Egypt, Hurghada - zopar obrazkov tam jazdiacich aut

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

když mně už po 3 dnech potápění nebavilo. Chci ležet v písku na mělčině a cachtat se jako hroch v teplý vodě :D
Asi ste měli štěstí na lepší náladu "obyvatelstva" nebo je to každou sezonu jiný. my abysme mohli vůbec jít městem museli chodit po prostředim dělícim chodníku mezi 4proudovkama ! A i tak občas přiběh DEBIL, čap mně za ruku a dotah do tý jeho jedový chýše a něco vnucoval.
A smlouvání... přijdu, on vnucuje něco za 250 jejich šmejdů. Já řikam že ví něž 10 mu nedam. Tak snižuje na 150, já zase 10. Tak 100, já zase 10.... když byl on na 50ti a já furt na deseti tak mně vyhodil, zhasnul, zavřel rolety a řval za mnou něco do ulice. A v tu chvíli přijde další DEBIL (protože čučel jak na mně ten minulej řval), vtahne mně dovnitř a vnucuje mi to samý za 200... opakuje se to samý včetně vyhození.
Nebo jinej se snažil mý mladý něco vnutit, div by xindl nebrečel a když řekla nakonec že ne tak jí nadával hezky jadrně česky že je píča.
Z města paradoxně oceňuju ty nejšpinavější čtvrti kam turisti nechoděj. Samej muslim v noční košili s ručníkem na hlavě. Nikdo si tě nevšímá, nic nevnucuje, neočumuje... vidíš jejich normální život a normální lidi. Jenže to bejvá tak půl hodiny pěšky od těch turistickejch tříd.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „POKEC“