výbava ELITE)
Uživatelský avatar
Jalan-Aajav
Příspěvky: 149
Registrován: pát dub 09, 2010 02:09

Re: chcem sa spýtat na žiarovky

Příspěvek od Jalan-Aajav »

Rastos píše:No myslim ze dolezitejsie, ako vozit so sebou sadu ziaroviek a poistiek, z ktorych 95% nikdy v zivote nevyuzijes, je pravidelne skontrolovat osvetlenie auta. Pripadnu nesvietiacu ziarovku vymenis za nahradnu, ktoru kupis na najblizsej pumpe. A kolegovia nebudu mat co davat opravovat :D
a ked sa ti to svetlo pokazi cez den za jazdy(a cez den si nevsimnes, ze ti svetlo zhaslo) a prave vtedy ta zastavia, mas smolu...
Rastos píše:Apropo, este som nepocul o cudzincovi, ktoremu by chorvati (rakusania, nemci) kontrolovali nahradne ziarovky... Ale mozno mam len slaby rozhlad :D
aj keby si mal pravdu, nemam ani najmensi zaujem byt prvym pripadom
Rastos píše:Proti gustu ziadny disputat, vsetci mame svoje zivotne filozofie. Ak sa niekto citi istejsie so ziarovkami, nech si kludne ten pocit za par eur kupi...
to si pis ze ano... je to pomerne lacna a jednorazova poistka proti zbytocnym vydavkom.
Odpovědět

Zpět na „Lacetti (Nubira 3)“