Captiva: hitparáda nejnižší spotřeby

Krásné SUV od Chevroletu

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

tomko píše:
milosh píše:
tomko píše:no ja mam 4,5l/100km medzi tankovaniami, v zime 5,7-6,0l/100km
ale tady je diskuse o Chevrolet Captiva a ne o nakupnich taskach :lol:
:shock: :?: to vies ako ty hovoris, ta nakupna taska ma vacsi vnutorny priestor ako tvoj chevrolet :lol:
posledni OT co napisu, vy slovaci porad mate naky kecy, ale mam pocit zej si asi v astre g combi nesedel, tvyho bobka bych si dal do kufru a jeste by se mi tam vesel kocarek :lol: :lol: 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

To musíš brať s rezervou. 8) 8)
A ak spomínaš Astru-kupoval ju kolega (bielu combi 1.6 ,16V )ako novú pred mesiacom(mal to na objednavku).Neviem,ako u vás,to stojí ale on za to dal 500 tis. Sk,a to mu robil cenu,lebo tu bola jednodňová akcia so zlavami...oficialna cena vtedy bola 580tis.Sk
Nemalo to ani rádio(tu si musel doobjednať a priplatiť),ani klímu-na tu sa vysr.lebo bola drahá, bielej farby,strešný nosič dal namontovať,bez metalízi... bez týchto doplatkov je to abs.základ. Jediné čo má,je central a predné okna na elektriku...Má sice velký kufor,ale 580 tis.Sk,- by som za to nedal ani vo sne
Tak asi tak... :cry: :cry: :cry:
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Uživatelský avatar
pagi
Příspěvky: 59
Registrován: sob úno 02, 2008 14:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Nechcete si založit diskuzi na téma ceny aut?

Příspěvek od pagi »

Bullmastiff píše:
Muco píše:To musíš brať s rezervou. 8) 8)
A ak spomínaš Astru-kupoval ju kolega (bielu combi 1.6 ,16V )ako novú pred mesiacom(mal to na objednavku).Neviem,ako u vás,to stojí ale on za to dal 500 tis. Sk,a to mu robil cenu,lebo tu bola jednodňová akcia so zlavami...oficialna cena vtedy bola 580tis.Sk
Nemalo to ani rádio(tu si musel doobjednať a priplatiť),ani klímu-na tu sa vysr.lebo bola drahá, bielej farby,strešný nosič dal namontovať,bez metalízi... bez týchto doplatkov je to abs.základ. Jediné čo má,je central a predné okna na elektriku...Má sice velký kufor,ale 580 tis.Sk,- by som za to nedal ani vo sne
Tak asi tak... :cry: :cry: :cry:
Jakej to má vztah ke Captivě? - To už bych mohl psít že mi skůtr žere po měste 2 litry - byť ho nemám. Jinak s normální motorkou jezdím za 4-5 litrů benzínu.

Co je důležitý, že s CAPTIVOU jezdím průměrně za 10 - teď mi to slezlo na 9.7. - to je to o čem se tu diskutovalo. :lol:
Co jezdíš za mašinu? Já na XJR jezdím za 6 litrů.

A Yaris bych do Captivy strčil do kufru :lol: :lol:
Jarda_
Příspěvky: 35
Registrován: sob led 17, 2009 12:05

Re: Nechcete si založit diskuzi na téma ceny aut?

Příspěvek od Jarda_ »

pagi píše:
Bullmastiff píše:
Muco píše:To musíš brať s rezervou. 8) 8)
A ak spomínaš Astru-kupoval ju kolega (bielu combi 1.6 ,16V )ako novú pred mesiacom(mal to na objednavku).Neviem,ako u vás,to stojí ale on za to dal 500 tis. Sk,a to mu robil cenu,lebo tu bola jednodňová akcia so zlavami...oficialna cena vtedy bola 580tis.Sk
Nemalo to ani rádio(tu si musel doobjednať a priplatiť),ani klímu-na tu sa vysr.lebo bola drahá, bielej farby,strešný nosič dal namontovať,bez metalízi... bez týchto doplatkov je to abs.základ. Jediné čo má,je central a predné okna na elektriku...Má sice velký kufor,ale 580 tis.Sk,- by som za to nedal ani vo sne
Tak asi tak... :cry: :cry: :cry:
Jakej to má vztah ke Captivě? - To už bych mohl psít že mi skůtr žere po měste 2 litry - byť ho nemám. Jinak s normální motorkou jezdím za 4-5 litrů benzínu.

