Zdvihnuta palubovka

Moderátor: Blue Lanos

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdvihnuta palubovka

Příspěvek od -peha- »

Nazdárek :lol: No ono je to aj tak že pokud tie plastové nové vydržia ako tie pôvodné tak 10 rokov nu potom nie je čo riešiť aj keď plecháčky sú lepšie len ako píšeš treba na to dielničku a potrebné nástroje :lol: :lol: :lol:
Reklama
 

tomenek
Příspěvky: 29
Registrován: čtv črc 08, 2010 19:37
Bydliště: Trinec

Re: Zdvihnuta palubovka

Příspěvek od tomenek »

Caute chlapi.Jsem cerstvym majitelem Leganzky 2.0CDX,r.v.98,98KW,krasna zlata metalizka,no a taky mam problem s palubkou.Stred palubky,kde je mrizka ofuku pr.skla je vyhnuty.Mrizka byla zlomena,sehnal jsem funglovku,ale nevim,jestli ji tam muzu dat predtim,nez tu zvedlou cast nejak pripevnim,nebo to neni treba a pritlaci mi to tam ta mrizka?????Nerad bych to podelal,stalo me to s postovnym skoro osm stovek.Zkousel jsem to lepit lepidlem PATEX SUPER FIX,ale absolutne se to nechyta. :PP:
Uživatelský avatar
john
Příspěvky: 85
Registrován: sob kvě 20, 2006 20:41
Bydliště: SK

Re: Zdvihnuta palubovka

Příspěvek od john »

tomenek píše:Caute chlapi.Jsem cerstvym majitelem Leganzky 2.0CDX,r.v.98,98KW,krasna zlata metalizka,no a taky mam problem s palubkou.Stred palubky,kde je mrizka ofuku pr.skla je vyhnuty.Mrizka byla zlomena,sehnal jsem funglovku,ale nevim,jestli ji tam muzu dat predtim,nez tu zvedlou cast nejak pripevnim,nebo to neni treba a pritlaci mi to tam ta mrizka?????Nerad bych to podelal,stalo me to s postovnym skoro osm stovek.Zkousel jsem to lepit lepidlem PATEX SUPER FIX,ale absolutne se to nechyta. :PP:
Podobný problem stou mriežkou som mal aj , tak sa zdeformovala na slnku až sa rozlomila na viac kusov, pravdepodobne je nekvalitný material či už plastov mriežky ako aj palubovky . Kupil som original novu mriežku a mal som čo robit ako ju tam uchytit, skušal som rôzne lepidla
a nezabrali až na starý dobrý chemoprén. Ale doporučujem si tu mriežku spravit asi z plechu lebo tu novu tam mám tretiu sezonu a asi znovo začinat pracovat palubovka a mriežka sa samovolne uvolnuje. Zrejme sa tato zavada viac prejavuje u negarážovaných Legín, zima a leto davaju im viac zabrat ako garážovaným.
DEAWOO LEGANZA 2.0 CDX - STRIEBORNÁ - LPG-XENÓNY - PREDNE A ZADNE PARK. SENZORY - MODUL AUT. ROZSV. SVETIEL, 7-inch Touch Screen 2 Din In-Dash Car DVD Player Built-in GPS Function Dual Zone JZY-817-G
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: Zdvihnuta palubovka

Příspěvek od HusarJan »

Máte pravdu spravte si to z plechu :D a máte pokoj na večné časy a slnko môže pálit kolko chce :D Ja hu mám z plechu a pokoj. Niekde by tu malo byt aj foto ako som to robil ;)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdvihnuta palubovka

Příspěvek od -peha- »

No a nebo garážujte to taky pomáhá :lol: Kráska je od nova stále buď v garáži alebo pod prístreškom a keď na slnku tak samo že má na okne clonu no a potom to vyzerá takto :lol: :lol: :lol:
Přílohy
reds.jpg
reds.jpg (51.9 KiB) Zobrazeno 3876 x
ZAVLAHAR
Příspěvky: 8
Registrován: sob črc 10, 2010 11:59

Re: Zdvihnuta palubovka

Příspěvek od ZAVLAHAR »

