"Životnost" dílů tlumičů výfuku ??

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

o prepac, viem ze ked sa pise velkym je ako keby sa na niekoho kricalo. ak ti to vadi nebudem.

ako pisal jeden ing od nas z roboty: JA SOM UZ STARSI CLOVEK A NEVIDIM NA PISMENKA NA MONITORE :lol: :lol: :lol: , AK TO NIEKOHO URAZA TAK SA OSPRAVEDLNUJEM :lol: :lol:

BLUE: prepac :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Reklama
 

Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

TO JE JEN PRO EMKASE ABY TO PŘEČETL TEN VÝFUK SI URČITĚ KUP :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

to ja nie kvoli sebe, ale akri je uz starej ja som mladik :lol: :lol: :lol:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Re: "Životnost" dílů tlumičů výfuku ??

Příspěvek od Mareman »

nalim píše:Mám poslední typ Lanose 1,5 HB v provozu 2,5 roku s ujetím 38 000 km a před týdnem mi "odešel" poslední díl tlumiče výfuku!! Chci se zeptat , zda je to "zcela běžné" a pro informaci i uvádím, že jezdím hodně po městě krátké trasy po celý rok. Děkuji.
Já jsem koupil Lanose před měsícem. Rok 99, 50 000 nalítaných a už jsem měnil delší vlnovec a teď budu měnit poslední díl. Krátký trasy jsou pro něj to nejhorší, protože se v něm sráží voda a nestačí se vypařit.......hnije zevnitř :x
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

ja jazdim tiez kratke trasy 8km tam a spat a menil som po 6 rokoch len zadny tlmic za remusa :D
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Neviem ako na vasich Remusoch, ale na Ulteri je na konci taka dierka na vytekanie vody....
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

]Rebro[ píše:Neviem ako na vasich Remusoch, ale na Ulteri je na konci taka dierka na vytekanie vody....
O tom už jsem slyšel. Prý je dobrý vyvrtat na posledním díle výfuku asi 0.8 mm otvor, kterým odtéká voda. Akorát mě tak napadlo, že by to asi chtělo nějakou průchodku, protože jinak ta voda taky může natéct mezi ty dva plechy, kterýma je výfuk oplátovanej a jsme tam kde jsme byli :evil: Taky si nejsem jistej jak dlouho trvá než se taková malá dírka zacpe a jestli pak plní i nějakou jinou funkci než že to od ní bude rezivět dál :roll:
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Na mojom Ulteri je ta dierka na konci tlmica v chromovej casti, tak dufam, ze rezaviest nezacne :?
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

]Rebro[ píše:Na mojom Ulteri je ta dierka na konci tlmica v chromovej casti, tak dufam, ze rezaviest nezacne :?
Jestli to máš od výroby, tak předpokládám, že s tím nějak počítali.....určitě to není jen vyvrtaná dírka ;)
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Tahle dírka je téměř v každém posledním díle výfuku ;)
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

petrm píše:Tahle dírka je téměř v každém posledním díle výfuku ;)
Měnil jsem tëď poslední díl - Bosal a je tam taky ;)
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Divím se, že ty otvory do výfuků nedělali už dřív......když nastartuju a vyvalí se ta nakondenzovaná voda, tak to z toho úplně teče. Se pak nedivím, že jsou ty poslední díly za 3 roky v pytli, když sloužej jako nádoba na vodu :evil:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Mareman píše:Divím se, že ty otvory do výfuků nedělali už dřív......když nastartuju a vyvalí se ta nakondenzovaná voda, tak to z toho úplně teče. Se pak nedivím, že jsou ty poslední díly za 3 roky v pytli, když sloužej jako nádoba na vodu :evil:
No v necem se ta voda musi vozit :lol:
no ne fakt, ten chlejstanec vody je desnej, kdyz jedu kousek a zastavim, kaluz jak Brno/nic ve zlym Maremane :lol: /
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Akri píše:
Mareman píše:Divím se, že ty otvory do výfuků nedělali už dřív......když nastartuju a vyvalí se ta nakondenzovaná voda, tak to z toho úplně teče. Se pak nedivím, že jsou ty poslední díly za 3 roky v pytli, když sloužej jako nádoba na vodu :evil:
No v necem se ta voda musi vozit :lol:
no ne fakt, ten chlejstanec vody je desnej, kdyz jedu kousek a zastavim, kaluz jak Brno/nic ve zlym Maremane :lol: /
Já tu vodu budu sbírat do kanystru a až tě potkám, tak ti to vyliju na hlavu. :lol: Včera jsem na to zase čučel, páč jsem kytoval příruby mezi posledním dílem a tlumičem. Když jsem to zkoušel na těsnost, tak jsem pochopitelně nastartoval a připadal si pod tím autem jak pod vodotryskem .........dírka je dírka :mrgreen:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Mareman píše:
Akri píše:
Mareman píše:Divím se, že ty otvory do výfuků nedělali už dřív......když nastartuju a vyvalí se ta nakondenzovaná voda, tak to z toho úplně teče. Se pak nedivím, že jsou ty poslední díly za 3 roky v pytli, když sloužej jako nádoba na vodu :evil:
No v necem se ta voda musi vozit :lol:
no ne fakt, ten chlejstanec vody je desnej, kdyz jedu kousek a zastavim, kaluz jak Brno/nic ve zlym Maremane :lol: /
Já tu vodu budu sbírat do kanystru a až tě potkám, tak ti to vyliju na hlavu. :lol: Včera jsem na to zase čučel, páč jsem kytoval příruby mezi posledním dílem a tlumičem. Když jsem to zkoušel na těsnost, tak jsem pochopitelně nastartoval a připadal si pod tím autem jak pod vodotryskem .........dírka je dírka :mrgreen:
No ne fakt, ja jezdim asi 5km rano a jak dojedu do prace tak v momente je pod vejfuckem kaluz jak krawa :roll:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Odpovědět

Zpět na „LANOS“