Co je důležitý, že s CAPTIVOU jezdím průměrně za 10 - teď mi to slezlo na 9.7. - to je to o čem se tu diskutovalo. :lol:
Co jezdíš za mašinu? Já na XJR jezdím za 6 litrů.

A Yaris bych do Captivy strčil do kufru :lol: :lol:

ty si kompenzujes nejaky mindrak? :?:
Uživatelský avatar
pagi
Příspěvky: 59
Registrován: sob úno 02, 2008 14:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pagi »

mindrák?? jak to myslíš, snad si se neurazil :roll:
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Nechcete si založit diskuzi na téma ceny aut?

Příspěvek od Muco »

Bullmastiff píše:
Muco píše:To musíš brať s rezervou. 8) 8)
A ak spomínaš Astru-kupoval ju kolega (bielu combi 1.6 ,16V )ako novú pred mesiacom(mal to na objednavku).Neviem,ako u vás,to stojí ale on za to dal 500 tis. Sk,a to mu robil cenu,lebo tu bola jednodňová akcia so zlavami...oficialna cena vtedy bola 580tis.Sk
Nemalo to ani rádio(tu si musel doobjednať a priplatiť),ani klímu-na tu sa vysr.lebo bola drahá, bielej farby,strešný nosič dal namontovať,bez metalízi... bez týchto doplatkov je to abs.základ. Jediné čo má,je central a predné okna na elektriku...Má sice velký kufor,ale 580 tis.Sk,- by som za to nedal ani vo sne
Tak asi tak... :cry: :cry: :cry:
Jakej to má vztah ke Captivě? - To už bych mohl psít že mi skůtr žere po měste 2 litry - byť ho nemám. Jinak s normální motorkou jezdím za 4-5 litrů benzínu.

Co je důležitý, že s CAPTIVOU jezdím průměrně za 10 - teď mi to slezlo na 9.7. - to je to o čem se tu diskutovalo. :lol:
Nič- veď tu ani nespomínam,kolko komu a čo žere.To som písal v predchadzajucom príspevku a to som tu CHVALIL!!!!!...
Jednoducho sa divím,že v tejto dobe predávajú autá za skoro 600 tisíc ktoré nemá ani len rádio a o klíme ani nehovorím...

Toto samozrejme nie je o zákazníkoch ,ale o výrobcovi..
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Jarda_
Příspěvky: 35
Registrován: sob led 17, 2009 12:05

Příspěvek od Jarda_ »

pagi píše:mindrák?? jak to myslíš, snad si se neurazil :roll:
Nie neurazil, ale by si sa cudoval kolko miesta je v yarise.
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

tomko píše:
pagi píše:mindrák?? jak to myslíš, snad si se neurazil :roll:
Nie neurazil, ale by si sa cudoval kolko miesta je v yarise.
To jooo jeee jde to videt na prvni pohled uz z venku... :lol: :lol: :lol: :lol:
Jinak ted jsem chlastal o vikendu s kamosem a ten ma Captivu v automatu a jezdi kolem 11l ale jak ho znam tak JEZDI a ne se presouva a cumi furt na spotrebu... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
pagi
Příspěvky: 59
Registrován: sob úno 02, 2008 14:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pagi »

drobný poznatek z nedávné doby - vždy mě štvalo, že na nádrž najedu tak cca 600 km. nedávno jsem po vycvaknutí pistole zkusil ještě něco do nádrže nalít a ono to šlo - skoro 7 litrů a hned jezdím dojezd až 800 km. vím, že na spotřebu to nemá vliv, ale je to příjemější, když člověk nemusí často k pumpě ;)
Odpovědět

Zpět na „CAPTIVA“