Ahojte aj ja mam Leganzu seda metaliza koza a pod.chcel by som sa spytat kto mi poradi ako objednat tu novu mriezku a odkial,kedze aj ja to mam zdvihnute.dakujem Vam pekne...Laky
ZAVLAHAR
Příspěvky: 8
Registrován: sob črc 10, 2010 11:59

Re: Zdvihnuta palubovka

Příspěvek od ZAVLAHAR »

HUSAR JAN..inak keby si mi taku vyrobil a este aj osadil.tak myslim ze by sme sa dohodli kedze ja na take veci nemam ani cas ani dielnu a predpokladam ze ani zrucnost....popremyslaj o tom...nie je problem sa skontaktovat....s pozdravom Laky
ZAVLAHAR
Příspěvky: 8
Registrován: sob črc 10, 2010 11:59

Re: Zdvihnuta palubovka

Příspěvek od ZAVLAHAR »

ESTE chcem poprosit..praskol mi kryt na ventiloch na vrchu cca 3cm taka tenka prasklinka vzdy cez to taka vacsia kvapka oleja sa dostane von..neviete NIEKTO vraj sa to da nejako zacelit,alebo co stoji a kde sa da zohnat ten krat na tie ventily????thank za rady...Laky
tomenek
Příspěvky: 29
Registrován: čtv črc 08, 2010 19:37
Bydliště: Trinec

Re: Zdvihnuta palubovka

Příspěvek od tomenek »

Pro Zavlahara.Tady ti posilam odkaz a telefon na objednani te mrizku ofuku celniho skla.Ja to z Prahy a me to doslo do dvou dnu,pekne zabalene.Cena 323kc za jeden kus,tzn. dva kusy plus postovne 776kc


http://www.czdrafel.cz/?chapter=daewoo& ... zeni=cislo

Najed si na tohle a je to na strane 6.Neni tam foto,ale ja tam volal a poslali mi presne to,co jsem chtel.
Jeste ten telefon na ne +420608278722
tomenek
Příspěvky: 29
Registrován: čtv črc 08, 2010 19:37
Bydliště: Trinec

Re: Zdvihnuta palubovka

Příspěvek od tomenek »

Jeste pro Zavlahara.Je to na strane 9 ne 6.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdvihnuta palubovka

Příspěvek od -peha- »

Hoši pozrite na BAZOŠ tam si dajte - auto a značku Daewoo - no a tam je fúra Legyn na súčiastky tak sa tam dá dohodnúť čo chcete :lol:
ZAVLAHAR
Příspěvky: 8
Registrován: sob črc 10, 2010 11:59

Re: Zdvihnuta palubovka

Příspěvek od ZAVLAHAR »

TOMENEK-dakujem pekne kuknem si to a objednam..moc krat diky ...Laky
ZAVLAHAR
Příspěvky: 8
Registrován: sob črc 10, 2010 11:59

Re: Zdvihnuta palubovka

Příspěvek od ZAVLAHAR »

TOMENEK-tak uz mi prisla ta mriezka a aj osvetlenie zadneho kufra,Ti chalani su super zozenu vsetko..este raz Ti velmi pekne dakujem
tomenek
Příspěvky: 29
Registrován: čtv črc 08, 2010 19:37
Bydliště: Trinec

Re: Zdvihnuta palubovka

Příspěvek od tomenek »

Zavlahar cau.No tak vidis,jsem rad,ze jsem mohl pomoct.Pokud ti ta palubka ale odstava,musis ji prilepit.Je to pracne,ale jde to.Ja tady dostal radu,at to zalepim chemoprenem a funguje to.Koupil jsem univerzalni chemopren.A a z potom vecvakni tu mrizku.Hodim sem i par fotek meho autka,je tam i ta mrizka,ale neni tam,jak to vypadalo na predtim,nez jsem to opravil.
tomenek
Příspěvky: 29
Registrován: čtv črc 08, 2010 19:37
Bydliště: Trinec

Re: Zdvihnuta palubovka

Příspěvek od tomenek »

Je to na prd,chtel jsem tam hodit ty fotky,ale jsou velke a nevim,jak je upravit,at maji mensi velikost do tech 250 kbi,aby je nacetlo
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“